Arama
Günlük Kontrol Paneli
Fıkralar
5.00 puan, 6 oy.

Sekiz Kadeh Votka

ThinkerBeLL 7 Temmuz 2009 23:06 (Pembe Aydınlık)

Adamın biri sabah erkenden bara girer:
- Barmen bana sekiz votka, hepsini hemen şimdi dolu istiyorum, der.
Barmen sekiz kadeh votkayı doldurur, adama verir, adam da bir çırpıda içiverir sekizini. Barmen dayanamayıp sorar:
- Sorun büyük galiba?
- Evet, der adam, küçük kardeşim gaymiş.
Ertesi gün gene gelir, gene sekiz kadeh votka ister, barmen doldurur, adam içer ve;
- Abim, o da gaymiş, deyip gider.
Üçüncü gün aynı saatte yine bara gelir adam, sekiz
. . .

Bu kategoride: Fıkralar
Gösterim 856   Yorumlar 1  
5.00 puan, 7 oy.

Patates

ThinkerBeLL 30 Haziran 2009 13:44 (Pembe Aydınlık)

NATO karar almış en elit askerler seçilip kamuflaj yetenekleri test edilecekmiş. Günler sürmüş elemeler, sonunda bir Alman, bir İngiliz bir de bizim Temel en sona kalmışlar.
Son kamuflaj sınavı çok zormuş. Küçük bir kulübede bir tane çuval kullanarak en iyi şekilde saklanmaları istenmiş. Alman girmiş kulübeye yerde bir çuval var. Çuvalın içine girmiş. Kontrol edecek olan general girmiş içeri bakmış köşede bir çuval duruyor. Bir tekme atmış çuvala "hav hav" diye ses gelmiş.
. . .

Gösterim 1133   Yorumlar 3  
5.00 puan, 9 oy.

Tavuk ve Yumurta

ThinkerBeLL 19 Haziran 2009 13:06 (Pembe Aydınlık)

Zürafa, tavşan ve tavuk, Tanrı'nın huzuruna çıkmışlar.
Zürafa başlamış:
- Tanrım benim boynum çok uzun, eğilemiyorum, demiş.
Tanrı zürafayı;
- Ama en güzel ve taze taprakları sen yiyorsun, diye yanıtlamış.
Tavşan almış sözü:
- Arka ayaklarım çok uzun düz duramıyorum.
Tanrı cevaplamış tavşanı:
- Ama hızlı koşuyor, tilkiye yakalanmıyor ve hayatta kalıyorsun.
Sıra gelmiş tavuğa:
- Bak Tanrım, demiş. Anlaşma, pazarlık yok. Ya bu yumurta
. . .

Gösterim 1743   Yorumlar 5  
5.00 puan, 8 oy.

Sabotaj

ThinkerBeLL 6 Haziran 2009 02:20 (Pembe Aydınlık)

Yeraltı dünyasının çalışanlarından biri olan Bay X'in işi sabotaj yapmakmış. Oldukça da iyiymiş işinde. Ve bundan büyük keyif alırmış. Yakar, yıkar, patlatır, sonra yaptığı işin karşısına geçip ellerini ovuşturarak;
- Hehehe... Sabotaj!, dermiş.
Bir gün denizaşırı
bir yolculuk yapması gerekmiş. Aslında bindiği uçağı patlatması gerekiyormuş bu sefer. Yerleştirmiş bombayı, saati ayarlamış, paraşütü takmış ve atlamış uçaktan. Biraz süzülmüş ki uçak patlamış. Uçağın patlamasını zevkle seyrederken . . .

Gösterim 1067   Yorumlar 2  
4.56 puan, 9 oy.

Uzaylı

ThinkerBeLL 3 Haziran 2009 22:34 (Pembe Aydınlık)

Konyalı kamyon şoförü bir gün Manisa'ya doğru gidiyormuş. Birden radyodaki yayını kesip araya flaş haber girmişler:
"Sayın dinleyicilerimiz. Şimdi aldığımız habere göre dünyamıza dost uzaylılar inmiştir. Uzaylılar insana benzemekle birlikte, kısa boylu, kolları vucütlarına oranla uzun ve bacakları kafalarının hemen altından başlıyor. Bir uzaylı gördüğünüz zaman anlaşmak için yavaş yavaş konuşarak kendinizi tanıtın ve nereye gittiğinizi söyleyin."
Neyse bizim Konyalı yoluna . . .

Gösterim 1270   Yorumlar 1  
Sayfa 2 / 3