Arama

Japonya ve Japonca Hakkında Bütün Sorularınız - Sayfa 25

Güncelleme: 12 Kasım 2014 Gösterim: 77.449 Cevap: 253
Erichin - avatarı
Erichin
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #241
Erichin - avatarı
Ziyaretçi
hmm noryokushiken de N3 armaniz gerekiyor gariba. ama evrenmek istediginiz kisi icin bir yardimda burunamam.

Sponsorlu Bağlantılar
kiyafet konusu modaya girdiginden moda sitererinden rahatca burabireceginizi dusunuyorum.

Bir arkadasimin japonca hocasi erciyes mezunu ama diyorki japoncasi kotu ve konusamiyor. ben ogrenciyim ama ben ondan iyi anriyorum diyor. o yuzden ankara sanirim daha iyi.
Son düzenleyen Erichin; 3 Haziran 2010 22:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
PrinceCharming - avatarı
PrinceCharming
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #242
PrinceCharming - avatarı
Ziyaretçi
Japonca Öğret. ile Japon Dili ve Edeb. okuyanlar ileride aynı meslekleri yapabilirler mi? Bir bölümün diğerine göre eksi veya artısı var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
blaxoul - avatarı
blaxoul
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #243
blaxoul - avatarı
Ziyaretçi
dil edebiyat okuyanlar formasyon alarak öğretmenlik de yapabiliyor. aynı mesleklerde faaliyet gösterebilirler.
Blackblood - avatarı
Blackblood
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #244
Blackblood - avatarı
Ziyaretçi
Ben Japon dili okumaya karar verdim burdaki herkese soruyorum sizce iş imkanları nasıldır. Japon-Türk ilişkilerinin iyi olduğunu biliyorum ve çoğu japon ingilizce bilmiyor sanırım. Yani ordak bir dilimiz yok ya onlar Türkçe öğrenecek ya da biz Japonca öğreneceğiz anlaşmak için. Ve fazla japonca bilen kişi sayızı az olduğu için aranan bir dil olarak düşünüyorum. Sizce okursam işsiz kalır mıyım Msn Grin
blaxoul - avatarı
blaxoul
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #245
blaxoul - avatarı
Ziyaretçi
Aslında Japonca bilen kişi sandığından çok daha. Bir işe girip giremeyeceğini kimse garantileyemez, şans işi biraz da. Ama Japonca bölümü zor, az sayıda mezun veriyor.
Blackblood - avatarı
Blackblood
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #246
Blackblood - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blaxoul adlı kullanıcıdan alıntı

Aslında Japonca bilen kişi sandığından çok daha. Bir işe girip giremeyeceğini kimse garantileyemez, şans işi biraz da. Ama Japonca bölümü zor, az sayıda mezun veriyor.

İngiliz diline girdim Msn Grin Ama mutlaka kursla falan öğrencem japonca içimde kaldı Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #247
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
japonyalı erkek gruplarını söyler misiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #248
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya japonlarla ilgili bir ödevim var yarın için çok acele!onları tanıtan ingilizce bir yazı yazacağım.yardımcı olursanız çok sevinirim , arkadaşlar!!!!
Sunguralp - avatarı
Sunguralp
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #249
Sunguralp - avatarı
Ziyaretçi
Bildiğiniz bı Japon dizisi varmı acaba.birde istanbulda Bayrampaşa civarında japonca öğreten dil kursu varmı.ne olur bana yardımcı olun.veya sıfırdan başlayacak birisi için onereceginiz kitap varmı.teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #250
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fukuyama hakkında bilgi paylaşabilir misiniz ? Nasıl bir yerdir, yaşamaya müsait midir, insan çok sıkılır mı ?