Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 95

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.169 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2006       Mesaj #941
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
purple_cat adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn messenger 7.5 kullanıorum xp de ama bgn 80048820 hata msjı vermeye başladı.güvenlik duwarımı kapatıp öyle de açmayı denedim ama olmadı.sorun gider bölümünde herşey onaylanıo en alttaki kablosuz linki hiçbir işaret almıo.acil yardımınıza ihtiyacım war.Msn Cry

80048820 No'lu Hata icin;
Sponsorlu Bağlantılar
Ilgili Konuyu Inceleyin. Verdigim Link'teki 2. Mesaj, 4. Hata Kodu ve Cözüm Önerisi.

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

purple_cat - avatarı
purple_cat
Ziyaretçi
26 Ağustos 2006       Mesaj #942
purple_cat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
LaDy adlı kullanıcıdan alıntı

80048820 No'lu Hata icin;
Ilgili Konuyu Inceleyin. Verdigim Link'teki 2. Mesaj, 4. Hata Kodu ve Cözüm Önerisi.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

nete adsl ile bağlanıorum.önerilerdeki bazı seçenekler aktif olmuo.proxy ile ilgili ayarlar gibi.msn seçeneklerdeki bağlantı bölümünde NET messenger service ile bağlantınız yok msjı war.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2006       Mesaj #943
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kedemi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar ben (windows live messenger 8.0) kullanıyorum ve yazışırken türkçe el yazısı font kullanıyorum yazarken iyide iletiyi karşı tarafa gönderdiğimde özellikle ingilizcede olmayan harfler normal düz yazıya dönüşüyor ben el yazısı olarak karşıya ileti göndermek istiyorum bunun bir yolu yokmu şimdiden teşekkürler.Birde gelen kutuma birsürü tanımadığım abuk subuk mail'ler geliyor bunları önemsiz olarak işaretlediğim halde yine geliyor bunları nasıl engelleyebilirim...

Ilgili Konuyu Inceleyin -> https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/34-handwriting-plugin-el-yazisi.html

Alıntı
purple_cat adlı kullanıcıdan alıntı

nete adsl ile bağlanıorum.önerilerdeki bazı seçenekler aktif olmuo.proxy ile ilgili ayarlar gibi.msn seçeneklerdeki bağlantı bölümünde NET messenger service ile bağlantınız yok msjı war.

Bu Programi Deneyin -> https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-onarimi.html
kedemi - avatarı
kedemi
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #944
kedemi - avatarı
Ziyaretçi
Ilgili Konuyu Inceleyin -> Handwriting Plugin - El Yazısı
cevabı yazan arkadaş beni yanlış anladı galiba ben font yazısından bahsediyorum güzel yazı dediğimiz yazı varya ondan bahsediyorum sorumu dikkatli okursan nedemek istediğimi anlarsın yinede alakana teşekkürler.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2006       Mesaj #945
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
kedemi adlı kullanıcıdan alıntı

Ilgili Konuyu Inceleyin -> Handwriting Plugin - El Yazısı
cevabı yazan arkadaş beni yanlış anladı galiba ben font yazısından bahsediyorum güzel yazı dediğimiz yazı varya ondan bahsediyorum sorumu dikkatli okursan nedemek istediğimi anlarsın yinede alakana teşekkürler.

Seçtiğiniz font karşı tarafta yüklü olması gerekir. Örneğin ; Arial, Tahoma, Times New Roman vb. bunlar zaten sisteminiz kurulduğunda otomatik yüklenir. Siz bu'nun dışında bir font yüklediyseniz o font'la yazarsınız ama karşı tarafa o font gözükmez. Yazıştığınız kişi'lerin sisteminde'de kullandığınız font'un aynısı yüklü olması gerekiyor.
skyscraper1981 - avatarı
skyscraper1981
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #946
skyscraper1981 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar msn content plus diye bir şey çıkıyor
silmeye çok uğraştım ama silemiyorum bu uyarı penceresini ve tamam diyorum ama bu sefer msn (live) kapatıyor bana yardımcı olabilirmisiniz bu msn content plus uyarı penceresini nasıl silebilirim tşk' ler
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2006       Mesaj #947
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
skyscraper1981 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar msn content plus diye bir şey çıkıyor
silmeye çok uğraştım ama silemiyorum bu uyarı penceresini ve tamam diyorum ama bu sefer msn (live) kapatıyor bana yardımcı olabilirmisiniz bu msn content plus uyarı penceresini nasıl silebilirim tşk' ler

Ek'teki dosya'yı indirin.. Msn Content Plus'ı silecektir.

Olmazsa, Bu programın arkaplandaki adı MSNImport.exe olarak geçiyor.
Register penceresi kapalıyken iki tane dosyayı silmeniz gerekiyor.

1) C:\WINDOWS da bulunan MSNImport.exe
2) C:\WINDOWS\Prefetch klasöründe bulunan MSNIMPORT.EXE-154AF3D4.pf adlı dosya.

Bu iki'sini silerek'te kurtulabilirsiniz...
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip WinkRemover.zip (11.2 KB, 65 gösterim)
Son düzenleyen BrookLyn; 27 Ağustos 2006 12:38
skyscraper1981 - avatarı
skyscraper1981
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #948
skyscraper1981 - avatarı
Ziyaretçi
brooklyn teşekkür ederim ama rarlı dosya ve içinde bir şey yok indirdim ama başka bir çözüm önerin varmı teşekkür ederim.

slm ama dosya boş geldi acaba tekrar gönderebilirmisin programı teşekkür ederim.
Son düzenleyen skyscraper1981; 27 Ağustos 2006 12:18 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2006       Mesaj #949
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
skyscraper1981 adlı kullanıcıdan alıntı

brooklyn teşekkür ederim ama rarlı dosya ve içinde bir şey yok indirdim ama başka bir çözüm önerin varmı teşekkür ederim.

slm ama dosya boş geldi acaba tekrar gönderebilirmisin programı teşekkür ederim.

Tekrar indirin, düzelttim...
skyscraper1981 - avatarı
skyscraper1981
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #950
skyscraper1981 - avatarı
Ziyaretçi
winkremover programını yükledim ve çalıştırdım ama uyarı hala çıkıyor uyarıda çıkan yazıları ayen yazıyorum

MSN Content Plus

your current trial time is expired.

please register or uninstall all products of MSN Content Plus.

yardım için teşekkür ederim.