Arama

Sihir gerçekten var mıdır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mayıs 2015 Gösterim: 88.961 Cevap: 105
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sihire inanıyrum
ondan kim ne dersie desin ininanıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bnce sihir vr ama filmlerdeki gibi deil bnce yok deynekmiş blmemneymiş eski hikayeleri hiç bilmiomusunz mucizeler
musann denizi açması , bi karncnn konusması gibi dn hocamız anlattı bunlar Allah'ın mucizeleri kmse sihir vrmı yokmu bilemez Herkesin bi inncı vrdr .........................................
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir diyw bişe war ben buna tüm kalbimle inanıyorum hatta ben de bir gün peri olmayı isterim bunu çok saçma bulanlara bişe diyecem hadi sihir olsaydı e saten wardır napardınız bence benim gib peri olmak isteyenler tüm kalplerin le inansınlar belki ozaman allah bize acır we dileğimizi terine getirir siz aynen böle yapın we sihire inanın
merlin - avatarı
merlin
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #24
merlin - avatarı
Ziyaretçi
bnce de vardr hatta bir çok boyut bizim göremediğimiz yaratıklar vss. kuranda çoğu şey üstü kapalı veeya tamamen anlatılmadan geçmiştir çünkü insanlar çoğu şeye hazır değil bnce dediğiniz gibi herkez ödevlerini sihirle yapar ve daha bir sürü şey, bir kaoss ortamı oluşurdu olanlar varsada bncede gizli tutmalı ama bir gün ger çekten insan oğlu hazır olduğunda hepimiz gerçekleri göreceğiz umnarım pişman olmayız...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bncde shr die bir şy vrdr ama bnce bu hç bilmediğmz inslrda özel kişilerde oldğna inanıormmm çünkü her insna bu vlrse kaoss ortmı ortyaa çkctrr..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir var ve ben inanıyorum winx clubdaki periler sihirli ama bende bloom gibi olmak istiyorum ve sihir yok diyenler yalancı lar sihir elbette var birgün gelicek ALLAH sihire bütün kalbiyle inananları sihirli yapıcak haaa eğer ben şimdi sihirli olabilseydim ejder ateşinin gücümün olmasını isterdim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir diye birşey var ... insan sihri kalbinden denemeli... insanlar dünyayı dokunabildikleriyle varsayarlar... ama gerçekten kalpten dilersek belki bir umut allah izin verir...
azrail_double - avatarı
azrail_double
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #28
azrail_double - avatarı
Ziyaretçi
Böyle birşey yoktur bunun sebebi sihir filmleridir..! Sihir diye birşey yoktur..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sihir herkezin bildiği gibi yoktur.Bu kurani-kerim de açıklanmıştır.Sihir var olup aklını kaçıranlar psikolojik yardım almak zorundadır.Kimse bu konuda heyecanlanmasın ve bu hayallerini unutmalıdırlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yoktur