Arama

Aşk mı? Para mı? - Sayfa 15

Güncelleme: 29 Eylül 2016 Gösterim: 93.250 Cevap: 251
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
9 Mayıs 2008       Mesaj #141
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
Ustekkı arkadasın soylevı gıbı mısal dıyorkı turk fılmı eskılerde kaldı her seyı nıye fılme baglıyoruz o zaman supermen de ucuyor sımdı ucan bırı yok supermen eskıdemı kaldı ıste bu soylevı her kım soylerse bence askı bır nebze daha karanlıga gomer ve ardından paranın degerı oldukca yukselır yukselen bır sermaye gıbı olur.
burda arkadasların yorumlarını goz gezdırdımde cogunlugu gercekten para dıyor ama gercek yasama gelınce ıse kımse yanlıs anlamasın gozlemlerım bunlar askım askım benı sevıyormusun ben senı cok sevıyorum falan fılan ama burda herkez para dıyor bence cogunlugunun sevdıgı bır askı var cunku bır ınsan para dıye yorum yaparsa o adam asık adamdır.ama ask dıyen bır kısı kendını ac gozlu parasever bırı olarak gostermemesı ıcınde aska kabuk baglar bukelemun gıbı renk degıstırır hayatın gercek tadı askın ıcınde gecer ama ıste bende dıyorum herkez gıbı askı bulana kadar para.
Sponsorlu Bağlantılar
bu oneceden yemedıgın begenmedıgım tatlıyı bır kasık tatıktan sonra vazgecememek gıbı bır sey.Ha bu arada parasız da olmu8yor kardesımk dıyorsanızda o zaman sunu soylum zor gunlerde kotu gunlerde aclıkta toklukta zorlukta bır omur boyu dırenenemekten savasamıyorsan o zaman gercekten ask yoktur ve her sey bır sekıl gıbı paraya yanı nakıte doner tabı kredın bıtene kadar ondan sonra aska ac bır sekılde gezersın ama gecer o zaman bolunun pazarı sur atı nıgdeye derler.Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2008       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şöyle cevap veriyim para eninde sonunda kazanılır ama aşk çok zor bulunan bişeydir.Tabiki para da çok önemli ama bence aşk biraz daha önde In LoveUf
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Haziran 2008       Mesaj #143
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
para...
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
2 Haziran 2008       Mesaj #144
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
ask bu hayatta yasanması gereken en buyuk kavramdır bence ınsan ve dogadakı butun canlılar bır dengede mutlak bır ask bır sevgı butunlugu ıcınde denge saglamaktadır kımıne gore anne cocuk askı kımıne gore leyla mecnun askı ama ask yasanması gereken en buyuk tatlı olalmalı dıllerde.
Parada hayat ıcın olmassa olmaszlardan ama para derken de hayatımızın tek gercegı yasamamızın sebebı yada gozumuzu yukseklerde ucuracak oznetılıkte olmamlı
gecınıebılecegımız kadar para ölümun soguk yuzunu gorene kadar ask bence.
Cünkü ask ıcın ölmeli ask o zaman ask para sızın olsun gıdecegımız yer kara toprak nasılsa arkamda bır severn olmadıktan ıkı damla goz yası dokmedıkten sonra para sadece omrum kadar deger tasır ama ask olumsuz bır kavramdırkı ınanmayanlar askın tarıhıne baksınlar ıbret alsınlart bence..
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
3 Haziran 2008       Mesaj #145
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
şimdi xD

Duygusal düşünürsek hepimiz aşk derizIn Love

Mantıkken düşünürsek hepimiz para derizCici

ee ben her 2 sinide düşünürum Msn Sarcastic

cvp herikisideMsn Tongue
xIIIxLincolnxIIIx - avatarı
xIIIxLincolnxIIIx
Ziyaretçi
3 Haziran 2008       Mesaj #146
xIIIxLincolnxIIIx - avatarı
Ziyaretçi
bu devirde paran olmazsa aşkta olmaz zaten aşk denen bişey kalmadı.
drzombie - avatarı
drzombie
Ziyaretçi
14 Haziran 2008       Mesaj #147
drzombie - avatarı
Ziyaretçi
AŞK..
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
14 Haziran 2008       Mesaj #148
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
İnsana duyulan aşktan bir fayda görmedik bugüne kadar.Allah aşkını yakalayabilsek,hakedebilsek,işte o zaman aşk,aşk olur...
Bugün bir yerde bir söz duydum.;
"İnsanlara sevgi verirken sevgi sözleri kullanmak yerine sevgiyi yaratanı anlatın.Herşey sevgiyle başladı sevgiyle bitsin."
Para dersen;karnın doymadığında,hasta olduğunda en temel ihtiyaçlarda işe yaradı.Gerisi ne olsa boş be kardeşim...
Sevimli_kız - avatarı
Sevimli_kız
Ziyaretçi
15 Haziran 2008       Mesaj #149
Sevimli_kız - avatarı
Ziyaretçi
aşk,para her ikiside tek tercih yapma hakkımız varsa aşk geçer para para paraCheerleader
altingümüs - avatarı
altingümüs
Ziyaretçi
16 Haziran 2008       Mesaj #150
altingümüs - avatarı
Ziyaretçi
bana göre 2siMsn Happy

Ne aşk Ne para olmadan yaşanmazMsn Tongue