Arama

İngilizce hazırlık atlama sınavı yardım edebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Kasım 2016 Gösterim: 2.698 Cevap: 2
zeynepacar - avatarı
zeynepacar
Ziyaretçi
3 Eylül 2015       Mesaj #1
zeynepacar - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce hazırlık atlama sınavı yardım edebilir misiniz?
EN İYİ CEVABI Ussal verdi
Bende Üniversite'de hazırlık okudum. Bize verilen bir çok kaynak kitap vardı. Ben ondan çalıştım ancak bu iş sadece kitapla bitmiyor pratik yapmak şart. Listening, Reading aşamaları zorlar eğer pratik yapmazsan. Gramer'i çözersin ama pratik yoksa gramer bilmen bile bir yere kadar. İngilizce öğrenmek isteyenler için bir kaynak hazırlamaya başladım. Şuan tamamen tamamlanmadı ama belki işini görür diye aşağıya linki bırakayım. Konular şimdilik gramer ve kelime odaklı ama örnek cümleler ile fazlaca destekledim. Umarım faydalı olur.
0dan - 0dan Başlamanın Tam Zamanı
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 11 Kasım 2016 18:58
nilgunedremitli - avatarı
nilgunedremitli
Ziyaretçi
3 Eylül 2015       Mesaj #2
nilgunedremitli - avatarı
Ziyaretçi
Geçtiğimiz yıl girdim bı sınava ve durumum seninkiyle neredeyse aynıydı. Uzun bir araştırma sonrasında Kam's Training'i buldum. Görüşür görüşmez doğru yeri bulduğumu anlamdım. Nitekim burdan aldığım eğitimle sınavı hiç zorlanmadan verdim. dersleri kurucusu olan kanadalı bir dil eğitmeni veriyor. alışılmışın dışında çok enteresan bir ders işleyişi var kendisinin. Ders saatleri esnek sen belirliyorsun zamanlarını. Ve hani sınava yönelik ezberden çok gerçekten ingilizce öğreniyorsun. İnternet siteleri de aynı isimle bir iletişime geç dediklerimi daha iyi anlayacaksın.
Sponsorlu Bağlantılar
Ussal - avatarı
Ussal
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2016       Mesaj #3
Ussal - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bende Üniversite'de hazırlık okudum. Bize verilen bir çok kaynak kitap vardı. Ben ondan çalıştım ancak bu iş sadece kitapla bitmiyor pratik yapmak şart. Listening, Reading aşamaları zorlar eğer pratik yapmazsan. Gramer'i çözersin ama pratik yoksa gramer bilmen bile bir yere kadar. İngilizce öğrenmek isteyenler için bir kaynak hazırlamaya başladım. Şuan tamamen tamamlanmadı ama belki işini görür diye aşağıya linki bırakayım. Konular şimdilik gramer ve kelime odaklı ama örnek cümleler ile fazlaca destekledim. Umarım faydalı olur.
0dan - 0dan Başlamanın Tam Zamanı