Arama

PS3 oyun alacağım, nelere dikkat etmeliyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Ocak 2015 Gösterim: 1.866 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2015       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar playstation plusdan fıght nıght champıon oyununu satın alıcam. 15 tl diyo D&R de fln 70 lira bu oyunu alsam yüklesem ps3'e sıkıntı çıkarmı demo fln değildir dimi?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaş ps storedan alacağını söylemiş. ps storedan alınan oyunlar dijitaldir. oyunu indirip harddiske kurulum yaparsın ve harddiskten çalışır oyun. ben de vanquish oyununu 11 liraya sleeping dogs'u 15 liraya satın aldım bir kaç gün önce. Dönem dönem ps storeda böyle fırsatlar ve indirim dönemleri oluyor. Takip etmekte fayda var.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _EKSELANS_; 21 Ocak 2015 00:59 Sebep: konu başlığı
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2015       Mesaj #2
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar playstation plusdan fıght nıght champıon oyununu satın alıcam. 15 tl diyo D&R de fln 70 lira bu oyunu alsam yüklesem ps3'e sıkıntı çıkarmı demo fln değildir dimi?

Öncelikle bir mağazada 15 TL, diğerinde 70 TL ise dikkatli olmanı tavsiye ederim. Sahte oyunlar PS3'te çalışmıyor diye biliyorum. Ayrıca oyunun kutusu jelatinlidir, bu jelatini açan ince bir şerit vardır ve üzerinde PS3 yazar. Eğer PS3 yazısı var ise oyun orjinaldir yoksa sahtedir. Sahte oyunları jelatinleyebiliyorlar ama orjinal oyundaki gibi PS3 yazılı şeridi yapamıyorlar.Umarım bu bilgiler yardımcı olur.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaş ps storedan alacağını söylemiş. ps storedan alınan oyunlar dijitaldir. oyunu indirip harddiske kurulum yaparsın ve harddiskten çalışır oyun. ben de vanquish oyununu 11 liraya sleeping dogs'u 15 liraya satın aldım bir kaç gün önce. Dönem dönem ps storeda böyle fırsatlar ve indirim dönemleri oluyor. Takip etmekte fayda var.