Arama

Telekom ADSL hizmetlerinden memnun musunuz? - Sayfa 3

Anket Telekom ADSL Hizmetlerinden Memnun musunuz?

Evet

766 Oy
26.73%
Hayır

1.779 Oy
62.07%
Kararsızım

321 Oy
11.20%
Güncelleme: 4 Şubat 2012 Gösterim: 39.348 Cevap: 271
komutan35 - avatarı
komutan35
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #21
komutan35 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Xcx_ReBeLLiouS_xcX adlı kullanıcıdan alıntı

TTNET'TEN YAZ FIRTINASI!ADSL ile hızlı ve kesintisiz İnternetle tanışmanın şimdi tam zamanı. yaz Fırtınası kampanyası ile şimdiye kadar Türkiye' de hiçbir İnternet Servis Sağlayıcının sunmadığı kadar inanılmaz cazip koşullarla 4 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında TTNet ADSL'e 24 ay abone olun, 2008'e kadar aylık 29 YTL yerine sadece 14,99 YTL ödeyin. Üstelik modeminiz hediye. Hızlı olun, indirimden daha uzun süre faydalanın.

Sponsorlu Bağlantılar

yaz tablo

SüperonLıne KuLLanıyorum..

4 Gigaßyte SuperonLıne < = > TtNet Limitsiz Msn Mad Msn Sad

Size Harßyy HaksızLık Msn Lipssealed

Vallahi hic memnun degılım hele su degısen tarıfeyı gorunce ıyıce cıleden cıkıyorum. Ben eskı tarıfeden kayıt yaptırmıstım sımdı bu haksızlık degılmı. Ama arkadaslara sunuda soylemek ıstıyorum ( belkı bılen vardır ) bu konuda ttnet aleyhıne dava acıldı yukarıdakı tarıfenın eskı kayıtlı uyelerede uygulanması amacıyla.
Albertin - avatarı
Albertin
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #22
Albertin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
memft adlı kullanıcıdan alıntı

Bende evde vr işyerimde ttnet kullanıyorum, kabul ediyorum ücretlendirme konusu baya yüksek ama bunun dışında hiçbir sorun yaşamadım, hehangi bir dosyayı indirirkende o kadar fazla zaman almadı.

Harikasın sen fıstık, üye olunca ilk mesaj yine sana. Fikirlerine katılmama imkan yok, çünkü aynı işyerinde aynı yüklemeleri beraber yapıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
Celsus - avatarı
Celsus
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #23
Celsus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Albertin adlı kullanıcıdan alıntı

Harikasın sen fıstık, üye olunca ilk mesaj yine sana. Fikirlerine katılmama imkan yok, çünkü aynı işyerinde aynı yüklemeleri beraber yapıyoruz.

Ay ay ay bu konunun uzmanı sensin, aynı işyeri tamam ama aynı yüklemeler değil. Neler indiriyorsun sen neler.
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #24
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
ya ne zman bıtıo su anket sonucu merakla beklıoz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DrAm3vLH adlı kullanıcıdan alıntı

ya ne zman bıtıo su anket sonucu merakla beklıoz

Bence Anket sona ermez galiba Msn Grin bende merak ediyorum ama bitmesin güzel olmuş anket hemde bilmeyenler için yararlı olur Msn Happy ADSL Hakkında Msn Wink
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Haziran 2007       Mesaj #26
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
telekom 80
Geceden bu yana yurtdışındaki internet sitelerine erişimde hissedilir bir yavaşlama var. Türk Telekom, bu konuda bir açıklama yapmadı. Konu hakkında bilgi almak için Türk Telekom'un Genel Merkezi ve Teknik Destek Hattı'nı da aradığınızda "Ekranımızda böyle bir mesaj yok. Sorun da yok" cevabını alıyorsunuz. Oysa şu saatlerde ne YouTube'a ne de diğer popüler yabancı sitelere (özellikle de Amerika'dan yayın yapan) erişmek istediğinizde tosbağa hızında bağlanabiliyorsunuz. Maalesef ki bu siteler arasında 100 Megabit çıkışa sahip olan SDN sunucuları da nasibini alıyor. Konuyla ilgili Türk Telekom'dan bir açıklama bekliyoruz.

Yine mi Balina?

Her şey olabilir; balina kabloyu ısırabilir, transatlantik kabloya çarpmış olabilir, tören sırasında kurdela yerine fiberoptik kabloları kesmiş olabilirler, ya da yurtdışı çıkışı meme yapmış da olabilir... Ne olursa olsun, her şeye hazırlıklı bir şekilde açıklama bekliyoruz.

Yurtdışı internet çıkışını gösteren grafikleri sitesinden kaldıran Türk Telekom, bu arıza duyurularını yayınlamamakla ve kamuoyunu bilgilendirmemekle çok eleştiri alıyor.

Yoksa bu sıkıntılar yüzünden, yumurtaya can veren Rabbimizden, gürül gürül dataların aktığı fiberoptik kabloların biz aciz internet kullanıcılarını da nasiplendirmesi için toplu duaya çıkacağımız günler mi yakınlaşıyor.
esrarengizk - avatarı
esrarengizk
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #27
esrarengizk - avatarı
Ziyaretçi
ben memnun değilim:: inllah ucuzlar biraz daha: yurt dışında bedava
mhmmdtr - avatarı
mhmmdtr
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #28
mhmmdtr - avatarı
Ziyaretçi
Hayır hem de hiç memnun değilim.4 GB kotam var 2 kişi kullanıyoruz ve bağlantı 512 kpbs.İlk 2 ay ücretsizdi heralde şidi onun ücretini fazladan kesiyorlar.Msn Down
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mhmmdtr adlı kullanıcıdan alıntı

Hayır hem de hiç memnun değilim.4 GB kotam var 2 kişi kullanıyoruz ve bağlantı 512 kpbs.İlk 2 ay ücretsizdi heralde şidi onun ücretini fazladan kesiyorlar.Msn Down

512 KBPS Nasıl Kotalı Olur ?_? Msn Sarcastic Bence 1024 MPBS'dir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2007       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
538lhuh
Türk Telekom, ISS'lerle yaptığı anlaşmalarda fiyat indirimine gidiyor. Toptan satışlarda sağlanacak bu indirim, kullanıcılara da yansıyacak. İşte yenilikler.
Türk Telekom, TTNET ve Superonline gibi internet servis sağlayıcılarına ( ISS) toptan satış teklifini hazırladı. Bu teklifi kabul eden firmalar için çok özel indirimler mevcut. Bu indirimlerin yanı sıra listede yer alan 4 Megabit'lik seçenek de gözlerden kaçmadı. Şimdilik son kullanıcıların bu indirimden ne kadar faydalanacağını söylemek mümkün değil. Son kararı ISS'ler verecek.

Ne Diyeceksiniz Buna ?_? Yalan mı Doğru mu ?_? Rofl