Arama

Apotamkin nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Nisan 2020 Gösterim: 127.861 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Apotamkin: Bir çeşit mısır tanrısıdır ölümsüzdür, kan içicidir(Hayvan kanı tatmin etmez çünkü hayvan kanında şeker azdır) Soğuk tenlidirler vc17 virüsü taşırlar vc17(Fransız reform döneminde ortaya çıkmış hastalık) vc17 virüsü olmayan hiç kimse vampir deildir vampirler her toplumdadır Türkiyede dahil sıcağı sevmezler bu nedenle ağrı taraflarında bulabilrsiniz(Pek samıyorum =)=))vc17 virüsü sık sık raslanan bir vürüsde değildir hatta dünya üzerinde yok denecek kdr azdır Vampirler efsane değil gerçekdirler! ama hatta şu an dünya üzerinde 13000 yakın olduğunu duymuştum bir çoğunuz inanmıycaksınız bu dediklerime ama 2009 yılnda yapılan araştırmalar bunlar bu araştırmalar aniden gizli güçler tarafından durdurulmuştur birçoğunuz vc17 virüsünü arıyacanıza eminim =) ama bulamassınız bu virüs vampir vücudunun dışında durmaz vc17 mideyi mutasyonlaştırır. Kimilerine göre 600yıllık ömürleri bazılarına görede sonsuzdurlar. (Vampirlerin güneş ışığında yok olduğu fikri Friederich Wilhelm Murnau'nun Nosferatu, Bir Dehşet Senfonisi filminde ortaya atılmış, Bu efsanenin ayyuka çıktığı ve vampir avlarının düzenlendiği 1730’lu yıllarda Aydınlanmanın ünlü filozofu Voltaire konuya şöyle bir yorum getirir: “Gerçek kan emiciler mezarlarda değil, aramızda.
BU ANLATTIKLARIM %99 GERÇEKTİR.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
APOTAMPKİN bütün köylerde yaşamış olan bir canavardır.Aslında Peru,Mısır...gibi çevresinde yaşamış olan kan emicidir(vampir).Güneşe neden çıkmadığını söyliğim insanları avladığında insanlar kaçmaya çolışır ki bu işe yaramaz bu yüzden insanların bildirdiğinde taşınır bu arada türkiye de var. Moldovya da çok önceki arkadaşım ben taşın dıktan sonra öldü ama o ölmeden önce şunlari belirtti (ama tabi apotampkini biliyordu şimdi de Türkiye devar olduğu bilinir.arkadaşımı anlatayım annesi ineğini otlamaya götürmsini söyledi sonra sesler duymaya başladı birden ayı geldiğini sandı ama dikkatlıce baktı apotampkinmiş ilk ineğin kanını içmiş sonra kankamın kanını duraman içmiş kansız kalmış ormanda kansız bulunmuş.Ühüh ühüh ühüh
(özellikleri):kan emici(vampir),gözleri değişir,hayvan kanının içmesiyle hayatta kalır,insan kanı dayanılmaz
Sponsorlu Bağlantılar
,kan onlara hızı,gücü,alacakaranlık bunun filmini belgesen gibi yaptı.
Son düzenleyen Safi; 18 Haziran 2017 22:45
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #13
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fantastik edebiyata göre apotamkin yani soğuk varlık kıllı uzun dişli kan emici bir beyez şeytandır.Sınırsız hıza güce ve hayata sahiptir.Teni buz gibi soğuk göz rengi değişkendir.Öldürmenin tek yolu parçalara ayırmak ve yakıp küle dönüştürmektir.Günümüzde vampir olarak adlandırılır.Bazı filmlerde insan şeklinde gösterilir.Onlar merhametsiz canlılardır.Dişlerinde bir tür zehir olduğu doğrudur fakat bu zehir avlarını öldürmekten başka bir işe yaramaz.Bazı bölgelerde de bu ölümsüz varlıkların başka efsaneleri vardır.Fakat kesin olan 4 şey vardır.Sınırsız güce ve hıza sahip olmaları ayrıca kan içici ve ölümsüz olduklarıdır.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013       Mesaj #14
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Apotamkin(Apotamkin nedir?Apotamkin hakkında)
Amerikan Yerli mitolojisinde Vampir olarak geçen yaratık.
Kıllı, uzun dişli ve yeni dayak yemiş çocukların tadını seven bir yaratık olarak anlatılır.
Uzak doğuda yaşıyan Tanrı tarafından ruhu lanetlenip şeytanın elçisi olarak yaşayan varlıklardır.
beslenme şekilleri genel olarak insan kanı bağzı bağışıklık farklılıklarıyla hayvan kanıylada tatmin olurlar sınırsız güç,hız ve soğuk tenlilerdir ölümsüzlerdir.
Son düzenleyen Safi; 18 Haziran 2017 22:46
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Apotamkin farklı türden bir yaratıktır Ölümsüz olmalarının sebebi zaten ölmüş olmalarıymış Bunlar hakkında biraz bilgi edinmeye çalıştım internet bile bu seviyede yetersiz kalır o yüzden çok eski kitaplara baktım

bunu bilimsel dilde mutasyon olarak yorumlayabilirsiniz soğuk lar çünkü ölü bedenden kan çekilir basitçe.

Apotamkine gelirsek alacakaranlıkta malzeme olarak kullanılmış ama tarihte insanların okadar yüksek nüfuslara ulaşacağı hakkında bir kitap okumuştum bu melek şeytan fısıltıları benzeri ansiklopediydi

Tanrı' nın böyle yaratıkları insanları öldürmeleri için yarattığı gerçeği de var çünkü insan doğum-ölüm oranları böyle kazalar afetler hastalıklar bazende böle doğaüstü lanetli yaratıkları yaratıp insanları yok etmesi için gönderdiği teorisinide duymuştum

bazı bir kitapta onların gücünü insanların inanışından aldığını duymuştum insanların inanışı ve korkusu onlara güç kazandırmaktaymış.

Apotamkin insan görünümünde mi okuduğuma göre evet.

soğuk çünkü ölü olduğu için ..

Ölümsüz Çünkü onların ırkları zor yükseldiği için ölümsüz olduğunuda bir kitaptan duydum

Hızlı ve güçlüler çünkü insanlardan kat ve kat güçlü olmaları lazımki insanları yok etsinler veya
Değişime uğratsınlar

Bunun haricinde güneştir vampir zehri falan bilgiler duymadım

Ama kan hakkında bazı bilgiler vardı kan içindeki plazma yüzünden kanı severek içtiğinide bir kızılderili mit
Ansiklopedisinde okudum

dahada bişey bilemedim....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2017       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Apotampkin gerçek bir vampir efsanesidir ve bununla kalmayıp herkese alacakaranlık gercege benzetilmiş ve insanların azı bilir kimse inanmaz ve apotampkin olan hiçbir şekilde turkce ve her hangi bir dili bilmezler bildikleri sadece latince başka bir dil ogrenmesi yaklaşık bize göre 90 yıl sürer ve onlar kendilerini dusunmezler kendilerini bilirler
Ve hayat bize gerçekler gösteriyor aslında ve kimse inanmıyor denizlide yakalanan vampir arkadaş yaklasik 5yıldir tedavi görüyor kızılaydan kan almiş ve o arkadaş kendini bildiği için böyle yakalandı ben normal bır insanim ve oo arkadaş son zamanlarda kendini dusunDugu için yakalandı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2020       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba acaba bunları okudugun ansiklopetinina adı veya bir linki fln varmı yada kıtaba ulaşabileceğim biryer biliyormusun benim için onemli rica etsem geri donersen sevinirim