Arama

Anlayana - Sayfa 2

Güncelleme: 26 Kasım 2018 Gösterim: 574.943 Cevap: 3.995
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkür Ederim Bir Klavye Çalışması Daha Yapayım O Zaman.. Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Çağremi Kaldı Kan Lekelerine Yanımdamısınki Biliyorsun ?
Avcı Avlıyacaksın İşin Budur Devran Dönsün İsyan Budur!
Bağcıklarına Dikkat Et Kader Bu Kırılır Kadehi Sen Devam Et
Kaldım Yanı Başımda Bir Şarkı Gökyüzümde Yıldız Yok İçin Kadar Bulanık...

Körmüyüm Ben Yalanmıyım Ben Çığlıklarımda Sezinleniyorsun Sen!
Gözlerin Kederimde Ey Alsana Beni Buralardan Kaynamadım Hayata
Masum Bakışlarım Berhudar Arkadaşlarım Bunalım Değil Yakaladığım Yargılanma Yok İnfaz Var
Kelepçe Vuruyorum Kederime Hadi Tatile Şan Eyle Beni Bekle Stil Değiştirip Sürgün Edip Kalleşi Eleyip Geliyorum...

Msn Angel Msn Angel Msn Angel

Orda Kız Var Bana Bakar, Bir Selam Atsam Napar Ama Abiside Var Msn Tongue

Gözlerinde Falcı, Baca Karardı Az Kömür Koysam Isı Artarmı Msn Thinking

Hayata Karşı Ne Savaşı Veriyoruz GeTTo Sapıttı Kötü Gidiyoruz

Olabilirmi Yoksa Olamazmı Düşüncelerimde Sen Kalsanmı ?

Başardın Kalmayı Şimdi Kapat Işıkları Naughty

Msn Party Msn Party Msn Party

Depdi Eşşek Beni Aşk Beni Neyledi Oda Neki Öldü Paranoya Varya Msn Nerd
Yaşamanın Adı Korku Değil Benim İçin Olur Başarıcam Hayatta Kalmayı

Kurdum Winamp'ı Buldum Serialini Full Ettim Gayri Programı Çalıyom Müziği HalayıMsn Grin

Yak Sigarayi Parçala Konuyu Postunda Bi Anlamı Olsun Koydum Ben Zayfa PostamıMsn Sarcastic

3 yada 5 Kişi Etkilemez Beni Hepsi Üzerime Gelsin Bende Virus Programı Varki..Msn Grin

Ah Bombalandımı Şehrin Taşdımı Şehrin CinneT Çarpık Değil Msn Confused

Ben Kıbrısı Haritadan Silmem Doğusunda Kürt Görmek İstemem

Peşmerge'ye Karşı Komanda Olup Gitmek İsteyrem Msn Happy

Arkamdan Bir Ses Postu At Yeter Diyo Ama Asırlardır İcraat YokMsn Mad

Hergece Layla Mıdır Nedir O Zıggımda Sonra Televole Magazin İçine Koyan

Bendede Buna Racona Ters Uyan Yalnız Buram Buram Susmayan Susturulamayan

Okey ?

Yeter YeTeR Macali Kalmaz Bu Adam Başka Zaman Konacak Tekrar Posta Msn Disappointed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En sonunda bitti.. Bittiğine üzülmüyorum ve seni özlemiyorum..
İlk defa ayrılığı seviyorum.. Senin söylediğin gibi.. En azından içindeki ben kirlenmeyecek.. İşte bu yüzden bu ayrılığı seviyorum.. Bu yüzden akşamları yastığıma sarılıp ağlamıyorum.. Bu yüzden sabahları uyanınca gözlerim gözlerini aramıyor!!!! Bu yüzden senden vazgeçmek daha kolay.. İçindeki yani hayalindeki ben gerçek ben ile kirlenmeyecek....
Sponsorlu Bağlantılar
Bazen kendime nasıl bu hale geldik diye soruyorum; ilişkide neden nasıl gibi soruların sorulmaması gerektiğini bilmeme rağmen.. İlişkinin muhasebesi yapılır mı? Ben ilk defa yaptım.. Ne verdim ne aldım diye düşündüm.. Çok şey almışım ama hiçbirşey verememişim.. Bu da benim eksikliğim.. Gerçek benin eksikliği.. Senin hayal ettiğin olduğunu düşündüğün insanın değil.. Benim eksikliğim..
Gece ilerliyor.. Diğer eksikliklerim aklıma geliyor.. Sevdiğimin hayatındaki sorunlara ortak dahi olamayan beni düşünüyorum.. Bak gördün mü bu bile sendeki benden farklı.. Ama diyorum ya ben buyum, ben böyleyim.. Beni tanı..
Neredeyse sabah oluyor.. Bu seferde en büyük eksikliğim aklıma geliyor.. Seni düşünüyorum..

Şimdi git.. İçindeki ben daha fazla kirlenmesin..

Not : Avuçlarında ben, burnunda benim kokum.. Ben seni çoktan unuttum.. Sen beni unutamayacaksın..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
köşe başında bizi bekliyor ayrılık bak..
zor seni unutmak,
başka bir tende aramak o tarifsiz kokunu..
bir düş saymalıyım bu sonu belki...

sewgimiz tükenmeyecekti sadece ayrılık vardı arada.. mecbur...mecbur..ama öğrendim ki ihanetin warmış arada...inanamadım..süzülürken sewgim gözlerimden..benim gözlerimde bittin sen...
ne demiştik mezara girsek ölümsüzdü aşkımız,sadece tek şey bitirirdi bu aşkı o da ihanet...o bitirdi...aşkımı senin o ihanetin bitirdi..

halbuki ben hep aşkımız derdim çoğuldu seninleyken tüm cümlelerim...

aşkımızdı,sewgimizdi,bizdi herşey..
şimdi öylemi??hayır..
şimdi aşkım,sewgim we ben kaldım ortada sensiz..

gözümde bittin sen...gönlümde inatçı bitirmeye seni..ama ben tüm itirazlara rağmen ruhumla sewiyorum seni..

hiç birşeyim kalmasada sen gittikten sonra..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2005       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Su olmak istiyorum bu gece.
Bak kimse bilmesin diyorum!
Sen sadece.
Sessizce çık dışarı karanlık değil korkma, dilek yıldızım aydınlatacak yolunu ve bir de ay.Sen yürü sahile doğru...Doldur ciğerlerine gecenin ve denizin kokusunu.Usulca yürü kumlarda.
Bak ayağına geldim ayağını yalayan dalga benim!
Bekle sevgili;

Birazdan buharlaşacağım,bulut olacak saçlarına yağacağım,ağlayarak...ve sonra kucaklayacağım seni.

Öyle kucaklayacağım ki sevgili,ıslanmadık yerin kalmayacak...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2005       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir kez kurudu mu dudak kenarındaki gülücük, bir kez şaşırdı mı gönül pusulası, bir kez durdu mu yüreğin çalar saati, sessiz kabullenişler dipsiz kuyuların fermanı, suskun kalınan geceler şifasız yaraların dermanı olur....

Bilmezsin;
sessiz kabullenişler dipsiz kuyuların sırdaşıdır ki diş ve yürek karasında bilenir.Suskun kalınan geceler sancılı günlerin çığlıklarıdır ki ses ve nefes yokluğunla kesilir....

Duymazsın;
nehrin coşkusu denize karıştığında, dalganın isyanı sahile vurduğunda, içimin yangını kora döndüğünde bir yağmur damlası bir gonca yaprağında telaşla ürperir.

Anlamazsın;
gonca üstündeki damlanın ürpertisi sana rağmen sana yönelen.....Sana rağmen sana yığılan.....
Ve sana rağmen sana tutunan sevdamın Zaferidir.Msn Dunno
BİLGİN - avatarı
BİLGİN
Ziyaretçi
13 Kasım 2005       Mesaj #16
BİLGİN - avatarı
Ziyaretçi
sevdimi insan bir kere düşünmez sonu ne olacak diye
bazen tatlı bir mutluluk bazen sonsuz bir korku olur bu sevda
sevmek acı verir kaybetme duygusu oldugunda
sevdigin yanında olsa ne yazar sevgiyi paylaşmayınca
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2005       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aşkı tadmamıştım, seni tanımamıştım ki daha. Yağmurları, gökkuşağına gebedir diye beklerdim hep özlemle. Yalnız yürürdüm yosun kokan kıyılarda. Dalgaların sahile vuruşunu seyrederdim, çırpınan ruhumun dalgakıranlarında...

Aşkı tadmamıştım, seni tanımamıştım ki daha. Şiirler dert ortağım değildi. Sevgi nedir bilmezdim. Siyah beyaz filmlerde seyrederdim ağlayan aşıkların yorgun gecelerini. Aşkı doyumsuz mutluluğun anahtarı sanırdım...

Aşkı tadmamıştım, seni tanımamıştım ki daha. Sahil boyunca el ele yürüyen sevgilileri kıskanırdım. Gözlerinde görürdüm gökyüzünün dinginligini, ne fırtınalar koparmış meğerse o maviliğin derinliğinde. Martılar uçuşur sanırdım ellerin samimiyetinde, lakin gözlerde saklıymış şahinlerin kanatları. Ve sigaramın dumanını çekerdim ciğerlerime, denizde süzülen o gemilerin güvertesinde. Ama sen yoktun. Ne martılar uçuşurdu gökyüzünde, ne de şahinler cirit atardı gözlerimde...

Aşkı tadmamıştım, seni tanımamıştım ki daha. Senle tattım aşkı, konuğun oldum yüreğinde. Sen yağmurdun, gökkuşağı doğdu senden sonra. Sözlerinde renkler uçuştu ve sen konuştukça her yer masmavi oldu. Yan yanaydık seninle, hayatsa bizim hemen yanı başımızda...

Gözlerimden dökülen hüzünler artık yüreğimde saklı. El ele tutuşarak yürüyorum o ıslak yolları ve birlikte seyrediyoruz dalgaların hırçınlığını. Aşk bir umut ve paylaşımdır yaşamak. Seninle nefes alıyorum ve gözlerinde yemyeşil umutlarım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2005       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevmeye ve sevilmeye engel gözyaşlarım vardı saklılarda
ve doğarken şırınga edilmiş evcil acılarım
büyüdükçe benle büyüyen büyüyen ve büyüyen
ve anlamsız kelimelerim oldu gün batışları geceye saplanırken
ve katlettiğim kelimelerle yazdığım şiirlerim oldu
aslında benim hep hiçlerim oldu.
Aslında benim çok yoklarım oldu.
Ve birgün biri uyandırdı masaldan
çok acıydı uyanması hem gece karanlıktı
hemde temmuz olmasına rağmen soğuktu içim
köşeye sıkıştırdı beni güleryüzlü acılar
gözyaşlarım bırakmadı peşimi
doğarken aldıklarımı satamadım, atamadım SENİ....
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
16 Kasım 2005       Mesaj #19
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Bulutlar yağmurunu toprakla öpüştürebilseydi bugün, bana o verdiğin ama tutmadığın sözünü sahiplenerek, dans edebilirdim ıslaklığıma aldırmadan. Ki aslında ıslanan sadece yüreğim olurdu, bedenim değil...Üşüyorum, bu üşüme yalnızlığımdan geliyor ve sarıyor her tarafımı. Tutunabileceğim hiçbir güzellik yok, hatırlamaktan usanmayacağım anılarım dışında. Isınabilmek için onlara sarılıyorum. Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor, ben görmemeye çalışıyorum.

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2005       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hangimiz karşılaşmadık ki sahte yüzlerle, hangimiz kapılmadı ki imkansız sevdalara, hangimiz umutsuzluklara düşmedik şu yalan dünyada…..Hangimiz ucurumların eşiğine gelmedik, hangimiz içimizde sebepsiz fırtınalar yaratmadık, hangimiz denizin azgın dalgalarına karşı koyduk….Hangimiz bir gün batımıyla hüzünlenmedi, hangimiz uzun bir sessizlige gömülmedi sanki…Hangimiz yağmurla birlikte, giden sevgilinin arkasından ağlamadı…..Hangimiz bir dost yüzü aramadık en kötü anlarımızda ama bulamadık….Ve….Yanlızlıklarda kaybolmadık mı coğu zamanda…..Ama yinede ben bu kadar olumsuzluklara, bu kadar çaresizliklere rağmen hayatı seviyorum, kendimi seviyorum, yaşamayı seviyorum…Güçlüklerle savaşmayı ve bu savaşta galip gelmeyi seviyorum…Ve en önemlisi seni seviyorum…..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.