Arama

Anadolu Üniversitesi - Eğitim Fakültesi

Güncelleme: 25 Ağustos 2008 Gösterim: 4.507 Cevap: 0
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008       Mesaj #1
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
fakegt5314218xl3

Sponsorlu Bağlantılar
Çocuklarımız hem bizim, hem ülkemizin, hem de dünyamızın geleceğidir. Geleceğimizi, yalnız bilgilerle donanmış olmasının yeterli olmayacağına inanan, çağdaş, Atatürk İlke ve Inkılaplarına bağlı, özgür düşünen, düşündüğünü çeşitli etkinliklerle hayata geçirebilen ve bunları gelecekte çocuklarımıza aktarabilecek öğretmenlere teslim etme hedeflenmektedir. Eğitim Fakültesi de bu hedefler doğrultusunda eğitim vermekte ve yarının öğretmenlerini yetiştirmektedir.

Öğrenci alınan programlar : Almanca Öğretmenliği Msn Star, Fransızca Öğretmenliği Msn Star, İngilizce Öğretmenliği Msn Star, İngilizce Öğretmenliği (UOLP-SUNY Cortland ABD) Msn Star (***), Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (**), İlköğretim Matematik Öğretmenliği, İşitme Engelliler Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Resim İş Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Zihin Engelliler Öğretmenliği

Msn Star Zorunlu ingilizce hazırlık programı vardır
(**) İsteğe bağlı yabancı dil hazırlık programı vardır
(***) Eğitim, birinci ve dördüncü sınıflarda Anadolu Üniversitesinde, ikinci ve üçüncü sınıflarda SUNY Cortland’da verilmektedir.

Web : Birim Web Sayfası
E-mail: egtfak@anadolu.edu.tr
Tel: (0222) 335 05 79
Faks: (0222) 335 05 79
Yunusemre Kampusü, 26470 ESKİŞEHİR

Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: