Arama

Sherwood dungeon hileleri hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Temmuz 2017 Gösterim: 95.899 Cevap: 11
DreT45 - avatarı
DreT45
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #1
DreT45 - avatarı
Ziyaretçi
Sherwood Dungeon diye bir oyun oynuyorum 80 levelim, oyunun hilelerini bilenler yardımcı olabilir mi?
EN İYİ CEVABI hilecilerin ben verdi
Bakın arkadaşlar siz dürüstçe oynayamıyonuzmu?Benim gibi dürüsoynyan çok az kişi var yada hile yapmasa bile hileyi arayan çok bende bunun gibilere karcı çıkmak için bu sitelere bakıyorum genelde bu mesajı yolluyorum.Ben 1 buçuk yıldır oynuyom 566 lvlim
ve çokta dürüst oynuyom bazıları (bu sayfada değil) hesap nasıl çalınır demiş ulan utanmıyonmu adam kasmış hesabını para yatırmış pet almı sora çalacak bütün emek suya düşecek size yapsalar naısl olur.Mesela bana yaptılar 1 yıl uğraştım.Allahtan epostaya ait msn yoktu.Lütfen hile yapmayın oyunun tadı kaçıyor mesela 1 lvlken hileyle 677 lvl olmakmı eğlenceli dürüstçe 566 olmakmı eğlenceli soruyorum size gerçi çokta hile yok bu oyundan Allahtan.Sora hileyi yapıyonuz oyunu bozuyonuz hiç eğleniyonuzmu peki.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen perlina; 5 Temmuz 2017 09:54
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler size bi hile
1.AŞAMA: oyunu açalım üyelimizide açalım oyuna baslayalım ok mu?...ok!
Sponsorlu Bağlantılar
2.AŞAMA:Mesaj yazdığımız yere /teleport7 yazalım ok mu?...ok!
3.AŞAMA:/teleport7 yazınca bi yere ışınlanmış olcaz ışınlandık mı? ok mu?...ok!
4.AŞAMA:Mesaj yazma yerine bu sefer /join10111213...99 arası bi sayı yazın ÖRNEK " /join43 "ok mu?...ok!
5.AŞAMA: Diktörtgen taşlar var orda oranın içine gidelim ok mu?...ok!
6.AŞAMA: Oraya girdiğimizde STONE ile başlayan bi ismi olan görevli var yanına gidelim ve ONA TIKLAYALIM.ok mu?...ok!
7.AŞAMA: oyuna tıklayınca 2.SUMMON Leader yazıyo ona basın ok mu?...ok!
8.AŞAMA:canavarın yanına gidin ve yavaş yavaş geriye geriye gidin geriye gidinki canavar sizi kovalasın amaçta bu zaten sonrada görevlinin çıktığı taşa çıkalım(/----\)<<<< TAŞ BU ŞEKİLDİR TAŞIN DÜZ TARAFINA ÇIKALIM VE DÜZ TARAFININ DA EN UCUNA GEÇİN CANAVAR SİZDEN UZAKSA BİRAZ İLERİ GİDİP BİRAZ GERİ GELİN CANAVAR SİZE VURUYOSA BİRAZ DAHA GERİ GİDELİM(VURMUYORSA DİNLEYİN) CANAVARA VURMAYA CALISIN TİNK TİNK DİYE KILIC SESLERİ GELİYOSA ZAFER SİZİN CANAVAR SİZE VURAMIYO GEBERTİN 500 EXP
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar bakın öldünüz dielim ölmeden önce altta ata tıklaın prewiew dio ona tıklaın ölmüosunz ama carpıya tıklarsanız ya da backa tıklarsanız ölürsünz.arkdaslar bide bakın ws yaparken normal silahlardan kulanın mesela pick ten kulanın yenme sansınız %70 dir bide sakın tek kılıc kulanmaın ölürsünz.bide kolyeyi çıkarmaın kötüleri çıkartın ama mor renkli içi mavi olan bi yüzük var onu çıkarmaın çünkü en iyi yüzük odur.bakın eski teleport the dungeonu biliosanız oraya gdin özellikle sözüm 1-20 lwller içindir bakın oralarda kutucuklar var onlara tıklaın içinden bedava esyalar çıkıo alın diamondla alınan o scrollar var bide altınla alınan kılıclar felan cıkıo alın.çok block yapın diolar aslında yapmaın ama dövüs yaptınız adam hareket yaptıysa o zmn block yapın. çok can almak istiosanız ilk önce büyü snra hareket ypın o kisinin cnı yarı olr.bide atlara felan ok atıyoz bizimki onların canını az alıo onlarınki dha çok alıo ölmemek içn onlar ok attıgı zmn hemen black ypın canınız gitmez.yardım ettiysem ne mutlu bna.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu oyunda bi hile yoktur aramayın oyununuzu oynayın birde 25 lwlde kalmanın sebebi üye olmadıgındandır üye olmayanlar sarı yazar üye olmak için create fount deyin ve üye isminizi şifrenizi e-mailinizi fln yazıp üye olun oyun fena değil 28 lwllik çarım var birde 26 lwllik çarım var darkorbitte global avrupa 1 de sağlam bi çarla tks ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkaaşlar bazılarımız ok atabilir bazılarımız ise atamaz hatta okları olmaz bile
1. HİLE(OKU OLMAYANLAR İÇİN)evet arkadaşlar bu benim 3. dediğim hile
oku atabilmek için çok çalışmanız gerekok alamak için gereken lewel 21 dir eğer 21 değilseniz ok atmak değil
oku aku alamasınız bile (BU OK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEZ AMA LEWELİNİZİN KALMASI İÇİN TAVSİYEM ÜYE OLUN) 21 lewel olun ilk başta sora eğer çok fazla paranız varsamesela 675 ben ilk 21 lewel olunca baktım bu para önce yayı alın sora lewel atlamadan para biriktirip oku alın neden lewel atlamayalım diceksiniz dimi çünkü süreklü süreklü lewel atlarsanız okun parası 70000 olur ben 95 lewelim lewel atladığım için ok alamdım ama şimdi param çok (PARAM 60000) evet biriktiriyorum harcamıyorum siz hiç silah alamasın diceksiniz onda çözümüm var görevle alıyorum silahlarımı evet konuya dönelim işte sizde böyle yapın (AMA OK VE YAY ALINCA RAHAT RAHAT LEWEL ATLAYIN) ama yedektede para olsun ki çünkü oklar 20 tane hemen biter bitane daha alın kırmızı mavi fark etmez 40. lewelde yeşil ok satılıyo evet ok almayı bilmeyenlarbu hileyi yapın ki okunuzu rahat rahat kullanın
2. HİLE
Arkadaşlar bunu dikatle okuyun çünkü en zor öldürülen canavarları anlatacam
evet sakın 5. lewele gitmeyin eğer giderseniz yandınız nedenmi çünkü ordaki canavarlar 1 dk. da öldürüyolar 1 vuruşla onları anca pet yardımıyla öldüürsünüz evet diyer leweler kolay zaten ama bide lewel 6 da en arkada bi kngs var ona tıklayıp ordaki yazıya tıklarsanız çok büyük örümcek gelir onuda yapmayın ben onu öldürmek için 6 kere öldüm düşünün 6 kere dediğim gibi diyerleri leweler yani kolay
evet dediğim gibi 1 yazdığım yorumda gene öğrenirsem hileler anlatırım size
NOT:eğer çok güçlüyseniz bütün canavarları öldürürsünüz
2. NOT ALTAMsn Happy

İYİ OYUNLAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu gün size teleport 9 da atı ölmeden kesmeinin sırrını vericem Msn Happy

1-) Okunuz varsa okla atı çekin okmu ok.
2-) At gelince size vurucak ve siz hep korunun okmu ok.
3-) At size yan kafa vurunca siz de hemen vurun hep yan kafa vurdunda vurun diyer vurmalarda hep korunun. okmu ok.
4-) Genellikle silahlarınız özellikli yani renkli silahlar alın . okmu ok.
5-) Silah isimleri sölicem ve o silahlardan kesinle sizde olsun. okmu ok.
6-) Ice Uberblade , paison vibroblade , ruby skul axe kesinlikle envanterinizde bulunsun İYİ OYUNLAR OYUNDA ADIM: dur-arsizim bni
teleport 9 join 30 da yada teleport 1 join 30 da yımdırr.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Sherwood Dungeon dan [ADMIN]Lucky.. Admınım.Size Bir Hile Söyleyecegim..PET Hilesi

İLK CHEAT ENGİNE 6.1 i İndirin.
Ardından ORDAN 1 YAZIN YAZILARA TIKLAYIN
2,3,4,5 YAZIN AYNILARINI YAPIN,,
SONRA ORADA SHERWOOD [MANCENY GOOD YEAN ÈSPÂÑØL]YAZACAK
YANİ İSPANYOLCA..
SONRA ORADA CHARINIZI YAZIN DİYOR ..
ORAYA CHARINIZI YAZIN SİFRE BÖLÜMÜNÜN ALTINDA Lucky YAZIYO O KUTUYA BASIN
NOT:İSİM YERİNE ORADA[Nùràmé]SİFRE YERİNE DE [Mùckîs]YAZIYOR..
BEN AYARLADIM BU HİLEYİ SAYGILAR İSTERİM +REP DE İSTERİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iŞTE SİZE SHERWOOD DUNGEON HİLELERİ
/logout = oyundan çıkar.
/opengl = şimşek veya yıldırım çakar. ( NOT - bu hileyi oyuna girer girmez yazın )

BAŞKA BİR HİLE
1- Teleport 10 a geçin
2- /join43 e girin ( odanın boş olmasına dikkat edin )
3- Bir canavara vurun ve çitlerin arkasına geçin.
4- Sonra ok atın.
5- Çitten çıkıp o canavarı öldürün.
6- Rep+ ınız %100 olur.

TAKTİKLERLE HİLE
1-Başlayın oyuna.
2-Click Me yazıyor ondan görevi alın ve yapın.

CANAVAR ÖZELLİKLERİ
DRAGONLAR- TELEPORT 6 DA BULUNUR,10. LEVEL AŞAĞISANIZ BUNA SATAŞMAYIN,DEFANS YAPAMAZ.
AGONY- TELEPORT 6 DA BULUNUR , 20. LEVEL AŞAĞISANIZ BUNA KARIŞMAYIN,DEFANS YAPAMAZ.
BANE - TELEPORT 7 DA BULUNUR , 20. LEVEL AŞAĞISANIZ MUAPTAP OLMAYIN ,DEFANS YAPAMAZ.
UNİCORN- TELEPORT 9 DA BULUNUR , 37. LEVEL AŞAĞISANIZ BUNA KARIŞMAYIN ,DEFANS YAPAMAZ VE 10. LEVELSENİZ 2 VURUŞTA SİZİ EN HAVALI KILIÇTA ÖLDÜREBİLİR.
WVEYRN- TELEPORT 7 DA BULUNUR , 20. LEVEL AŞAĞISANIZ KARIŞMA VE DEFANSI BİLMEZLER.
LYCAN -TELEPORT 10 DA BULUNUR, 35. LEVEL AŞAĞISANIZ KARIŞMAYIN VE DEFANS YAPABİLİR.
TİMBER WOLF- TELEPORT 9 DA BULUNUR , 15. LEVEL AŞAĞISANIZ KARIŞMA VE DEFANS YAPAMAZ AMA İYİ CAN GÖTÜRÜR.

TAVSİYELERİM
FİRE TALİSMANI KULLANIN.
YARASALI TALİSMANI SAKIN KULLANMAYIN VURUŞUNUZU ISKALAYABİLMESİ %95 DİR
MİNDFİRE SWORD OF CHAOS KILICINI KULLANIN.
DARKBLOOD SCEPTER KILICINI KULLANIN.
KALKANI NADİR KULLANIN.
HEALTH POTİONUNUZ 10 OLSUN.
Son düzenleyen Safi; 22 Mayıs 2018 02:22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SHERWOOD DUNGEON HİLELERİ

/OPENGL : ŞİMŞEK ÇAKAR VE RUBY SCRAPPER'İN RENGİ DEĞİŞİR. ( NOT : BU HİLEYİ BİR KEZ YAZABİLİRSİNİZ, İKİNCİYİ YAZARSANIZ İŞE YARAMAZ )
/CAMERA : KAMERA AYARINI DEĞİŞTİRİR. ( NOT : SPACE YANİ BOŞLUK TUŞU İLE ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ )
/TELEPORT 1-10 ( BİR ON ARASI ) BAŞKA YERE GİDER.
/JOİN 1- 300 ( BİR ÜÇ YÜZ ARASI ) BAŞKA ODAYA GİDER. ( NOT ODALAR BOŞ OLABİLİR )
/DIEDIEDIE : GAME OVER ( NOT : BU HİLE CANAVARLA SAVAŞIRKEN YAZIN.) ( NOT : BU HİLE NADİR BİLGİSAYARLARDA İŞE YARAR )

REP + HİLESİ

TELEPORT 9'A GİDİN.
DÜMDÜZ GİDİN VE MERDİVENDEKİ ADAMDAN GÖREVİ ALIN.
BÜYÜK KURTLARA VURUN.
ÇİTİN KURTUN TERS TARAFINA DÖNÜN.
OK ATIN VE REP'İNİZ %100 OLUYOR.

NOT : HİLELERİ / İLE YAZIN.YOKSA İŞE YARAMAZ. BEN BU OYUNDA 289 LEVELİM. SORUSU OLAN SÖYLESİN.

BU ARADA HAPİSHANE HİLESİ HİLE DEĞİL. SADECE BİLGİSAYAR HATASIDIR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HİLE: Lycana Dönüşme!

1- Önce yazı yerine /teleport10 yazın ve ışınlanın
2- orda surlar var üstünde lycan bulacaksınız oraya gidin
3- bikaç tane lycan kesin (5-10 arası)
4- sonra lycanı kestikten sonra ondan item düşerse (kolye olabilir)-(düşmezse düşene kadar kesin) o süşen itemi giyin
5- itemi giyince chat bölümüne /lycantransform2312 yazın
6- join deiştirip oyuna res atın
7- ve bum bir lycana dönüştünüz!

NOT: Eğer işe yaramazsa shockwave yi güncelleyin veya bunu 6-7 kes deneyin
İyi Oyunlar..........