Arama

Japon Aileleri (Fotoğraflarla Japonlar) - Sayfa 11

Güncelleme: 15 Aralık 2009 Gösterim: 221.240 Cevap: 110
yusufbugra7676 - avatarı
yusufbugra7676
Ziyaretçi
18 Temmuz 2008       Mesaj #101
yusufbugra7676 - avatarı
Ziyaretçi
evet öm den msn adreslerini ver bizde ingilizcemizide geliştiririzMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
realceday - avatarı
realceday
Ziyaretçi
17 Ekim 2008       Mesaj #102
realceday - avatarı
Ziyaretçi
sevdim bu konuyu japon arkadaş istiyom ben de Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Blackblood - avatarı
Blackblood
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #103
Blackblood - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KettoKero adlı kullanıcıdan alıntı

Ps Company 2005 turu. Jrock'cılari[hepsi erkek!!]
j rockerversammlung
resimde Bulunan Gruplar:Miyavi,Gazette,Kagrra,Kra,Alice Nine
bugun Miyavi'nin dogum gunu
İyiki Dogdun Miyavi-san
お誕生日おめでとうございます

Aralarından bir kaçının kız olduğuna yemin edebilirim Msn GrinMsn GrinMsn Grin

Japonyayı çok seviyorum ya mutlaka bir gün ziyaret edeceğim belkide orda yaşarım belli mi olur Msn Grin
paçozcocuk - avatarı
paçozcocuk
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #104
paçozcocuk - avatarı
Ziyaretçi
slm larımı iletmek isterim ilkönce ben japonlara kücukluumden beri hayranımdır onların özellikle gözleri cok hosuma gitmektedir.bir japon s sevgilim olmasını cok ısterım evleenceğim kişide zaten türk değil japon olmasını isterim
MomoMilla - avatarı
MomoMilla
Ziyaretçi
12 Aralık 2008       Mesaj #105
MomoMilla - avatarı
Ziyaretçi
hayır onların hepsi erkek!!
lütfen kadın deyip durmayın!Jrock ve Ps Company hakaret gibi oluyo.anlayış gösterin biraz...
Blackblood - avatarı
Blackblood
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #106
Blackblood - avatarı
Ziyaretçi
Bir türk olarak alışık olmadığım için öle geliyordur Msn Happy ama sanki alışmaya başladım yarın okula japonya hakkında bir slayt hazırladım onu götürcem. Slayta burdaki insanlardan bi kaç resim koydum umarım bi sorun olmazMsn Embarrassed

EDIT: MomoMilla, senin profilde "yarı turk yarı alman yarı fransızım." yazıyor ama daha çok japona benziyorsun, birde ortada bir çelişki var yarın türk diğer yarında almansa fransıza yer kalmıyorMsn Grin nese saçmaladım boşver.
NinjaNejat - avatarı
NinjaNejat
Ziyaretçi
5 Ocak 2009       Mesaj #107
NinjaNejat - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bende bu Japon ortamlarına girmiş olayım.
Japonlar çok ilgimi çekiyor. Onlara küçük birde borcum var. Bakalım zaman neyi gösterecek.

Şu japon sanatçılar hakkında, kusura bakmayın ama hepsi unisex görünüyor. Tabi erkek olduklarını basbas bağırmışsınız. Msn Happy Msn Grin Hepsi böylemi bunların??Msn TongueMsn Tongue

Bunun yanında biraz şehirde yaşamdan günlük hayattan bahsetseniz, kırsal alanda yaşayan insanlardan bahsetseniz. Bende bunları merak ediyorum daha çok. Forumda japon aileleri ile ilgili sadece bu resim bölümü var. Sanırım bu konulardan da burada konuşsak doğru olur. Bize japon arkadaşlar kendi bildikerinden yorumladıklarından bişeyler sunabilirler mi? BilmemBilmem
gourukemu - avatarı
gourukemu
Ziyaretçi
13 Nisan 2009       Mesaj #108
gourukemu - avatarı
Ziyaretçi
selam Msn Happy ya bende aylardır Japonca öğrenmek istiyorum okulda da sene başında Japon kültürü hakkında bi ödev almıştım(bu site olmasa bitmezdi o ödevMsn Happy) o zaman başladı bi Japonca sevdası ama çokk zor ya sadece hiraganayla yazılanları okuyabiliyorum şu an. Yok mu bana yardım edebilecek birisiMsn Thinking özel mesajla ulaşssın bana lütfen. Konuya son mesaj 2008 de atılmış ama ben yinede bi sorayım dedim...
bluetooth212 - avatarı
bluetooth212
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #109
bluetooth212 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gourukemu adlı kullanıcıdan alıntı

selam Msn Happy ya bende aylardır Japonca öğrenmek istiyorum okulda da sene başında Japon kültürü hakkında bi ödev almıştım(bu site olmasa bitmezdi o ödevMsn Happy) o zaman başladı bi Japonca sevdası ama çokk zor ya sadece hiraganayla yazılanları okuyabiliyorum şu an. Yok mu bana yardım edebilecek birisiMsn Thinking özel mesajla ulaşssın bana lütfen. Konuya son mesaj 2008 de atılmış ama ben yinede bi sorayım dedim...

nickinden anlaşılan kadarıyla adın görkem Msn Happy

ben Japonca için Rosetta Stone'un Japonca eğitim setini aldım. Gayet güzel sırf Japonca (Türkçe veya İngilizce anlatım yok). Erika olsa yardım ederdi sana ama nedense artık gelmiyor buraya Msn Cry
KettoKero - avatarı
KettoKero
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #110
KettoKero - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NinjaNejat adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba bende bu Japon ortamlarına girmiş olayım.
Japonlar çok ilgimi çekiyor. Onlara küçük birde borcum var. Bakalım zaman neyi gösterecek.

Şu japon sanatçılar hakkında, kusura bakmayın ama hepsi unisex görünüyor. Tabi erkek olduklarını basbas bağırmışsınız. Msn Happy Msn Grin Hepsi böylemi bunların??Msn TongueMsn Tongue

Bunun yanında biraz şehirde yaşamdan günlük hayattan bahsetseniz, kırsal alanda yaşayan insanlardan bahsetseniz. Bende bunları merak ediyorum daha çok. Forumda japon aileleri ile ilgili sadece bu resim bölümü var. Sanırım bu konulardan da burada konuşsak doğru olur. Bize japon arkadaşlar kendi bildikerinden yorumladıklarından bişeyler sunabilirler mi? BilmemBilmem

japonyada muzik te yemek gibi gorserdir ve ozerrikre visual kei, sacini yapip,makyaj yapmak ve kadin erbisesi giymektir gerci simdi biraz farkri.

diger sorurarinizi japonca hakkindaya sorabirisiniz bence.japon ve japonca hakkinda yapsak iyi orur o konuyu ^^

Alıntı
Blackblood adlı kullanıcıdan alıntı

Bir türk olarak alışık olmadığım için öle geliyordur Msn Happy ama sanki alışmaya başladım yarın okula japonya hakkında bir slayt hazırladım onu götürcem. Slayta burdaki insanlardan bi kaç resim koydum umarım bi sorun olmazMsn Embarrassed

EDIT: MomoMilla, senin profilde "yarı turk yarı alman yarı fransızım." yazıyor ama daha çok japona benziyorsun, birde ortada bir çelişki var yarın türk diğer yarında almansa fransıza yer kalmıyorMsn Grin nese saçmaladım boşver.

baziarmanrar japonrara cok benziyor bende sormustum ona bunu. niye japona benziyorsun diye
Son düzenleyen KettoKero; 10 Eylül 2009 12:46 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi