Arama
Günlük Kontrol Paneli
dead promises /*

Sin

Eschschaltzia 2 Aralık 2009 13:53 (Çöplendi Aşiyan)

Masal kahramanlarım olmadan yaşayamazmışım ben meğer..
Hangi dünyanın beni mutlu edeceği ise malum.
Belli belirsiz mutluluklar sevinçler gözyaşları..
Ağır bir dönemin sancıları olmaktan çıktı yaşadıklarım.
Arka bahçelere sakladığım gülyüzlü sevinçlerimi ara ara çıkartırdım ben,nerdeler ?
Hayata karşı söylenilen yalanların günahını daha ne kadar çekmeye devam edeceğimki.
Suçluluk kılıfını hala giydiremiyorum kendime..
Gitmek için herşeyi yaparken,yanıldım
. . .
Kayıtlı Üye

Bu kategoride: dead promises /*
Gösterim 1750   Yorumlar 1  

Eziklik

Eschschaltzia 2 Aralık 2009 13:48 (Çöplendi Aşiyan)

Bana acı gelen tek taraf,erkeğin fedakarlıklarımın genişliğini anlamaması oldu.Sanki,hükümsüzlüğümden yüzü kızarıyormuş gibi,boyun eğişimin yarattığı o bunalımlı tarafa itiyordu..
İkigözlülük duygusu ile beni aldattığına inanmış gibi görünüyordu.Sabırsızlık ve acı..Sarhoşluk belirtileri.Erkek gözyaşlarıma insafsızca gülüyordu.Bazen alçakca,kendini gururlu belli ediyordu.
Beni tiksinme dolu kucaklamalar için kırdıktan sonra yanımda kaskatı uyuyordu hayali...
Ey kadın ! Zavallı köle
. . .
Kayıtlı Üye

Gösterim 840   Yorumlar 5  

Sus(a)madım..

Eschschaltzia 2 Aralık 2009 13:44 (Çöplendi Aşiyan)

Gecenin ölü doğan bebekleri,uyanılmayan bir sğınaktır.Son gelen soluğumda senliliğe açılan yanım..Parmak uçlarıma dokun;hazzım kanar "sana" işitilmez.Oysa uçurumun kanatları içimde nasılda kıvnanır..Genzimde varlığının vakitsiz kaybı.
Masallarım birikmedi..Aşk halim sana küllendi.Islanıp kaybolan mektuplar yazmayı beceremiyorum ben.Dilimde ertelediklerimin uyuşukluğu büyümedi..Al ! İnce boynum ellerindedir.Kopar çürümüş meyvelerimi..Bir yıldız kayar,aranır gece..Uyanır beklentisiz
. . .
Kayıtlı Üye

Gösterim 615   Yorumlar 0