Arama
Günlük Kontrol Paneli
5.00 puan, 2 oy.

Günün Sözü

_VICTORY_ 12 Aralık 2013 14:00 (Özgür Ruh)

O kadarını da yapmaz diye düşündüğüm herkes tam olarak o kadarını yaptı.
-Icarus-
. . .
Silent storM
_VICTORY_ - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 609   Yorumlar 4  

Maskeli Hayat..

_VICTORY_ 11 Aralık 2013 15:40 (Özgür Ruh)

Sen öylesine bencil öylesine riyakarsın ki, gördüğüm en dipsin. Sen başkalarını hiçbir zaman umursamıyorsun. Sen küçük dünyasını büyük ve ihtişamlı göstermeye çalışan, lakin bu konuda başarısız olan basit bir insansın. Sen soruları cevaplamayıp etrafındakilerin doğrularını kendi cevap kağıdına işaretleyensin.

Toplumda saygınlık kazanabilmek ve bir yer edinebilmek için, tenezzül dahi edilemeyecek davranışları artık rutinleştirmişsin. Gurur, saygı, haysiyet… Bunlar senin lügatinde olmayan
. . .
Silent storM
_VICTORY_ - avatarı

Gösterim 388   Yorumlar 1  

Günün Sözü

_VICTORY_ 4 Aralık 2013 14:30 (Özgür Ruh)

Ederinden fazla değer; soytarıyı kral eder.
. . .
Silent storM
_VICTORY_ - avatarı

Gösterim 347   Yorumlar 1  

Meleğimin Doğum Günü Mesajı

_VICTORY_ 27 Kasım 2013 10:29 (Özgür Ruh)

Alıntı

Eveet bugün günlerden "sen". Annemmm benim doğum gününde yanında olmayı çok isterdim ama olamıyorum. Böyle kocaman kocaman sarıldığımı düşün sen suratını yoğurduğumu saçınla oynayıp kaçtığımı düşün. Özledim seni çok çılgın annem benim her gün yepyeni maceralarımı gülümseyen yüzüne anlatmayı özledim. 18 yıldır nerde olursam olayım varlığını hissettiriyosun. En değerlim en çılgınım kaliteli müzik severim benim en yakın arkadaşım en güzel gerçeğim. Seni çok seviyorum uuupuzun yaşa

. . .
Silent storM
_VICTORY_ - avatarı

Gösterim 1477   Yorumlar 11  

Bir Gönlü mü Kırdın?

_VICTORY_ 24 Kasım 2013 10:02 (Özgür Ruh)

"Bir gönlü mü kırdın; ağlamalısın. Hele özür dilemesini bilmiyorsan; senden dost olmaz, senden yâren olmaz.. Ya incittiğin, kırdığın gönlü Allah (c.c) seviyorsa, Rasulullah (s.a.v.) seviyorsa, hatta arz-ü sema dahi seviyorsa! Nerden bileceksin, bilmiyorsun. Bilseydin ödün kopardı dokunmaktan.."
(Hz. Mevlâna)
. . .
Silent storM
_VICTORY_ - avatarı

Gösterim 319   Yorumlar 1