Arama

VC17 virüsü nerede bulunur? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Haziran 2016 Gösterim: 334.242 Cevap: 75
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

vampir olmak istediginizden eminmisiniz bi bizim halimizi düşünün insanların kanını emiyor ve onları yiyoruz doğru siz bizm gibi olmak istiyorsunuz güçlerimiz var diye ama ..... ya anlayn işte .. BİZ KAN İÇEN CANAVARLARIZ resmen sizden 2 sey istiyorum sadece lütfen vampir olmayı istemeyın bu pis virus ten kurtulmak için bi ilaç yapın LÜTFEN

vampir olmak istemiyorum... ama vampir bi sewgilim olsun istedim Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

VC17 denilen virüsü ne şekilde bulup vücuduma enjekte edebilirim??

evet cevabı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR VC17 VİRÜSÜ TARANTULA ÖRÜMCEĞİNİN KESE BÖLÜMÜNDE BULUNUR O ÖRÜMCEĞİN BİR YARASANIN KARIN BÖLGESİNİ ISIRMASINI SAĞLAYIN VE O YARASADA SİZİ ISIRSIN VE VAMPİR OLUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bu virüs örümceklerin ayaklarında bulunan enzim keselerinde genellikle taş altlarına yuva yaparlar bir örümceği yakalayıp laboratuvara götürün orda ayağına bir şırınga batırıp o enzım alın yalnız dikkat edin sakın üst keseden almayın o blüm zehir bölümü alt keseden alın sonra mikroskopta inceleyin sonuşları taratıp vc virüsü olup olmadığın anlarsınız dediğim gibi sakın sonuçlar çıkmadan enjekte etmeyin kanınıza.

Ben erkeğim 16 yaşındaım ergenliğimi tamamladığım halde 2 hafta okula gidemedim annemler doktara falan götürdü bu virüsün olduğu anlaşıldı ama merak etmeyin enjekte ettikten sonra onu sizden alamazlar çünkü kendi stoplazmasını sizin hücre stoplazmasıyla değişior .Bu da çok acı veriyor.Şöyle düşünün vücudunuzdaki bütün hücrelerin sökülüp yeniden takılması gibi.O yarasayı falan sakın kendineze ısırtmayın yarasalar kuduzdur anında ölürsünüz.

Ama o 2 hafta sonra mutlu son ayrıca dna nız değiştiği için göz renginizi kontrol edebilioyorsunuz.Gözleriniz kan görünce neyse ona dönüşür.Bu durumla karşılaştığınız zaman başparmaklarınızı birleştirip burnunuza götürmelisiniz.Ama değişim sürecinde sakın sıvı almayın vücudunuza aksi halde onların dna nla birleşmesine izin vermezsin bu durumdada dönüşümün tamamlanmaz ve AIDS olursun .o yüzden 1 hafta boyunca vücudunuza yemek almayın . sadece tatlı besinler yiyin dönüşüm tamamlandıktan sonra farkı anlıyacaksınız.Geçen gün arkadaşım okulda elime kalem batırdı. o anki öfkeyle onu duvara fırlattım.o yüzzden sinirlenmekten kaçının. Ayrıca öyle vampr konseyi falan yok devlet mi bunlar ? Biz kendi halimizde yaşarız.Virüs direk kalbe ordan akciğerlere gider solunum hızıınız duyulamayacak kadar az olur bu yüzden omuzlarınızı her zaman öne eğik tutun .

Size bir öneri tavşan avlayıp bir günlük demir ihtiyacınızı ordan karşılayabilirsiniz.çünkü bu virü kandaki demir azaltıyor işte bizler ,
bu yüzden kan içeriz.

yaa bendee çokk olmak istiyormmm sen nerelisinn vee nası buldun bu örümcegiii eger öyleysenn bende olmak istyrm ben sorgnluyumm ktmlş de okyrmmm bana ulaşş yardımcıı oll ltfn kvsr mlk
Alpdoancan - avatarı
Alpdoancan
Ziyaretçi
19 Mart 2013       Mesaj #55
Alpdoancan - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen olmak istemeyin,keske biri benim icinde öle deseydi ama bu istediginiz bir yol değil veya filmlerdeki gibi değil bu büyük bir sorumluluk gerektiriyor ve bunu her insan tasıyamaz ayrıca bu konuları arastırmak ta kolay bi iş değil dikkatli olun
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2013       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sessiz adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bunu iyi ve dikkatli okuyun. Ben tam 280 yaşındayım. ister inanın ister inanmayın ben vampirim. size kanıt olarak bir isim vereceğim araştırın. Arnold Paul bu adam beni vampir yaptı. bende intikam almak istedim ama onu öldürebilecek gücüm olmadığı için insanlara her aksam onu gördüğümü söyledim insanlarda korktu ve mezarını açıp onu öldürdüler bende intikamımı aldım ama hiç bir şey beni tekrar insan yapmıyor. etrafımda hiç vampir yok ve bana arkadaş olacak birini vampir yapacağım. Cep telefonuna ihtiyacım olmadığı için cebim yok ama eğer isterseniz akşam saat 6 da KOCAELİ GEBZE ŞEKERPINAR'a gelip beni bulabilirsiniz. orada bir internetkafe var. o internet kafenin yanındaki boş dükkanlara bakarsanız spreyle karalanmıştır. orada bekleyin ben zaten hep oradayım. kimsin diye soracağım. ''ARKADAŞ'' diye cevap ver. sen olduğunu anlarım. BU ARADA İNANIN YADA İNANMAYIN AMA SİZ SİZ OLUN DALGA GEÇMEYİN. İKNA YETENEĞİM İYİDİR. SİZİ HER YERDE BULDURTURUM. BU ŞAKA YADA YALAN DEĞİL. GELEN KİŞİYE KESİNLİKLE ZARAR VERİLMEYECEKTİR. BURADA KANDAN BOL BİRŞEY YOK SİZİN KANINIZA GEREK YOK. BENİM ARADIĞIM SADECE VAMPİRLİĞİ İSTEYEN BİR DOST. SİZ SİZ OLUN DALGA GEÇMEYİN ÇOK CİDDİYİM. ( 1731 YILINDA VAMPİR OLDUM )

1731 yılında, aynı bölgede gece saldırıları tekrar başgösterir. 3 ay işçinde 17 kişi saldırıya uğrar. yetkililer tarafından ifadeler doğrultusunda açılan bir takım mezarlarda vampirlere rastlanır. bu yeni vampirler de yakıldıktan sonra, bölge tekrar huzura kavuşur. sen nasıl kurtuldun ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2013       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sen gerçekten de denedin miki böyle biliyormuş gibi anlatıyorsun
Psyche7 - avatarı
Psyche7
Ziyaretçi
6 Nisan 2013       Mesaj #58
Psyche7 - avatarı
Ziyaretçi
VC17 konusunda tam olarak bilgi sahibi olan var mı???
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Psyche7 - avatarı
Psyche7
Ziyaretçi
7 Nisan 2013       Mesaj #59
Psyche7 - avatarı
Ziyaretçi
Bu virüs hakkında bu kadar bilgiye nasıl sahip olduk? Bilimsel hiçbir kanıt yoksa midenin kanı ayıt edebilecek duruma geldiğini, vücuda laktik asit salınımının durduğunu ve bu yüzden kişinin yorulmadığını nerden biliyoruz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2013       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba!2site denizlide vampir var dedi merak ediyorum VC17 virüsü vampirlik denen hastalıkmış bu bilgiler yazıyordu doğrumu azıcık korktum VC17 virüsünden