Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 124.079 Cevap: 74
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Nisan 2013       Mesaj #51
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben de aynı şekildeyim. anca başka kızlarla takılıyor off ama çok yakışıklı bana baktığında tuhaf bir hise kapılıyorum geçen gün bir kıza aşk mektubu yazdığını gördüm ve çok kırıldım fakat beni mutlu eden bir yanı var espri yapınca gülmesi çok hoşuma gidiyor

Maalesef aşk-meşk meseleleri kişilerin istediği şekilde yön bulmuyor. Zaman ve sabır gerekir bazı şeylerin olgunlaşması için. Birini seviyorsan, öncelikle hissettiğin duyguları karşı tarafla paylaşman gerekiyor. İlla ki olumlu sonuçlanmasını bekleme. Sen duygularını paylaş, gerisini zamana bırak. Eğer karşı tarafta aynı şeyleri hissediyorsa bir aşk başlar. Tabi ki zorla da kimse kimseyi sevemez, bunu da bilmek gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bende çok *seviyorum* bir kızı ama beni seviyor gibi ismi hazal geçen gün buna kalp şeklinde bi mesaj attım o bana neden yaptın deni ben napalım seni sevmiştim dedim
o bana hyr ben sana sadece bana kalpli şeyler göndrmeni istemiyorum dedi

Sponsorlu Bağlantılar
kız sizce beni seviyormu beyler...

kardeş bak kız sana demiş sadece bana kalpli mesaj atma yani oda penceresini açmış sana anla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar birini çok seviyrum daha tanisamadim ble nasil tanisip kaynasiriz

bence senin onu tanıyan bir arkadaşın varsa onu kullanarak önce arkadaş sonra sevgili olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya birine asık oldum sınıfmda ama o baskasını sewiomus ama sürekli benmle ilqilnio baana baqıo nabcam bilmiorm:/

Cevabı çok basit O sana yalan söylemiş cesaretini toplayamamıştır
sürekli sana bakıyor ise sana aşık demektir Msn Wink
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
5 Ağustos 2013       Mesaj #55
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Dostum, o seni sevmiyorsa yapabileceğin bir şey yok. Çünkü bunu onun hissetmesi lazım..
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yaa bir çocuk var bn ondan hoşlanıorm onunla hiç konuşmadım aynı sınıfta değiliz sadece aynı kulüpteyiz birkeresinde kulüpteyken bana dikkatlice baktı sonrada benim dikkatimi çekmeye çalışıyor oda bneden hoşlanıyormudur ?

Merhaba arkadaşım,bence bir çocuk sana öyle dikkatlice bakmışsa şanslısın.Bence kesinlikle hoşlanıyor
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013       Mesaj #57
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nermin adlı kullanıcıdan alıntı

Ben lise 3.sinıftayım.İlk senemiz birlikte gecti yani ayni siniftaydik.o birbaskasiyla cikyordu hemde ayni siniftan.ben onlarin gulusmelerini izlerken icimdeki kor beni yakip kavuruyordu.2.sene siniflar degisti sonra o kizdan ayrilmis ardindan yeni comlereden bir kizla cikti o zaman dahada kahroldum ondanda ayrildi
Şimdi yapmak istediğimse onun caninu yakmak.bana cok umit verdi cok gulumsedi. "İNTİKAM İSTİYORUM"

genç bayanlar bu yorumu yaptıgımı görünce kim bilir ne dicekler ama

şöyle bişi var tarihteki önemli kadınları ele alalım misal kleopatra bence aklının yanı sıra kadınlıgını kullandı ve yükseldi

demem o ki senin farkına varmasını sağla kadınlığını kullan akabinde kapına gelince kapıyı göster içinde kalsın yani onun
Msn CoolMsn CoolMsn Cool
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar.Belki birazcık uzun olabilir ama şimdiden özür dilerim.Lütfen okuyun ve ne yapmam gerektiği hakkında cevap yazın.Daha 1 sene önce bir çocuk vardı.Bana teklif etti ve bende kabul ettim.Herşey o kadar güzeldi ki sanki rüya misali...Ona karşı olan sevgim o kadar saftı ki onu görünce bir kelime bile edemezdim,o da edemezdi.Utanırdık yani Msn Happy Yaklaşık 2 ay böyle geçti.Sonra görüşememeye başladık.Attığı mesajlara bakılırsa benden soğumuş gibiydi.Anlamıştım.Ona bunu söylediğimde öyle bir mesaj yazmıştı kii...Tekrar bağlanmamak elimde değildi.Ama ben hep sevdim,yılmadım,bıkmadım,usanmadım.Bir gün onun facesine girdim.Bir kızla beni aldattığını öğrendim. Yıkıldım ben!Ama tabi kimseye belli etmedim.Gittim en yakın arkadaşıma durumu anlattım.Arkadaşım da bunu neden yaptığını sormuş.O da aldatmadığını benden sıkıldığını zaten sonra bana da söyleyeceğini yazmış.Eski kız arkadaşıyla çıkmaya başlamış.Zaten o kız da onu aldattığı için ayrılmışlardı.Bir kaç gün sonra çıktığım çocuğun fcesine girdim.Şifresinide hemen değiştirmemiş.Neyse kuzeniyle konuşmalarını okudum.Eski kız arkadaşı da onu aldattığı için ondan intikam almak için çıktığını söylemiş,ayrılmış!Aradan günler geçti...geçti...Ben işte faceden konuşmaya başladım onunla.İkimizdede bir burukluk vardı,bir soğukluk vardı.Ayrılık rüzgarı esiyordu..Artık beni sevmiyordu,tahminim hiçte sevmemiş zaten Msn Sad Seven bunu yapar mıı?? Hepiniz seviyorsunuz hanginiz böyle yaptı? Tabi biz böyle konuşuyoruz falan.Nerden öğrendiyse taşınacağımızı öğrenmiş Msn Sad Ve bana mesaj atmış.Neyse sonra oturduğumuz yerin merkezine taşındık.Şimdi ise onun yüzünü bile göremiyorum.Facem de kapalı konuşamıyorum Msn Sad Ama insanoğlu ahmaktır,tüm bunlara rağmen yine de yine de SEVİYORUM! Eğer bu bir hoşlantı olsaydı HER AN aklımda o olmazdı..Eğer bu bir hoşlantı olsaydı onun yüzünü göremeden sevemezdim.Bazen kendi kendime soruyorum.Onun sesini duyamuyorum,yüzünü göremiyorum,faceden bile konuşamıyorum,ondan haberim bile yok,derdimi de siz hariç kimseye anlatamıyorum. AMA NASIL OLUYORDA ONU HALA AMA HALA SEVEBİLİYORUM! :o Msn Sad Söylesenize arkadaşlar hanginiz benim kadar çaresizsiniz.Sevdiğiniz sizi sevmiyorsa bile şükredin onu görebildiğiniz,sesini duyabildiğiniz,mesajlaşabildiğiniz için!Ama ben ne konuşabiliyorum ne görebiliyorum.Zaten ben onu konuşmak için sevmedim,zaten ben onu görmek için de sevmedim.Ben onu hayalim olması için sevdim.Zaten öyle de oldu.Ancak HAYALİM oldu .O değilde şimdi ne yapıyordur ya Msn Sad Eğer siz sevdiğinizle mesajlaşıyorsanız lütfen sevdiğinize bir kez daha benim için sevdiğinizi söyleyin ki bilsin.Bunu bile söyleyememek çok acıdır...Şimdi ise ben sigaraya başladım.Oysaki ona da içme diye kızardım.O da söylediğim anda hemen bırakmıştı...Bak yine hatırladım ln.Gerçi hiç unutamıyorum ki.Unutmak gerçekten olsaydı,sevenler unutmazmıydı...Ama garip olan dışardan çok mutlu bir insanım gülerim,güldürürüm.İnsanlarda benim gibi mutsuz olmasın diye..Zaten en çok mutsuz insanlar mutlu gibi görünmeye çalışırmış.Mutsuz değilim belki bir ümit onu uzaktan görürüm o da beni görür.İşte bu bna bir ömür yeter.Bir görebilsem ya Msn Sad( AŞIK OLMAK UMUDUNU YİTİRMEMEKTİR.Sanki ben onu görebileceğim için mi söylüyorum.HAYIR...ŞİMDİ LÜTFEN NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ BANA SÖYLEYİN.Gerçi yapılacak pek bir şey de kalmamış ya..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nermin adlı kullanıcıdan alıntı

Ben lise 3.sinıftayım.İlk senemiz birlikte gecti yani ayni siniftaydik.o birbaskasiyla cikyordu hemde ayni siniftan.ben onlarin gulusmelerini izlerken icimdeki kor beni yakip kavuruyordu.2.sene siniflar degisti sonra o kizdan ayrilmis ardindan yeni comlereden bir kizla cikti o zaman dahada kahroldum ondanda ayrildi
Şimdi yapmak istediğimse onun caninu yakmak.bana cok umit verdi cok gulumsedi. "İNTİKAM İSTİYORUM"

Sana vereceğim tarifi iyi oku.Şimdi çocukla sürekli göz teması kur.Yani sürekli onunla göz göze gel.Ona öyle bir bak ki sana bağlansın.Sonra sana bağlanınca da sen ondan kaç,öyle bir acı çektir ki ona.O sana sevdiğini söylese bile ona inanma.Onu kıskandır.Ya da teklif ederse sen de kabul et ertesi gün ayrıl.Onu sevmediğini onunla oynadığını söyle.AMA HERŞEYDEN ÖNCE ONA ÖYLE BİR BAK Kİ SANA BAĞLANSIN!!SÜRÜNDÜR!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben bi çocuğa aşık oldum bizim mahallede en yakın arkadaşımın üstündeki dairede oturuyor adı mehmet nuri biz ona aramızda melike nur diyoruz arada sırada onunla saklambaç flan oynuyoruz ve bizim mahallede gcık olduğum kızlar var açıkcası benden daha güzeller ya onlara aşıksa diye içim içimi yiyo onlarla birlikte saklambaç oynadığında ben çıldırıcak gibi oluyorum başım dönüyo ve bayılcak gibi oluyorum ne yapabilirim ne olursa olsun ondan asla vazgeçemem ondan vazgeçmek dışında bi öneriniz varsa söylermisiniz kolay bi erkek değil onu nasıl kendime aşık edebilirim not: arkadaşlarım sürekli onu bana yaklaştırmaya çalışıyorlar ama ben ondan çok utanıyorum onunla konuşamıyorum bile eğer o kızlarla oynamaya devam ederse ona söylemeyi düşünüyorum nolur acill yardım edin Msn Sad(

Bak benim güzel kardeşim.Onunla göz göze gelmeye çalış.Ona hafif hafif belli et duygularını.Ona öyle bak ki bakarken gözlerin gülsün.UTANMA SAKIN.Ben sevdiğimden utandım sonuç ise benden sıkıldı ve eski kız arkadaşına geri döndü.Düşün yani o kadar sıkmış utangaçlığım.SAKIN UTANMA SEN UTANILACAK NE YAPIYORSUN Kİ