Arama

Su maymunu canlı mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Haziran 2016 Gösterim: 151.538 Cevap: 72
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
su maymunu cansızdır canlı olması için soluk alıp vermesi ve boşaltım yapması lazım dır ama bu özellikleri taşımamaktadır bu yüzden bence cansızdır
Sponsorlu Bağlantılar
aişe - avatarı
aişe
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #12
aişe - avatarı
Ziyaretçi
bende sumaymunu var bitane aldım tam 250 tane oldu anladımki onlar şişiyo içindeki dışarı çıkıyo sonra oda büyüyüp aynı şekilde doğuruyo hı bişede sölecem bunlar canlı değildir yapaydır.bide şeker verirsen daha hızlı büyür bide cam kavonazon içine koyarsan oluyo yoksa büyümüya sıkınca patlıyo
Sponsorlu Bağlantılar
:)KuBaT(: - avatarı
:)KuBaT(:
Ziyaretçi
12 Mayıs 2010       Mesaj #13
:)KuBaT(: - avatarı
Ziyaretçi
Ben bi arkadştan 7 tane aldım 6 hafta içinde 50 tane ve kocaman oldular benimkinler yeşildi ama doğanlar sarı, kırmızı, pembe, siyah, beyaz, turuncu... Bunlar her renk doğuruyor. Ama bişey söylemeliyimki benim kuzenim Su maymuncuğunun suyunu içti ve bu su maymuncukları karnında üremeya başlamış. Amelyatla bile zor alını aman ha çocuklara yaklaştırmayın şimdi küçük kardeşim gördü oda istiyo. Bide bunlara kanser yapıyo diyolar doğru. Bu su maymuncukları sadece ılık suda büyüyüp çoğalıyor. Şekerle tuz vb. baharat çeşitleri ilede besleniyor. ben baharat ile besledim renkten renge giriyolar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Asıl adları kristajel olan bu su topları 9 farklı renge sahipler. Büyüklüklerinin 400 katı olabiliyorlar. Kesinlikle küçük çocuklardan uzak tutulmaları gerekir. Nano teknoloji ürünleridir.

Nasıl kullanılır: Bir kap içerisine döktüğünüz ılık suya paketi boşaltınız. Suyu bol tutun çünkü bu küçücük toplar bütün suyu emecekler. Suyun ılık olması şişme süresini kısaltacaktır. Eğer daha sıcak yada kaynar su kullanırsanız topların şekilleri bozulacaktır.

Yaklaşık 4 saat sonunda toplar istenilen büyüklüğe gelmiş olacaktır. Kapta kalan fazla suyu süzdükten sonra suyla şişmiş olan toplarınızı temiz suyla durulayarak yüzeylerinin temizlenmesini ve parlamasını sağlayın. Artık su maymunları hazır. Şimdi iş onların parlak güzel görüntülenmesini sağlayacak vazomuzu seçmeye geldi. Cam vazo kullanırsak tüm güzellikleri ile onları görebileceğiz. İstersek bu haliyle dekor objesi olarakta kullanabiliriz.
Bitkimizi içerisine dikerek onu bitki toprağı olarak kullanabiliriz. Bitkimiz bu yeni yuvasında aylarca yaşayabilir. Belli aralıklarla yapacağımız bitki besini ilavemiz bitkimize hayat verecektir

Ürünün özelliği suyu içine alıp onu orada hapsetmesi.
Bu özelliği sayesinde bir bitki için gerekli olan en önemli şeyi “suyu” ve “havayı” ona sağlamış oluyor.
Bitkiniz uzun yaşıyor.
Bitkiniz zamanla topların içerisindeki suyu emdiği için su topları küçülecektir. bu durumda üzerine biraz su ilavesi yapmanız yeterlidir
ne üdüğü belirsiz maymunları lütfen almayın!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SU MAYMUNU NEDİR BİLMİYORUM AMA SUYU İÇİNE ÇEKİYORMUŞ BİRDE ONLAR KANSER YAPMIYOR HEPSİ YALAN BEN VETERİNERİM İNCELEDİM KANSER YAPMAZ O BİR CANLI ONLARA ZARAR VERMEYİN ONLAR BİR CAN ALLAH SİZE ÖBÜR DÜNYADA SORAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında su maymuuncuğu diye bişeyy yokk onlar kristall bişey ve canlı deiller sadece sudaki şekeri emerek büyüyorlar doğurmalarının sebebi ise gereğinden fazla büyüyüp parçalanmalıdır. çocuklardan uzak tutulmalıdır, not: su maymuncuğu besleyenler için suya yarım çay bardağı seker koyun ve 24 saat kalsın karanlıkk bi yerde ve onu hiç elleme sabak kalkdığında onlar büyücek ve suyunu değiştir daha sonra tekrar sekerr koy vee karanlık bi yere koy sabah kalk bak çoğalmış örneğin 10 tane koy 20 tane oluyoo ben 10 tane aldımm pakette suan benim 2000 tane varr
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #17
misafir - avatarı
Ziyaretçi
su maymuncuğu yutulursa öldürebilir çok zararlıdır ve slikon dan yapılmıştır. canlı değildir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde su maymuncuklarım var.. onların suyunu değiştirirken elledim elime zarar verir diye korkkuorm ama inşaallah zarar gelmez ... bakın benim halam veteriner halam çok zararlı olduğunu söyledi sakın elinize almayın bende zaten bu kötü haberi duyunca hemen çöpe attım maymuncuklarıı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnce CanlıDiğil Bünyeleri Suyu Cekmek İcin yapılmıss Anlayın Atıq sizde Cnmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
su maymunlarının canlı olup olmadıkları hakkında pek fazla birşey bilmiyorum ama annelerin çocuklardan bu gbi konserojen maddeleri uzak tutmalarını öneriyorum