Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 123.935 Cevap: 74
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşım,bence bir çocuk sana öyle dikkatlice bakmışsa şanslısın.Bence kesinlikle hoşlanıyor

Arkadaşım ben bir üstteki cevabı yazanım.Bir şey eklemeyi unutmuşum.O sana öyle dikkatlice baktıysa senden hoşlanmıştır.Ama kendini sana bağlamak ister.Seninde ona aşık olmanı ister.Kısacası peşinden koşturmak ister.Akıllı ol Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XtakmamkafayaX adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar aynı okulda olduğumuz bir çocuk var. Bizim okula bu sene geldi. Ben ona gerçekten çok aşığım. Bir arkadaşım benim haberim olmadan buna ondan hoşlandığımı söylemiş.( Bu arkadaşımda ondan hoşlanıyodu) Her neyse O da arkadaş bildiğimiz kişiler nasıl düşünüyo gibi bir şeyler demiş arkadaşım üsteleyip beni biraz övmüş işte (belki yalan söylediğini düşünebilirsiniz bana ama o gerçekten o tarz bir insan değil) o da bir deli geldi bir deli gitti gibi bir şey demiş sanırım. Ben 1 ay falan bilmiyodum öğrendiğini ama o normal davrandı. Her zaman ki gibiydi sanırım hiç çaktrmadı. Bu çocuk öyle çapkın biride değil çok konuşkan cana yakın ama kesinlikle çapkın değil kızlarla öyle pek içli dışlı olmaz. Bizimse tek konuştuğumuz dersler. İkimizinde dersleri iyi. Bazen onun arkadaşları falan bana takılırken o da takılıyor. Pek fazla kafasına taktığını düşünmüyorum bu mevzuyu benim aksime belkide bu yüzden. Ben ise deli gibi yanında olmak istediğim halde gidip konuşamıyor ya da samimi davranmak istediğim halde çok ciddi davranıyorum cidden sinir bozucu. Şimdi;
-----> Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
--------1) Onu nasıl unutabilirim?
-----------2) Unutma diyorsanız. Nasıl bir muhabbet açabilir ve onunla konuşabilirim?
-------------3) Onunla kanka olmak istemiyorum bunu engellemek için ne yapabilirim?
----------------4) ya da gözünde diğer kızlardan daha farklı bir etki bırakmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Onu unutma,ona öyle sıcak bak ki diğer kızlardan farklı olduğunu belirt.Ona da hafif hafif belli et duygularını,umarım işine yarar...
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
4 Eylül 2013       Mesaj #63
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kendini sevdirmeye çalış önce, mesela onu tut sım sıkı sarıl.. Onu ne kadar sevdiğini anlatmaya çalış. Baktın olmuyor. Yapabilecek bişeyin yok ona tek bişey söyleyebilirsin. ''Sen Bilirsin!"
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
aylin bak adlı kullanıcıdan alıntı

aşık oldum birsüre çıktık sonra ayrıldı başkasını sevmeye başladı bana ölene dek seni sevecem sen benim kalbimsin dedi uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf ağlayıp duruyorum alah rızası için yardım edin

Arkadaşım en kısa zamanda kendini toparlamaya çalış.Ya da sevdiğin kişiyi görünce çok güçlüymüş gibi dur.Onu görünce yüzüne bile bakma,onu hiç umursama.Kahkahalar at,mutluymuş gibi görün!Bir arkadaşını al onunla sevgiliymiş gibi yap..Veya gerçekten birisiyle flört et.(Ama onun gözü önünde flört etmelisin) Onun gözü önünde kahkahalar at sevgilinle.Böyle yaparsan sevdiğin kişi acı çekecektir.Boşver hemde acı çeksin. Çünkü o sana seni seviyorum diyerek yalan söylemiş!!! Msn Sad bak sen şu anda acı çekiyorsun peki ya onun umrunda mı?Hayır,değil.O zaman onunda acı çekip çekmemesi umrunda olmasın güzel kardeşim.İnşallah işe yarar,ve sevdiğinde hatasını anlayıp sana geri döner,amiin Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2013       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

benim bir kişi aşık oldum ama beni sevmiyor

sadece ona sarıl elini tut ve hiç bırakmamasını syle çünkü aynı şey bendede oldu ve işe yaradı Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2013       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben bır kıza çok aşık oldum ama onu sevdiğimi inanmıyorum ne yapablirim

ona git aşkını itiraf et benim sevdiğim kişi benden sakladı kendi üzüldü beni de üzdü aşk ayıp değildir git itiraf et
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2014       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar kendinizi harap etmeyin!O seni sevmiyorsa sen neden onu seviyorsun ki?Biliyorum gönüle laf geçirmek zordur,anlıyorum.Ama kendinizi üzmeyin.Unutmayın kardeşlerim hayat üzülemeyecek sevdiğine kavuşamayacak kadar kısadır.Aklınızı başınıza alın. Ben ne yapıyorum diyin. Yaptığınızdan memnunsanız devam edin. Sevdiğiniz kişi sizi üzgün görünce havalanacaktır. Bak ben neler yapabiliyorum diye. Sevdiğinizi iyi seçin. Onunla bir gün değil kardeşlerim,bir ömür geçirin. Boş insanlarla uğraşmaya DEĞMEZ. Sevdiğinizi tanıyın ve kendiniz ona göre adım atın . İnsanlar üzülemeyecek kadar BOŞ !!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2014       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sevdiğim beni sevmiyor ne yapmalıyım

sende onu sevme onu unutmaya çalışşşşşş.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2014       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bir çocuğu seviyorum ama o sanırım beni arkadaş olarak seviyor.Olsun ben ilk defa birine gerçekten bu kadar aşık oldum.Bunun çocukluk aşkı olduğuna inanmıyorum sevdiğim kişiden asla vazgeçmem.Her ne kadar bu aşk yolunda acı çeksemde bu yolun sonu bence aydınlık.Ne zaman onu bir kızın yanında görsem kıza dalmadığım için içim içimi yiyor.Ama birazcıkda olsa onun ben sevdiğini çok iyi biliyorum.Daha 2 senedir onu tanımama rağmen sanki yüzyıllardır onu tanıyomuş gibiyim.Ve asla ondan vazgeçmem❤️❤️❤️❤️
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2014       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yha o bana yzın çıkma teklifi etti bnde derslerim olduğundan kabul etmedim.Ama o bni ondan sonra hiç zorlamadı ama galiba bn ondan hoşlanıorum ama o bni takmıo napmalyım çok acı cekiorum...

cnm benim onu önce kabul etcektin.