Arama

Fıkralar/Komik Olaylar - Sayfa 124

Güncelleme: 19 Kasım 2016 Gösterim: 262.985 Cevap: 1.351
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
7 Eylül 2008       Mesaj #1231
asla_asla_deme - avatarı
SAYIN MESAJI ALAN KİŞİ,

Sponsorlu Bağlantılar
Şu anda pir Laz Virüsü almış puluniysunuz...

Biz, Trabzon-Türkiye'de henüz yeterli teknolojik imçanlara sahip olmatuğumuzdan, pu pir MANUEL virüstür!!!

Lütfen, çendi hard disçinizdeki püdün tosyalari çendinuz, silerek yok edinuz ve bu maili biltuğunuz herçese cönderinuz!!

Pize yardımci oltuğundan dolayi çok teşeççür ederuz.

Hacker
Temel

Lazlara özel not: Bu bir şaka e-mailidur. Bu Mail'e uyup da hard disçinizdeki tosyalari silmeyinuz!!!

Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
14 Eylül 2008       Mesaj #1232
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Kadın Zekası...

Sponsorlu Bağlantılar
kadının biri ormanda dolaşırken tuzağa yakalanmış bir kurbağa görmüş. kurbağa kadına ' beni bu tuzaktan kurtarırsan 3 dileğini gerçekleştireceğim' demiş. kadın kurbağayı kurtarmış. kurbağa 'teşekkür edrim, ama sana dileklerinle ilgili bir koşulu söylemeyi unuttum. ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine sahip olacak' demiş. kadın kabul etmiş ve dileklerini sıralamış: beni dünyanın en güzel kadını yap! kurbağa hatılatmış: bu durumda senin kocanda dünyanın en yakışıklı adamı olacak ve kadınlar başına üşüşecek. kadın ' önemli değil' demiş ve ikinci dileğine geçmiş:
beni dünyanın en zengin kadını yap. kurbağa yine hatırlatmış: bu kocanı da sende 10 kat daha fazla zengin yapacak. kadın yine önemsememiş. ilk iki dileği gerçekleştikten sonra kadın üçüncü dileğini söylemiş: hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum...

Alıntı
yüksel2 - avatarı
yüksel2
Ziyaretçi
25 Eylül 2008       Mesaj #1233
yüksel2 - avatarı
Ziyaretçi
Hikaye tadında bir fıkra.

Temel vaftiz ile katolik olunca...

Yakışıklı mı yakışıklı, pırlanta gibi bir delikanlımız, gurbet ellere Almanya'ya, Almanya’nın güneyi Bavyera'ya çalışmaya gider.
Hergün iş arar, arar ama bir türlü iş bulamaz.

Çok güzel, güzel olduğu kadar alımlı, tutkulu bir Alman kızı ile seviyeli bir ilişkiye girer. İlişki aşka dönüşür. Aşk vazgeçilmez bir hal alır ve... kız ailesine Temel'e olan karasevdasını açıp, evlenmek istediğini söyler.

Güneş ne kadar çoksa din de o kadar yoğun olur misali, güneyli baba da kendi dini şartını koyar ortaya.
"Temel mutlaka Hıristiyan olmalıdır, üstelik de hasosundan katolik...!"

Angelika, usulca Temel'e durumu açar, ama Temel'in tepkisi serttir.
"Pen pir daha asla sünnet olmam..!!!"

Güzel Angelika, olayın bir seremoni, bir törenden ibaret olduğunu, bir tascık kutsal su ile rahip efendi tarafından kutsanacağını anlatır.

Zaten denizci olan Temel bu öneriyi rahatlıkla ve merakla kabul eder.

Bütün aile bir arada, en şık elbiselerini giymiş kilisede buluşurlar.

Tören başlar. Rahip:
- Ey müslüman olarak dünyaya gelen, şimdi baba, oğul ve kutsal ruhu kabul eden Temel evladım. Şimdi seni bu kutsal suyla kutsayacağım...

Rahip işaret parmağı ile orta parmağını suya sokar Temel'in alnına iki damlacık su, gereken duaları eder ve bu eylemini üç kez tekrarlar.

Ailede büyük bir sevinç, Angelika hem mutlu hem hayran...
Uzun lafın kısası iki genç "dünya evine" girerler.

Oturdukları mahalle çok şirin. Dindarlığın iyi tarafı, komşuluk ilişkileri de son derece iyi. Gelenekler hiç bozulmamış. Bozulmamış ama Temel'inki de sapasağlam yerinde.

Temel balkonda mangal yapmaya bayılır. Pişirdiği etleri komşularına ikram edince Alman komşular da bu işe bayılır. Gel gelelim cuma günü gelince işin tadı kaçar. Hıristiyan aleminin katolik mezhebinde, cuma günü kırmızı et yemek yasaktır. Cumaları et yerine balık tercih edilir. Temel'in buram buram kokan pirzolaları, külbastıları komşuları rahatsız eder. Angelika'ya haber verirler. O da sevgili kocasına durumu anlatır. Bir sonraki, bir sonraki cuma derken şikayetler artar. Angelika ricasını yineler. Temel de sevgili karısına "yemin-i billah eder" "Ben kırmızı et değil balık pişiriyorum" diye.

Angelika'cık sonunda çareyi, bir bahane ile cuma günü çaktırmadan sevgili kocasının yanında evde kalmakta bulur.

Vakit öğleye yaklaşınca Temel, mangalını-ızgarasını, pirzolalarını hazırlar. Angelika pür dikkat olayı izlemektedir.

Mangal köz tutmadan Temel alır bonfileleri, pirzolaları yanına. Gider bir de içerden düğün hediyesi gümüş kâse getirir. Koyar içine suyu batırır parmaklarını başlar okumaya...

- Ey sen anasından dana, danasından pirzola olarak doğmuş olan et, ettum senu paluk...

Dip not: Harikasın Temel
arwen - avatarı
arwen
Ziyaretçi
12 Ekim 2008       Mesaj #1234
arwen - avatarı
Ziyaretçi
Adamın Biri Karnını Doyurmak Için Bi Lakantaya Girer.lokantada Boş Yer Bulamaz Ve Bi Adamla Aynı Masayı Paylaşır.ardından Hemen Sıcak Bi çorba Ister.yalnız çorba Bi Türlü Gelmemektedir .adamın Canına Açlık Tak Etmiştir.derken Karşısındaki Adam önündeki çorbaya Dokunmadan Gazete Okumaya Başlar.bunu Fırsat Bilen Aç Adam Diğer Adamın çorbasına Iştahla Sarılır Ve Bi Güzel Yemeğe Başlar Yer Yer Yer Taki Tabağın Sonunda Ki Kılı Görünceye Kadar.çorbanın O Vaziyete Olduğunu Gören Adamın Midesi Bulanır Ve Tabağın Içine Istifar Eder.tabağı Tekrar Gazete Okuyan Adamın önüne Koyar.hiç Bişeyden Habersiz Gibi Duran Gazete Okuyan Adamın Tepkisi şudur: -benim Gördüğümü Sende Gördün Değilmi Aynısı Demin Bana Da Olmuştuvirgul
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
15 Ekim 2008       Mesaj #1235
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
Temel Çımacı olmuş, ilk kez yurt dışına gitmişti. Gemi Liverpool Limanı'na yanaşırken, Temel iskeledeki İngiliz'e bağırdı: - Tut şu halatı! İngiliz anlamadı bir şey.. Temel yine bağırdı: - Tut şu halatı! İngiliz'de gene hareket yok.. Temel ortaokuldaki ingilizcesi ile bağırdı: - Do you speak English? - "Yes.. Yes.." dedi İngiliz; Temel öfkeyle bağırdı: - O zaman tut şu halatı..!
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
17 Ekim 2008       Mesaj #1236
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Çomar

Delikanlı okuduğu üniversitede paraları har vurup harman savurunca babasından para sızdırmak için bir oyun kurmuş.
"Baba..." diye aramış adamı, "Burada eğitimin nasıl ileri olduğunu anlatamam. Bir kurs var, köpeğim Çomar'a konuşmayı öğretiyor.."
"Aman Tanrım!.." demiş adam, "Ne kadar bu kurs?"
"1000 dolar.." Adamcağız hemen parayı göndermiş, delikanlı da bir güzel yemiş paraları ve tekrar aramış babasını..

"Çomar müthiş konuşuyor Baba.. İnanamazsın.. Ama bir kurs daha var o da okumayı öğretiyor.. 2500 dolar.. Yarın
başlatabilirim..!"

Baba göndermiş,o para da bir güzel yenmiş.

Yıl sonunda babasının ziyarete geleceği gün delikanlı köpeği yok etmiş ortadan.Adamcağız gelir gelmez "Çomar nasıl?.."
diye sormuş, "Onu görmek için sabırsızlanıyorum.."

"Baba.." demiş oğlan,"Sana kötü haberlerim var..Dün sabah okula giderken Çomar her günkü gibi sabah gazetelerine göz
gezdiriyordu,bana dönüp,'Baban hâlâ o kuaför kızla kırıştırıyor mu?'demez mi?..
"Aman yavrum..!" diye heyecandan
titreyerek ayağa kalkmış baba ,"O itoğlu iti annenle konuşmadan yok et!"
"O an hallettim baba.." "Yasa!.. Canim oğlum benim!."
arwen - avatarı
arwen
Ziyaretçi
20 Ekim 2008       Mesaj #1237
arwen - avatarı
Ziyaretçi
Sicilya'nın bir kasabası varmış ki kadınları hiç rahat durmaz, ikide bir kocalarını aldatırlarmış. Kasabanın yaşlı papazı kocasını boynuzladıktan sonra doğru günah çıkartmaya
Gelen bu kadınlardan bıkmış… ' papaz efendi, şeytana uyup kocamı aldattım. ' diyerek karşısına geçip günah çıkartmak istediklerinde papaz sinirlenir ' ayıptır günahtır. Boyna kocamı aldattım diye geliyorsunuz, bari ayağım taşa takıldı deyin ben anlarım…' demiş…
Kadınların da işine geldiği için artık kimse kocamı geyikledim demez papaz efendi ayağım taşa takıldı diyerek konuyu açarlarmış…
Derken yaşlı papaz ölmüş, yerine bir başka papaz gelmiş ve bakmış ki kasabanın kadınları aşırı derecede namuslu. Taşa takılıp düştüklerinde oraları buraları açılıyor diye günah çıkartmak istiyorlar…
Doğru belediye başkanına gidip durumu anlatmış ve derhal kaldırımların düzgün olarak onarılmasını istemiş ama duruma vakıf olan başkan katılırcasına gülmeye başlayınca
Papaz şaşırmış ve ' sayın başkan gülüyorsunuz ama en çok da sizin eşiniz taşa takılıyor… Lütfen yaniiii… '….
unread - avatarı
unread
Ziyaretçi
27 Ekim 2008       Mesaj #1238
unread - avatarı
Ziyaretçi
DOLANDIRICI AZRAİL Msn Happy

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner.....
-Şöför " Eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der"
-Yolcu " ben Azrailim..canını almaya geldim der......şöför alaycı bir tavırla
- "Sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der." Yolcu sakin bir tavırla
- "Sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu inanmadın bana öylemi der"
-Şöför " İnanmadım tabii der"
-Yolcu "O zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der" gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.. Ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.
-Şöför yanındakine "Eee sen kimsin nereye gidersin der."
-Öndeki "Abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der." Şöför " Yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyor. görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der." Öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur.
-Öndeki " Abi arkada kimse yokki" Şöför hışımla arkaya bakar ve
-" Körmüsün be adam arkada oturuyorya der." Öndeki arkaya bir daha bakar ve
-" Abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der." Bu sefer arkadaki söze girer.
- " Gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre. Şöförün bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....arkadaki şöföre.
- "Hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der. Şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan. Sonra önde oturan adam direksiyona geçer ve arabayı çalıp kaçarlar Msn Grin
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
28 Ekim 2008       Mesaj #1239
asla_asla_deme - avatarı
70 yaşındaki adam ineğe tecavüz etti. Suçlu tecavüze uğrayan inek oldu.
Endonezya'nın Julah köyünde yaşayan 70 yaşında bir adam, iki ay kadar önce bir ineğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı.

Geçen hafta ineğin gebe olduğu anlaşılınca, köylüler hayvanı adamın gebe bıraktığına inandı.

Tecavüz mağduru inek, köylüler tarafından bir tekneye bağlandıktan sonra, denize sürüklenerek öldürüldü.

İnsan ruhunun temizlenmesine yarayan bu geleneksel áyin, tecavüzcü tarafından finanse edildi.

İneğin çekildiği tekneye binen tecavüzcü, günahlarından arınmak için giysilerini denize attı.

Luh Ketut Suryani adlı kadın profesör ve insan hakları eylemcisi, "İneğin ne suçu var? Madem öyle, adamı boğsalardı. Zaten bir hayvan, insandan gebe kalamaz" dedi.

Milliyet
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #1240
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Aksi kadın

Adam karısıyla arabada giderken polis sirenini duymuş, hemen saga çekmiş ve polis gelmiş: 'buyrun memur bey?'

'beyefendi direksiyon başındayken cep telefonuyla konuşuyordunuz'

'yok efendim sadece bip yaptı, ben de sarji mi bitiyor diye baktım'
karısı lafa atlamış:
'aaa yapma hayatım.. yarım saattir ortagınla iş görüşmesi yapıyordun telefonda'

Adam karısına tip tip bakarken polis yine sormuş:

'beyefendi emniyet kemerinizi neden takmıyorsunuz???'

'memur bey takmıştım ama sizin geldiginizi görünce durduktan sonra çözdüm'

Karısı yine atlamış: 'aman şekerim sen de o kemeri hayatında bir kere taktın mı acaba....'

Adam kadına bi tane patlatmamak için kendini zor tutarken;polis bu sefer de arabayı

incelemeye başlamış vee... -'beyefendi bakar mısınız sag sinyaliniz de kırık'

'aaaa.. kırık mı?? sabah yola çıkarken kontrol ettim kırık diildi...yolda oldu galiba, hiç de
farketmedik'

karısı çenesini tutamamis yine:

'amma da attın kocacıım, sana 3 haftadır söylüyorum artık şu kırık sinyalin icabına baktır diye.....'

Adam en sonunda dayanamamış bagırmış:

'bana bak sen susucak mısın çakıcam şimdi suratının ortasına!!'

Polis kadına sormuş: 'hanımefendi eşiniz size hep böyle mi davranır?'

Kadın cevap vermiş:

'yok canım....sadece alkollu oldugu zaman.....