Arama

Kutsi

Güncelleme: 11 Haziran 2009 Gösterim: 73.638 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kutsi

Sponsorlu Bağlantılar
3412gb4

Gerçek İsmi Ahmet Kutsi KARADOĞAN.Malatya doğumlu. 16 Mart 1973

Babasının İsmi : Şinasi

Annesinin İsmi : Hatice

Kız Kardeşi : Müge

Ayrancı Lisesi Mezunu.
Edebiyat Öğretmeni olduğunu duydum.
Öğrecilik zamanlarında bir gitarı olmasını isteyen Kutsi o zamanın ücreti biraz pahalı olduğundan alamıyormuş.

Ankara'da birgün arkdaşını beklerken bir magzanın önünden geçkerken magazada güzel bir gitar görüyor ama 400 bin lira olan gitarı alamıyor. magaza önünde bulunan satıcıdan kazı kazan alıyor ve 500 bin lira çıkıyor ve gitarı hemen alıyor. Böylece müzik hayatında büyük bir adım atmış oldu. İlk başlarda ufak yerlerde gitar çalıp şarkı söleyen Kutsi daha sonraları daha büyük yerlde çalmaya başlamış. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul'a gelen Kutsi yaptığı albümle tutulmuyor tabi o zamanlar tek başına yapmak kolay değil. Kutsi'yi keşvedeb ise Erol KÖSE oluyor. 2000 yılında 12 şarkıdan oluşan 'AŞK PAYINI ALDI' albümüyle çıkış yaptı. Ve böylece ismini duyurdu. Uzun süre albüm yapmayan kutsi 2005 yılında 'SANANE' albümüyle mükemmel bir çıkış yaparak hayranlarıyla kavuştu. Bu albümde önemli olan 16 şarkınında hepsinin Kutsi'ye aittir. Daha sonraları Kral Tv de İlanı Aşk programıyla birkez daha karşımızdaydı ve sonrada Doktorlar dizisi ile bize birkez daha süpriz yatpı. Doktorlar dizisinde başrol oynarken 'Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor' albümüyle en güzel şekilde bizlerle oldu.

filesig4

Biyografi Konusu: Kutsi nereli hayatı kimdir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem ne kadar ağırbaşlı ve efendi çocuk diyor gerçektende bende çok seviyorum kenndisini İnşeAllah istediği en güzl yerlere hakkıyla gelebilirMsn Happy
kutsi76bd3

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2008       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kutsi5ig9
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #4
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Kutsi Hangi Filim'e Cekilmisdir ? ? ? Soyluyorlar ki, bir filim'e cekilmisdir....
abuzer44 - avatarı
abuzer44
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #5
abuzer44 - avatarı
Ziyaretçi
toprağım sesi ve yorumu mükemmel
Sedef 21 - avatarı
Sedef 21
Ziyaretçi
23 Mayıs 2009       Mesaj #6
Sedef 21 - avatarı