Arama

Sevdiğim kişi arkadaşımı seviyor, benden yardım istedi bu kişi, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Nisan 2017 Gösterim: 27.381 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aslında aynısı bana oldu lise ye yeni geçmiştim arkaya gittim direk hep arkalarda otururum orda bi kız ilk görüşte aşık oldum konuşmak için ders programı fln istedim işe yaradıda konuştuk fln sonra kız ın aynı sınıftan çıktıgı varmış kız da bana aşık oldu sanırım yanımdan ayrılmıyordu fln bi olay oldu ben onun çıktıgını ögrendim çıktıgıda benim ona çıkma teklifi ettigimi o günden sonra o çocukla kardeş gibi olduk işte kız lada 5 ay boyuncada ne konuştuk ne başka birşey oldu slm alıp bile vermedik eminim oda pişmandır şuan
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gidip o kıza onu ne kadar çok sevdiğini bütün okulun önünde söyle hatta ağlayarak bir şiir oku ama bunu kendin yaz.
onu çok sevdiğini onun için canını bile vereceğini kanıtla...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lan bende kahroluyorum ya benim sevidğim kızı kardeşim dediğim arkdasımda seviyor ama arkadaşımı seçicem artık kara sevdadan ölürmüyüm kansermi olurm hepsini göze aldım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim en iyi arkadaşım bi çocuktan hoşlanıyordu. çocuk bunu biliyordu fakat eskiden yüz vermiyordu.sonra facebooktan eklemiş arkadasımı. sonra bende yardımcı olmak için çocukla konustum arkadasımla çocuk kısa süre çıktılar. ben bu sırada o çocuktan hoşlandım sonra çocuk bana artık arkadasımla çıkmak istemediğini söyledi. çocuk benimle aynı dersanede ayrıca baya tartısmıstım onla.. benden hoşlandıını hiç sanmıyorum ve bu beni çok üzüyor. en çok ta arkadasımı kaybetmekten korkuyorum.. sadece onu unutmak istiyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bakın gardaşımm nu işler boş bır kızı adam gıbı sevıosan seveceksın oo arkadaşını sevse bıle ona dıyeceksın kı mutlu ol yeter içinde tutacaksınnnnn ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
belki seni seviyordur ama tepkini ölçmek için arkadaşını kullanıyordur bence kendini bırakma Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu durumdayım arkiler hayattan soğdum bir gün sevdiğim kızı facede yakaladım aşk meşk konuştu ve birden bana ben eskiden furkanı seviyordum dedi oda benim en yakın arkadaşımdı ama şimdi ondan tiksiniyorum dedi ben o an yıkıldım ama tiksiniyorum lafı beni nekadarda olsun avutmaya çalıştı bende cesarret topladım ve ona çıkma teklif ettim kabul etti o gün akşam çok heyecenlıydım okul gününü bekliyordum pazar günü oldu oldu sonunda faceye girdim onu gördüm slm dedim o bana arkadaş kalalım dedi. O an benim için ölümdü sanki ama ben pazaretsi okula geldim kıza dedimki ben sana çıkma teklif etmedim başkası yapmış benim facemi bilen kişi dedim öle böle kandırdım ama hala aşk acısı çekiyorum beni isteyen çıkma teklf eden çok ama ben bir ona taptım. bir şey vardıki ama bir gün yine faceye girdim ona dedimki sen o gün furkanı sevdiğini söledin sıonunda tiksiniyorum dedin ama hareketlerin hiç öle göstermio dedm o ise bana sus kapat dedi hareketleri ise onu çok sevdiğinin kanıtıydı her ders ona bakıyor her zaman ona yakın olmayı hedefliyor ben öldüm arkiler ama ben artık çıkıyorum onu unutmaya çalışıyorum yeni sevgilimle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim de başıma böyle bir olay geldi önce kıza yüz vermeyeceksin onu takmayacaksın (ama için kan ağlıycak) sonra bir gün geleceksin mutlu olun diyeceksin.Ben böyle yaptım ama unutamıyorum dersen sana karışamam ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
senenin başından beri sevdiğim bi çocuk vardı deli gibi derler ya aynı öyle tabi arkadaşlarıma falan anlattım sonra bi gün sevdiğim çocuk bizim sınıfa geldi (yan sınıfımızda) ödevini beraber yaptık o sırada en yakın arkimle tanıştırdım onu aradan baya zaman geçti biz arkadaşımla bi sebepden küstük 1 ay falan sonra öğrendim ki sevdiğim kişi en yakın arkadaşımı seviyormuş yıkılmıştım okulda baya ağladım sonra oda öğrenmiş onu sevdiğimi en yakın arkadaşımla barıştık sevdiğim benden yardım istedi aralarını yapmam için taktik verdim biraz yarın buluşacaklar arkadaşım diyoki teklif etse asla kabul etmem ama sevdiğim üzülür şimdi sevdiğimle ARKADAŞIZ...ne yapayım ben arkadaşlar daha lise 1 deyim bu acı bana fazla...Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi ben bi kızı seviyodum adı buse kız la gayet iyi anlaşıyoduk sonunda kız bana kanka demeye başladı bnede budurmu iza ettim ve biz kanka olamyız buse dedim ben seni seviyorum dedim onun verdigi cevap çok pis koydu ben burafı seviyorum dedi(burak sitedeki en yakın arkadaşım) ne dedim evet öyle dedi burak da maramara adasındaydı ve 2 gün sonra çıkmaya başladılar bu bana çok pis koydu arkadaş 2 gün sonra geldi ve sırf beni kskandırmak için abi çekirdek istermisim diye baktımda kızı öpüyodu ve acayip sinirlendim ve o çocuka dersini vermem gerektiğgini düşündüm ve verdim yalandan bi kız yaratımm ve onla yazımaya başladım 1hafta sonra bi sevgilim var dedim mesajları gösterdim 2 gün sonra kız la çocuk yalnımı ögrendi ve burak bana tokat attı oan acyip sinirlendim ve çocugun suratına bi tane geçirdim çocuk yerde kaldı kız bana bakıyodu ondan sonra çocukla arkadaşlımı kesdim bi gün sonra ben den özürdiledi ben de ksbul ettim buseyi parka çagırdım ve ben seni deliler gibi seviyodum deim ama sen benim en yakın arkadaşımla çıkmaya başladın dedim bida ne ben senin yüzüne baka bilrim ne sen benim dedimkızın gözleri doldu eçktim gitiim