Arama

Araba teybinin .mp3 uyumlu olup olmadığı nasıl anlaşılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Eylül 2016 Gösterim: 1.256 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2016       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cumleten Sa arkadaslar.Ben cd ye 72 tane sarki attim yolculuk yapacagimiz icin.Ancak arabadaki radyo mp3 u destekliyor mu bilmiyorm.Arabadaki radyonun ustunde disc falan yaziyor.Sizce sarkilar acilir mi Acill
EN İYİ CEVABI ahmetseydi verdi
Öncelikle, .mp3 uzantılı dosyaları çalıştırabilen tüm cd çalarlar track müzikleri de çalıştırabilirler. Ancak sadece track müzik çalıştırabilen cd çalarlar .mp3 uzantılı müzikleri çalıştıramazlar. Aracınızdaki cihazın .mp3 uzantılı müzikleri destekleyip desteklemediğini test ederek ya da aracın broşürüne bakarak anlayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen perlina; 29 Haziran 2016 17:57
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
29 Haziran 2016       Mesaj #2
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öncelikle, .mp3 uzantılı dosyaları çalıştırabilen tüm cd çalarlar track müzikleri de çalıştırabilirler. Ancak sadece track müzik çalıştırabilen cd çalarlar .mp3 uzantılı müzikleri çalıştıramazlar. Aracınızdaki cihazın .mp3 uzantılı müzikleri destekleyip desteklemediğini test ederek ya da aracın broşürüne bakarak anlayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2016       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ARAÇ MP3 DESTEKLİYOR TRACK DESTEKLEMİYOR TAM 20 ADETİ GEÇKİN CD YAKTIM AMA HALAA OKUMUYOR ÇEKTİĞİM MP3LERİ YARDIM EDECEK OLAN VARMI OKUDUĞU CD NİN AYNISINI ÇEKİYORUM YİNE OKUMUYOR YRDMM.!!!