Arama
Günlük Kontrol Paneli

Aşk Günlüğüm

mex 25 Ağustos 2014 17:28
22 Mayıs 2015 11:34 mex tarafından güncellendi

**************************************************************************. . . .
Kayıtlı Üye
mex - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 462   Yorumlar 0  

Günlüğüm.....!

mex 19 Nisan 2014 21:59
7 Aralık 2014 11:06 mex tarafından güncellendi

Günlüğüm...

Belli bir yaşa gelmiş bir iş erkeğiyim. Hayata küsüm, o da bana! Hiç sevmedik birbirimizi, hep didiştik. Ben ondan aşk bekledim, o ise, neden söylemeden sadece gülücükler verdi. Yalan gülüşler!

Evet çok eğlenceli bir hayatım vardı. Zenginlik, dostluklar, aşklar, mutluluklar…

Ama yalanı tanımak geç oldu benim için. Pahalı hediyeler, ihtişamlı kutlamalar, “seni seviyorum”’lar, duygusuz bakışlar... Kendimi zeki sandığım zamanlarım, . . .
Kayıtlı Üye
mex - avatarı

Gösterim 504   Yorumlar 0  

Dünya

mex 30 Ağustos 2013 19:52

Aslında Arkdaşlar Bu Evrende 12 Tane Evren Vardır queno fqw dqw squen Ben Bunları Biliyorum . . .
Kayıtlı Üye
mex - avatarı

Gösterim 449   Yorumlar 0  

Fıkra

mex 30 Ağustos 2013 13:54

Bir Gün Nassretin Hocanın Kapısını Komşusu Çalar Hoca:Ne Var Der Komşu:Çamaşır İpi Verirmisin

Hoca:İpe Un Serdiler Der Komşu:Hoca Ne Abartma İpe Un Serilmez Der

Hoca:Vermek İstemeye Niyettim Yoksa Bal Gibi Serilir DerMsn Happy . . .
Kayıtlı Üye
mex - avatarı

Gösterim 519   Yorumlar 0  

Arkadaşlık

mex 27 Ağustos 2013 15:09

Arkadaşlık En Özel Duygudur.Ben Bugün Mesala Artkadışmla Küstüm Şuan Çok Mutsuzum Boşu Boşuna Küsmüşüm Meğerki En Güzel Duyu Arkdaşlıkmış.Ama O Haketi Benim Kalbimi Çok Kırdı Ama Siz Olmsuz Konularda Boşuna Boşuna Arkdaşlarınızla Küsmeyin.Msn Cry

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx

Benim Hiç Aklıma Küsünce Kimle Oynarım Diye Fikir Gelmemişti Ama Şimdi Pişmanı Bırakın Beni Gideyim Arkdaşlar Siz Beni Taklit Etmeyin Arkdaşlarınızla . . .
Kayıtlı Üye
mex - avatarı

Gösterim 410   Yorumlar 0  
Sayfa 1 / 2