Arama

Sihir gerçekten var mıdır? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mayıs 2015 Gösterim: 89.146 Cevap: 105
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt var kalbimle inanıyorum inanıyorum ve bana olmuştu kalbimden diledim ve olmuştu kartlarla oynuyodum ve kartımın en üstünde denizkızı resmi vardı sonra kalbimden değişmesini istedim gözlerimi açtım ve kapatım kart değişmişti bunda bi hilede yoktu zaten küçüktüm bilemezdim hileleri belki ben bikere sihir yaptım ama bunu için gerçekten kalpten olmalı gerçekten istemelisiniz bunu benim gibi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir diye bişey yoktur vampir ve kurtadam da eğer olsaydı KURANDA yazardı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkezde bu yetenek vardır bir güün hepiimiz tanrı olduğumuzu farkedicez
dinler bizi değersiz canlılar gibi gosteriyor ancak biz tanrının parçalarıyız gozlerimizde sonsuzluk var elektrik-ışığız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihrdiye bşe yoktur
tabi herkezin bakış açısı başka
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sihir diye birşey yoktur bu sizin sihirli filmler izlediğiniz için psikolojik yandan sizi etkilemiş olabilir lütfen bunlara inanmayalım onun yerine allahımıza yüce yarabbimize şükredip ibadet edelim
macintoshSJ - avatarı
macintoshSJ
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #56
macintoshSJ - avatarı
Ziyaretçi
sihir adındanda anlaşıldığı gibi herşey yapılabilen bir komut gibi düşün. zamanı geriye alma, adamı yaşlandırma, para almak, tip değiştirmek vb. sihirdir. (ama yoktur.)
büyü vardır. çok günahı vardır ama hani samanyolu tv de falan kaynana damadına falan yapıyor ya kızdan vazgeçsin diye adam deli oluyor kadını evden kovuyor falan izlemişsindir kesin. Msn Happy işte o büyü.
cinler var. çoğunlukla diğer dindeki insanların içine cin girebiliyor. biz müslümanlar sürekli abdest aldığımızdan dolayı melekler bizi cinlerden perilerden korumaktadır. belgesel kanallarında görmüştüm bikere cin girmiş kadının başına dini bi kitap koyunca kadın çığlık atmaya başladı bağırmaya başladı huyu suyu değişti, işte buda cin. bildiklerim bukadar. Shy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence de olabilir hiçbir şey imkansız olamaz ALLAH isterse her şeyi yapa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir denen bişi var çünkü bu allah tarafındandır byuna sizde inanacaksınız bu dünyada sihir denen bişi vardırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrr Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye birşey vardır. Eğer olmasaydı allah bunu haram kılmazdı.Var ki bize yasaklamış. Kuran-ı Kerim dede geçmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sihir gerçekten varmı?