Arama

Kayseri - Melikgazi - Özel İstikbal İlköğretim Okulu

Güncelleme: 12 Eylül 2008 Gösterim: 3.307 Cevap: 0
GÜLGECELER - avatarı
GÜLGECELER
Ziyaretçi
12 Eylül 2008       Mesaj #1
GÜLGECELER - avatarı
Ziyaretçi
OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Sponsorlu Bağlantılar
1994 yılında KAYSERİ'nin hayırsever şirketlerinden olan BOYDAK HOLDİNG tarafından lise olarak Türk milli eğitimine armağan edilen okul binası, Battalgazi Eğitim Kurumları yönetiminde, 1999 yılında ilköğretim olarak izin almış ve ilk defa 2000-2001 öğretim yılında 108 öğrenci ile eğitim-öğretime başlamıştır.
Çalışmalarına büyük gayretle devam eden okulumuz kısa zamanda eğitimde olması gereken kalite ve başarıyı yakalamıştır. Buna bağlı olarak öğrenci sayısı da hızla artmış ve 2007-2008 eğitim sezonunda okulumuzun maksimum kapasitesi olan 603 öğrenciye ulaşmıştır.
İki derslikli anasınıfı, yirmi dersliği, işliği, resim atölyesi, cep sineması, bilgisayar laboratuarı, spor salonu, müzik ve ingilizce odası, kütüphane, halı saha ve yemekhanesiyle okulumuz tam bir eğitim yuvasıdır.

VİZYONUMUZ

Türkiye için dünya ile yarışmak.

MİSYONUMUZ

Kendisine, ailesine, vatanına, milletine ve insanlığa saygılı, millî, manevî, kültürel, etik ve evrensel değerleri benimseyen, koruyan ve geliştiren, özgüven ve özdenetim duygusu gelişmiş, düşüncelerini rahatça ifade edebilen bireyler yetiştirmek. Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini benimseyerek, takım ruhu ve ekip çalışmalarına önem vermek. Tüm dünyanın örnek aldığı bir eğitim kurumu olmak.