Arama
Günlük Kontrol Paneli

kalp mi beyin mi

mazawi 31 Ocak 2015 16:06

kalp miydi suçlusu bu ızdırabın yoksa beyin mi. hanginiz şu iğrenç duyguları yaşatıyo itiraf edin itiraf edin ki kimse sorumlusu atıp sökeyim onu bu bedenden. ya da izin versin rahat bırakacağina beni.çok mu mutlusun söyle hadi.gece yatarken o gündüz kalktığımda o gecenin bi yarısı uyansam yine o yemek yerken o gezerken o tv izlerken o herşeyi senle ilişkilendiriyo seni içime içime işliyo bu işin suçlusu hadi itiraf et kalbim sen misin yoksa beynim sen misin . hanginizseniz tek bi dileğim var rahat . . .
Kayıtlı Üye

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 346   Yorumlar 0  

aşk mı dedin...

mazawi 27 Haziran 2014 21:57

söyle bana ey yar şimdi ne yapacağim.zaten sensizdi kalbim...sensizdi ama bi nebze de olsa umudum vardı ey yar.ama yok artık o bile çoktu demek...suçlayamam aşk her zaman karşılıklı olacak değil ya.seni suçlayamam.sadece lanet olası kalbimde bütün kabahat.nerde kendisini sevmeyecek biri varsa ona gönül kaptırdı.nerde acı varsa mıknatıs misali onu çekti kendine.sürükledi beni çölden çöllere .aşka susuzluğumu arttırdı.kalp bu anladım artık fani olanı istemiyor. ne zaman bedbaht kalbim koştuysa fani . . .
Kayıtlı Üye

Gösterim 645   Yorumlar 0  

adım adım yaşam

mazawi 8 Temmuz 2013 10:45

Doğumla başlar herşey... hayatın akımına kapılmışsınızdır, mutluluklarla, işkencelerle, darbelerle başlayan serüvene hoş gelmişinizdir artık. İlk yaşlarda ne olduğunu bilemezsiniz 5-6 yaşlarında artık görmeye başlarsınız etrafınızı, insanlara sadece boş boş bakarsınız, derken 7 yaşınıza gelmiş kendinizden büyük çanta sırtınıza yüklenmiş, süslü püslü defterler, kalemler, süslü silgiler...

5 yıl öyle böyle geçer anlamazsınız, öğretmeninizden kimi zaman dayak yersiniz, kimi zaman sınıfın . . .
Kayıtlı Üye

Gösterim 277   Yorumlar 0  

betonarme yüzler

mazawi 8 Temmuz 2013 10:37

Bugün, uzun bir aradan sonra ilk kez çimenlerde yürüdüğümü farkettim. Eğip başımı, ayaklarıma baktım: Meğer yağmur yağmış, ıslanmışım. En son ne zaman doya doya yağmurda ıslandığımı unutmuşum. Çünkü ‘eğlence’yi dört duvar arasında sıkıştırmaya başlamışım çoğu insan gibi. Gezdiğimiz veya buluştuğumuz yerler dahi artık neredeyse gökyüzünü göremeyecek hale geldi. Alışveriş merkezleri, kafeler, restorantlar, hatta tarihi mekanlar. Özgürlüğe hapsediyoruz kendimizi…

Hatırlıyorum, küçükken . . .
Kayıtlı Üye

Gösterim 387   Yorumlar 0  

VUSLAT

mazawi 7 Temmuz 2013 17:00

VUSLAT
Yine içim acıyor bugün
Gözlerimdeki çiçekler ıslak.
Sensizlik zor geliyor bana,
Üşüyorum sıcaklığın benden uzak.
Bak bana yüreğim avucunda,