Arama

Aşık olduğum kişi benimle konuşmuyor, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2015 Gösterim: 7.827 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2014       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam.Benim derdim çok büyük.Şimdi benim en yakın arkadaşımla aynı kişiden hoşlanıyoruz.Bunlar eski sevgili hatta.Çocukta onu seviyor ama arkadaşım başkasıyla çıkıyor.Benim sevdiğim kişi önceden kardeşim gibiydi.Her saniye ne yaptığını bilirdim hatta.Fakat eğer arkadaşım onu sevdiğimi öğrenirse bana çok kızardı ve arkadaşlığımız bozulurdu.Ben de yalan söylemek zorunda kaldım.Sevdiğim çocuk onu sevdiğimi biliyordu.Fakat bir tepki vermemişti.Ancak yalan söylememe çok kızıyordu.Hatta küstü bana.Konuşmadı hiç benle.Psikolojim bozuldu.Bileklerimi kestim hatta beni affetsin diye.Fakat ne yaparsam yapayım benimle konuşmuyor.En yakın arkadaşlarımdan birine (Melisa) geçenlerde "Barıştım ama onla konuşmayacağım." demiş.Geçen beden dersinde çağırdı ikimizi de yanıma.Benim ne kadar ağladığımı,neler çektiğimi anlattı.Fakat ne olursa olsun çocuk benimle konuşmuyor.Ne yapmalıyım ? Ne olur yardım edin..
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Beden eğitim dersi dediğine göre en fazla lise öğrencisi olmalısın. Pardon da ne aşkı ne sevgisi yahu?
Yolun daha çok başındasın ve hayat karşına kimler neler çıkaracak tahmin bile edemezsin. Böyle aceleci olursan sadece yanlış işler ve yanlış kişiler peşinde koşup hayatını zindan edersin. (Bileklerini kesmek gibi akıllara zarar ziyan bir davranışta bulunman da bu dediğimi doğruluyor.)
Sponsorlu Bağlantılar
Konuşmazsa konuşmasın. Onun seninle konuşmaması, emin ol ki senin için yapacağı en hayırlı iş olacaktır.
İnsan ilişkilerine dair şunları unutma: Arkadaşlık aşktan daha kıymetlidir. Hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir, hiç kimse senden değerli değildir ve herşey karşılıklı olunca güzeldir.
Hayatta bu model insanlar sana yalnızca bunaltı verir. Hayatına dahil edeceğin insanlar konusunda her zaman seçici ol.
Hiç kimsenin seni avcunun içine almasına, üzmesine ve yönetmesine izin verme. Kısacası kimseye teslim olma.
Gül, eğlen, gez dolaş. Kimse yüzünden odanda yorgan altına saklanıp iç çekerek ağlama. Emin ol asla değmeyecektir. Ne şimdi ne de sonra...
Kendini geliştir, kendini önemse, kendini sev. Acıların kızı olma, dramatik hava soluma, keyfine bak.
Geleceğini güzel adımlarla yönlendirmenin planlarını kur. Tam gaz derslerine odaklan ve sınavlarına yoğunlaş.
Hiçbir konuda ısrarcı olma, herşeyi hayatın akışına bırak, her zaman akıllı bir kız ol. :)
Benden bu kadar. :cici:
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
2 Mayıs 2014       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Beden eğitim dersi dediğine göre en fazla lise öğrencisi olmalısın. Pardon da ne aşkı ne sevgisi yahu?
Yolun daha çok başındasın ve hayat karşına kimler neler çıkaracak tahmin bile edemezsin. Böyle aceleci olursan sadece yanlış işler ve yanlış kişiler peşinde koşup hayatını zindan edersin. (Bileklerini kesmek gibi akıllara zarar ziyan bir davranışta bulunman da bu dediğimi doğruluyor.)
Sponsorlu Bağlantılar
Konuşmazsa konuşmasın. Onun seninle konuşmaması, emin ol ki senin için yapacağı en hayırlı iş olacaktır.
İnsan ilişkilerine dair şunları unutma: Arkadaşlık aşktan daha kıymetlidir. Hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir, hiç kimse senden değerli değildir ve herşey karşılıklı olunca güzeldir.
Hayatta bu model insanlar sana yalnızca bunaltı verir. Hayatına dahil edeceğin insanlar konusunda her zaman seçici ol.
Hiç kimsenin seni avcunun içine almasına, üzmesine ve yönetmesine izin verme. Kısacası kimseye teslim olma.
Gül, eğlen, gez dolaş. Kimse yüzünden odanda yorgan altına saklanıp iç çekerek ağlama. Emin ol asla değmeyecektir. Ne şimdi ne de sonra...
Kendini geliştir, kendini önemse, kendini sev. Acıların kızı olma, dramatik hava soluma, keyfine bak.
Geleceğini güzel adımlarla yönlendirmenin planlarını kur. Tam gaz derslerine odaklan ve sınavlarına yoğunlaş.
Hiçbir konuda ısrarcı olma, herşeyi hayatın akışına bırak, her zaman akıllı bir kız ol. Msn Happy
Benden bu kadar. Cici
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
theMira
soran kisi - avatarı
soran kisi
Ziyaretçi
27 Şubat 2015       Mesaj #3
soran kisi - avatarı
Ziyaretçi
Selam 16 yaşındayım gecen sene çok samimi olarak konuştuğum birine hala aşığım sınırlarımız yan yana fakat gecen sene benden birden sogudu nedenini anlayamadım ufak bi tartışma yasamistik ve beni numaraya kadar engelledi simdi konusmuyoruz bakisiyoruz ona hala aşığım ne yapmalıyım ?