Arama
Günlük Kontrol Paneli

Yeni Milli Formamız...

RuffRyders 22 Nisan 2008 19:13
22 Nisan 2008 19:14 RuffRyders tarafından güncellendi

turkuazeb3
Futbol Milli Takımızın Yeni Formasını Beğendiniz mi? Sizce Nasıl olmuş?
Türkiyem
. . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 5355   Yorumlar 17  
4.00 puan, 3 oy.

ilk defa chatboxa "slm" yazışım =)

RuffRyders 19 Mart 2008 17:26

bunu uzun zamandır yazmak istiyodum Msn Happy

MsXe üye olduğumda Chatbox çok dikkatimi çekmişti biraz baktıktan sonra birbirlerini önceden tanıyan kişilerin olduğunu fark ettim sonra bikaç gün yazılanları okumuştum hatta "No Angel" smileyini görüp bunlar melek görünümlü şeytanlarmı demiştim...Msn Happy sonra birgün ortamı iyice tanıdıktan sonra herkesin çok arkadaş canlısı ve seviyeli olduğunu gördüm ve "slm" diyerek sohbete katıldım sanırım ThinkerBeLL yanlış hatırlamıyosam
. . .

Gösterim 1931   Yorumlar 6  

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı

RuffRyders 25 Ocak 2008 19:26

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı
Öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsü çarpıştı, kazada bir üniversite öğrencisi öldü, 5 kişi yaralandı
25 Ocak 2008 / 10:20

Konya'da öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsünün çarpışması sonucu meydana . . .

Gösterim 4088   Yorumlar 13  

Önemli Okuyunuz?!...

RuffRyders 13 Ocak 2008 00:46

Beni burda günün 14 saati görmeye alışık olanlar şimdi dicektir ki(içimdeki ses: bence demicekler ama neyse) "Ruff nerde?" sorunuzun cevabı şu:
Son günlerde nedenini anlamadığım bir bağlantı sorunundan dolayı İnternete bağlanamıyorum... Fakat bu durum geceleri geçerli değil geceleri özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde normal hızda bağlanabiliyorum. Bu nedenle gündüzleri aranızda olamıyorum haberiniz olsun dedim... Mooooh
. . .

Gösterim 2924   Yorumlar 15  

Sahip Gör Bunları :P

RuffRyders 13 Aralık 2007 21:45

boxsbr5Chatbox ilk ve son olarak böyle Rofl
. . .

Gösterim 1660   Yorumlar 8  
Sayfa 15 / 15