Arama

MsX'te Gelecek Zaman - Sayfa 4

Güncelleme: 5 Eylül 2014 Gösterim: 29.384 Cevap: 55
Pasakli_Prenses - avatarı
Pasakli_Prenses
Ziyaretçi
4 Eylül 2007       Mesaj #31
Pasakli_Prenses - avatarı
Ziyaretçi
MSX 'te 30 yıl sonrası (inşallah görürüz o günleri) adamım ve ben=

Sponsorlu Bağlantılar
ben= ooo ahretlik h.g

gamzeli=h.b ahretlik nasılsın?

ben=iiyim ahretlik torunlar geldi bugün biri mod olmuş biri admin bi bardak su istedim dalga geçtiler anenne hitaplarına dikkat et atarım diye..Msn Sad

gamzeli=oohoo ahretim sen ne diyosun benim küçük kızın oğlan admin olmuş sen ne geziyosunburda ödevlerini yap çabuk annene söylerim seni dedim diye 24 saat yasakladı beni sitedenMsn Sad

ben=yaw ahretim onu bırak bu asla asla de nin adını hala öğrenemedik adam öldü gitti be

gamzeli=ben birinden duydum ahretim adı sahiden hüdaverdiymişMsn Happy

ben=içime doğmuş demekki yada biz adama hüdaverdi diye diye adı öyle kaldı yazık..

gamzeli=sedeph napıyo ahretim görmedim bayadır hala bekarmı o?

ben=bekar adamım ve hala bi dudaktan bi yanaktan bi gıdıktan hobaa diyo dido gülüyoMsn Grin

gamzeli=hahaha öhü öhüöhü

pasaklı torun=ananne hitablara dikkat et banlarım!!

gamzeli torun=babanne sende iç şu ilaçlarını bak öksürüyosun hala 24 saat daha yasaklıyorum seni!!

ben=kalk ahretim kalk burda yaşanmıyo çoluk çocuuun maskarası olduk bu yaşta neuya söylücem silsin üyeliğimiMsn Confused

gamzeli=nerden çıkılıyodu yaw çıkış yerini değiştirmişler yakın gözlüğümde yokki göremiyorumMsn Confused

SEDEPH=bi dudaktan bi yanaktan bi gıdıktan hobaaaaaaaaaMoooohFaint
goksu18 - avatarı
goksu18
Ziyaretçi
11 Eylül 2007       Mesaj #32
goksu18 - avatarı
Ziyaretçi
msxde gelecek zmnda burda şuanki arkilerle olabilyemde yeter bana bide tabikidee suan olduğum gibi huzurlu mutlu olayımm
Sponsorlu Bağlantılar
burcu143 - avatarı
burcu143
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #33
burcu143 - avatarı
Ziyaretçi
walla manyak yazılar yazmıssınız kompedankedininki cok güseldi bayıldım valla Msn Grin
anelya - avatarı
anelya
Ziyaretçi
28 Eylül 2007       Mesaj #34
anelya - avatarı
Ziyaretçi
hehe 10 yıl sonra çoluk çocuk hepimiz artık üye oluruz mxs te. jn'lar,Don't Cryçok komik yaa.gözümün önünde canlandırıyorum da Rofl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10 yil sonra saniyorum avrupali turkler tarafindan en beyenilen site olacak,
ve keske oyle olsada cunki cok egitici ve avrupada yasayan turklerin bilmedikleri cok sey var burda, buraya emek veren herkesi kutluyorum allah basarinizi daim etsin ins..........Msn Wink
tuğçe_11 - avatarı
tuğçe_11
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #36
tuğçe_11 - avatarı
Ziyaretçi
düşünemiyorum valla
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #37
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
bence msxlabssın kapasitesi çok dolucak ve vip üyelik çok olucak ama çokta iyi olucak çok kapasiteli bir msxlabs çok güzel olurdu
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
24 Eylül 2008       Mesaj #38
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Eşkimiş bir konu ama araştırmacı kişiliğimce bu konuya da dalıyorum..
İnşallah 10 yıl sonra düşünün 2018 Msn Tongue Kim öle kim kala.. Şimdi bile chatbox yukarıya gidiyor düşünün artık 10 yıl sonra jr.Neu neler yapar..
inş. 10 yıl sonra en azından vip olurum inş.. Msn Grin kompetan artık tırnaklarını kaybeder Msn HappyNeyse aklıma bişi gelmio sora yazarım
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
25 Eylül 2008       Mesaj #39
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Ben 10 yıl sonramı düşünemiyorum. İnşallah burada olabilirim. Sitenin çok daha fazla büyüyeceğinden şüphem yok. Hatta üyeliği nesilden nesile geçen bir site olabilir. Ve olacaktır da.....
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
30 Ocak 2009       Mesaj #40
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
10 yıL sonra MsX ı Mıcrosoft Satın aLır Bence . x)