Arama

Öğretmenimden nasıl özür dileyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2018 Gösterim: 9.505 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim saygı duyduğum bir öğretmenden nasıl özür dilemeliyim?
EN İYİ CEVABI serpilmeral verdi
Biz öğretmenlerin öğrencilerimizden beklentilerimiz saygılı derslere ilgili arkadaşları çevresiyle uyumlu başarılı mutlu bireyler olmalarıdır.Eğer bir saygısızlık veya uygun olmayan bir davranışta hatanızı anlamışsanız samimi bir özür meslektaşımın kalbinin yumuşamasına yetecektir.Unutmayınız ki bizler öğrencilerimizi herşeyden daha çok severiz.Öğrencisi mutsuz olan bir öğretmen emin olun ki en az öğrencisi kadar mutsuzdur.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen perlina; 3 Aralık 2016 10:20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dersi iyi dinle ve parmak kaldır seni kaldırmayacaktır bundan emin ol bende aynısını yaşadım inan git hoca bahçe nbetçisiyken zil çalsın git hocam kahve çay içermisiniz de oda tşk eder ama kandinde hazır dersen o gider sonra hocam yaptığım için özür dilerim dfersin olu rbiter Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #3
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Dersi iyi dinle öğretmenine güzel bir hediye al ve özür dile Msn Happy
Son düzenleyen perlina; 3 Aralık 2016 10:20
_MySterious_ - avatarı
_MySterious_
Ziyaretçi
11 Nisan 2013       Mesaj #4
_MySterious_ - avatarı
Ziyaretçi
öğretmene hediye almana gerek yok özürünü kendi içinden geldiği gibi söyle tabi hocaya ne yaptıgına baglı şimdi biz blmiyoz o yuzden tahmınde bulunuyoz ne yaptıgını soylede ona gorek soyleyek...
Son düzenleyen perlina; 3 Aralık 2016 10:19
NURAY - avatarı
NURAY
Ziyaretçi
16 Nisan 2016       Mesaj #5
NURAY - avatarı
Ziyaretçi
Öğretmenini boş bulduğun bir zamanda yanına git o konunun üzerine konuşun daha sonra eğer suç seninse özür dile belki affeder !!! .
serpilmeral - avatarı
serpilmeral
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016       Mesaj #6
serpilmeral - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Biz öğretmenlerin öğrencilerimizden beklentilerimiz saygılı derslere ilgili arkadaşları çevresiyle uyumlu başarılı mutlu bireyler olmalarıdır.Eğer bir saygısızlık veya uygun olmayan bir davranışta hatanızı anlamışsanız samimi bir özür meslektaşımın kalbinin yumuşamasına yetecektir.Unutmayınız ki bizler öğrencilerimizi herşeyden daha çok severiz.Öğrencisi mutsuz olan bir öğretmen emin olun ki en az öğrencisi kadar mutsuzdur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2018       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dersine girmek istemiyorum hocayla aramda bişey yok ister istemez ağladım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2018       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben matematik ogretmenimi cok seviyorum nerdeyse babampa esit benim icin ama siniftakiler konusuo diye hoca tum sinifin sinavdan 10 puanini kirdi ben konusmuodum hocaya hocam ama bu haksizlik dedim ertesi gun hoca quiz yapti siniftkiler yine konusuodu iki kere hocam sussunlar ama rahatsiz oluyorum dedim hoca bana kizdi bende sinirlendim hocaya bugunde baska bi sinif hocaya hocam en cok kimi sevionuz diye sormus 7 lerden (ben 7. Sinifim) hoca kimse demis ama hocam leyla sizi cok seviyor demisler(adim leyla) hoca ben leylayi sevmiyorum demis ama bunu derken onlari biraz gecistirmek amaciyla demis
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2018       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hocadan aldıgım projeyi yapmayı unttum ama hoca bi şans verdi ben nasıl özür dileyim sevdiğm bir öğretmen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2018       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sen doğru olanı yapmışsın ama belli ki hoca sınıftakilere azıcık kızmış sende hocam ben konuşmadım diyince belki senin sesin diye anlamış üzülme