Arama

Saç biti nasıl tedavi edilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Nisan 2016 Gösterim: 131.721 Cevap: 60
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim arkadaaşım bitlendi ona yaklaşmıyorum.ama aynı okulda olduğumuz için gene selmlaşıyoruz.5.sınıfa gidiyor ne yapçak ve bana bulaşırmı.bi çözüm bulunnn............................................................
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya lütfen bana bir çözüm bulun kaşıntıdan ölmek üzereyim yoksa annem up uzun saçlarımı kestirecek anti bit kullanıyorum ama hayırlısı inş geçer
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bnde de bit yokdu yeni fark ettim ya bit ilacıylada yıkadım targıylada taradım ama yine var acaba saçımı boyatsam gecer mi yani bana öyle diyolar boyatysam gelmezmiş saçıma bit dogrumu bide bana bi ilaç önerin ltfen yrdımcı olunn pleasss Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 5. snftan beri bitliyim suan 7ye gdom bitlerden nefret ediyorum her ilacı denedm gtmediler ve hep annem ayıkluyo onları onlardan nefret ediyorum
Anne - avatarı
Anne
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #15
Anne - avatarı
Ziyaretçi
En kisa cözüm doktora gitmek ve önerilerini uygulamak,takip etmek .Sacinizi haftada 3 kez yikayin her yikamadan sonra özel bit taragiyla iyice tarayin,bu islemi yaparken alta beyaz bir bez serin ve cok aydinlik olsun,böylece azalip azalmadigini görebilirsiniz.Iyice temizlendiginden emin olana kadar takip edin,gerekirse ilac uygulamayi tekrarlayin.Ilaci dogru uygulamak cok önemli,eczaciyla konusun ya da recetesinden okuyun.Diger insanlarin baslarina basinizi yaklastirmayin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şey yha ben 13 yaşındayım ve bitlendim antibit kulandım dün onun kendi taragınıda saçım kuruduktan sonra baktım bitler hala yaşıyolar ne yapmalıyım sizce
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kafamdaki bitlerden kurtulmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nyda diye bir bit ilacı var. Tek kullanıma işe yarıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yyaa buu bitler ne iğrenccc hayvnlar yahaa ne banada yardımm edin resmenn bitlendikk yaa dha iii birr çözüm istiyozzzzz nolurrrrrrrrr yardım amaaaa ayrıntılıı olsunn lütfennn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar weya bayanlar aynı sekılde benımde basıma geldı bu olay ama sakın kendınızden nefret etmeyın kendınızı pıs sanmayın bıtler(lanet olasıca warlılar)temız ınsanlarda da goruluyomus bendede wardı annem gunlerce tarakla taradı bıraz gıttı gıbı arkadaslarımızın onerılerınde faydalanıp gaz yağı ,saf alkol gıbı seylerı denıcem sızlere cok tesekkur edıyorum we ben 7. sınıfa gıdıyorum