Arama

Gülben Ergen - Sayfa 20

Anket Gülben Ergen'i Seviyor musunuz?

Evet

39 Oy
60.00%
Hayır

6 Oy
9.23%
Beni ilgilendirmiyor

20 Oy
30.77%
Güncelleme: 1 Şubat 2017 Gösterim: 1.000.147 Cevap: 272
kutsal54 - avatarı
kutsal54
VIP ... GÜLBEN ERGEN FANS!
4 Ocak 2011       Mesaj #191
kutsal54 - avatarı
Çocuklarına koştu...

Sponsorlu Bağlantılar
2011 yılını sahnede karşılayan ünlü isimlerden biri de Gülben Ergen'di.
Ergen , yeni yılın ilk gününde çocuklarını da yanlız bırakmak istemedi. Konserin ardından otelde sabahlamak yerine hemen yollara düştü ve ilk uçakla İstanbul'a döndü.
.....

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:48
kutsal54 - avatarı
kutsal54
13 Ocak 2011       Mesaj #192
kutsal54 - avatarı
Gülben 2011...

Sponsorlu Bağlantılar
Her sabah, Gülben Ergen ile bir araya geliyorlar… Kadınlar için, kadınlarla birlikte kadınca sohbet ediyorlar…

Müzik dinliyorlar, dertleşiyorlar, daha iyi bir evliliğin, daha mutlu kadınların ve daha mutlu bir ülkenin nasıl olacağını birlikte buluyorlar…

Ünlü sanatçılar, saygın ünlüler, uzmanlar, hayatlarından bir şeyler öğreneceğimiz kadınlar…Kadınların hayatını kolaylaştıracak fikirlerin sahipleri… Kadınların sağlık ve mutlu yaşamı için uzman görüşleri… Evlilik terapisi yapan uzmanlar, aile gelişim koçları…

Tv haberlerinde, gazete söyleşilerinde karşımıza çıkan ama hikayesi duyarlılıkla ve ‘kadınca’ anlatılmayan kadınlar, insan hikayeleri…

"GÜLBEN"
17 Ocaktan itibaren, hafta içi her gün 09:30’da TRT1 ekranında...
Hayat dolu içeriğiyle ... Gülben Ergen'le...

...

kutsal54 - avatarı
kutsal54
2 Mart 2011       Mesaj #193
kutsal54 - avatarı
GÜLBEN ERGEN'DEN ELELE'YE HEM SEKSİ, HEM ERKEKSİ POZLAR...

Yoğun bir tempo içine giren Gülben Ergen yeni imajıyla konuşulacak.

Elele dergisi için objektifler karşısına geçen Gülben Ergen yakın arkadaşı Nihat Odabaşı'nın objektiflerine çarpıcı pozlar verdi.

Kimi zaman seksi, kimi zaman da çok erkeksi duran Gülben Ergen'in pozları ses getireceğe benziyor.

İŞTE GÜLBEN ERGEN'İN RÖPORTAJINDAN BİR KISIM

Bugünlerde, nasıl bir ruh hali içindesiniz?

- Düşünceliyim.

Son dönemde ruhunuza hitap eden, en sık dinlediğiniz parça?

- Deniz Seki dinliyorum şu sıralar. “Belki de ben yolumu kaybettim. Çünkü ben seni suya hapsettim” sözlerine eşlik ederek...

Hayatınızın bir döneminde çok bunaldığınız ve “Ben ne yapıyorum böyle?” dediğiniz oldu mu?

- Hiç olmadı ama olsa da hatırlamam emin olun. Hafızam olumsuzu depolamıyor!

Sizin için yazılmış bir senaryo mu bu yaşadıklarınız acaba yoksa sizin bilinçli seçimleriniz mi?

- Kaderi kendi seçimlerimizle belirlediğimizi düşünüyorum artık. Evet, olacağına varıyor çok şey ama önünüze üç yol sunuluyor mutlaka, seçim sizde. Tüm yaşadıklarımı kendim seçtim; acılarım, hayal kırıklıklarım, mutluluklarım. Hepsini ben oluşturdum.

Hayatınızın gidişatına etki eden en önemli olay olarak neyi görüyorsunuz?

- Mesleğimde “Dadı” dizisi miladımdır, hayatımdaysa Atlas’ın yanağını göğsüme bastırdığı an...

TÜM AYDINLIKLARA RAĞMEN ÇOK YORGUNUM

Oyunculuk, müzisyenlik, annelik, eş-sevgililik, ev kadınlığı... Hangi kimlikte kendinizi daha başarılı görüyorsunuz?

- Ben önce anneyim, evladım, gelinim, dostum, sonra eş, oyuncu, televizyoncu, yorumcu, ev kadını. 20 yıl mesleğimi bekletmedim, başarı için gereken tüm tohumları çok çalışarak ektim. Ama şimdi dengesiz bir önceliğim var çocuklarıma karşı.

Eskiden polemiklerde sizin de adınıza sıkça rastlardık. Artık bu konulara pek girmiyor musunuz?

- Ne halim var, ne vaktim, ne gücüm. ısmim geçiyor ara sıra, okuyorum alaycı bir gülümsemeyle. ılgi alanlarım başka benim.

Hayatınızın son beş yılına bakınca, olgunlaştınız mı, öğrendiniz mi, farkındalığınız mı arttı? Neler oldu size?

- Önceliklerim değişti diyelim. Yaşama sevincim sebeplendi. Tüm aydınlıklara rağmen çok yorgunum, içim yoruldu biraz.

İnsan sarrafı mısınız yoksa herkese inanan ve güvenen saf biri misiniz?

- ınsanları iyi tanıdığıma inanırım. Ama ısrarla inanmaya da meyilliyim. Çok yakınlarımdan hep uyarı alırım, “Yine kendin gibi biliyorsun, sonunda üzüleceksin” derler. Saf değilimdir, fırsat veririm, belki gerekli belki gereksiz. Kaybedersem ya da yanılırsam üzülmüyorum ama artık.

TUZU KURU İNSANLARA PROGRAM YAPMIYORUM

Yeni albüm ne zaman çıkıyor? Çalışmalar nasıl gidiyor? Biraz detay verebilir misiniz?

- Yeni albüm, yeni hayat! Dört dakikaya sığan minik senaryolara ses verme aşamasındayım, yani stüdyodayım. En zorlandığım okumalar oldu; duygularımın, yaşadıklarımın boğazıma nasıl düğümlendiğini gördüm, bazı geceler okuyamıyorum diye başım önümde eve döndüm. Hepsini biriktirdim. Bu sebepten gecikti biraz albümün çıkışı, geciksin. Çok inandığım bir repertuvar oldu.

Sabah programınız nasıl gidiyor? Nedir sizin programınızı farklı kılan?

- Benimki sohbet ağırlıklı bir program. Kadınların ortak duygularına, ortak meraklarına hitap eden bir iş yapmak istedim. Benim programımda asla sadece bir kesim kadının ilgisini çeken konu bulamazsınız. Ama en önemlisi, insanların acılarını, sorunlarını sömüren bir program olmaması. Tuzu kuru insanlara göre bir program değil bu, elbette sorunları konuşuyoruz ama umut tarafından... Benim programım renkli ve içerikli.

Her gün ekranda olmak nasıl bir şey? “şov devam etmeli” diyenlerden misiniz?

- Evet, şov devam etmeli! Tabii ki insanlar güne keyifle başlamak için televizyon karşısına geçiyor. Ben de tabii ki güzel giyineceğim, yüzüm gülecek ama bu halka yalan söylüyorum demek değil. Mutsuzsam ve yüzüm gülmüyorsa sahte bir şirinlik yapmam. Herkeste bu kadar hatırım var diye düşünüyorum. ıçim gülmüyorsa, yüzüme az biraz yansır, onlar da beni affeder!

Bu program için aldığınız para epey konuşuldu. Bu sizi rahatsız ediyor mu?

- Ben bir profesyonelim. Deneyimlerime, kariyerime, yapılan iş için ayrılan zamana, emeğe göre belirlenmiş parayı alıyorum.

BEN SEVGİYİ AŞKTAN DAHA FAZLA ÖNEMSERİM

En son ne için büyük acı duydunuz ve ağladınız?

- En son kendim için ağladım.

Aşk sizin için bugün ne ifade ediyor?

- Aşk yerini sevgiye bırakırken geçilen bir köprü var. Çok hassas, temeli güven duygusuna dayalı, heyecanı korunması gereken bir geçiş bu. Sevgiyi daha fazla önemserim ben; daha uzun yıllara daha sağlam temeller atar.

En çok neye yatırım yapıyorsunuz?

- Mutluluğa, çocuklarıma... Biraz destekle, biraz dinlenmekle belki kendime de yaparım yeniden.

BİR YANIM ALATURKA OLMAYA MEYİLLİ

Kendinizi güzel buluyor musunuz?

- Kendimi farklı ve özel bulurum, etrafta güzel çok. Fiziksel olarak ellerimi, dişlerimi ve genel görüntümü severim. Hep 3-5 kilo fazlam vardır, o kısımları sevmem. Estetiğe ciddi anlamda karşıyım, herkes birbirine benziyor sonra. Karakteristik ifadelerin sıradanlaştırılmasını sevmiyorum. Estetik, kadının kendine güvenini getirecek kadar önemliyse yapılmalı elbette. Kendim için şükürler olsun ki çok erken, düşünmem gereken bir nokta bile yok!

Gülben Ergen’in alaturka olduğunu düşünen bir kitle var. Siz aynaya baktığınızda nasıl buluyorsunuz kendinizi?

- Ne giyersem o olurum. Bir tarafım alaturka olmaya meyilli, ama bir o kadar da modern duruyorum.

ANNELİK EGOYU BİTİRİYOR

Ben kimseyi mutlu etmek için çalışmıyorum, çalışırken işimin işçisiyim, hamallık yapmıyorum. Ama söz konusu üç çocuk olursa, o zaman akan sular duruyor. Ego temizliği yapmaya çalışanlar, Hindistan yolcuları beni dinleyin ve anne olun! Yerlerde eşek olup “aii aaii” diyecek egonuz, siz de kahkahaları basacaksınız. Her çocuk için söylediklerimi çarpın gitsin.

BİR KIZIM OLSUN İSTERDİM

Üç çocuklu, dört erkekli bir ailede sizin hep kraliçe gibi olduğunuz düşünülüyor...

- Evet demeyi çok isterdim ama hayatımın hiçbir evresinde, üç oğlumun varlığından sonra da kendimi kraliçe gibi hissetmedim. Anne gibi hissediyorum, yorgun ve kendini hırpalayan bir anne... Bir kızım olsun isterdim; fakat ruhum değil ama kalbim kapılarını kapattı artık yeniden anne olmaya.

Röportaj: FİLİZ ŞEREF Fotoğraf: Nihat ODABAŞI...
kutsal54 - avatarı
kutsal54
10 Nisan 2011       Mesaj #194
kutsal54 - avatarı
...

Gülben Ergen

Gülben Ergen

Gülben Ergen

dsc04709xy

Gülben Ergen
....
kutsal54 - avatarı
kutsal54
29 Mayıs 2011       Mesaj #195
kutsal54 - avatarı
Gülben-Musti yeni ikili oldu...

Yeni albümü için Kenan Doğulu'dan bir şarkı alan Ergen, bu kez Mustafa Sandal ile çalıştı. Musti ile bir single çıkartacak olan Gülben Ergen, sır gibi sakladığı şarkıya geçtiğimiz gün klip çekti. Gülben Ergen, Musti ile yapacağı süprizden sonraki günlerde de yeni albümüyle sevenlerinin karşısında olacak.
Kaynak

Odabaşı gözüyle 'şıkır şıkır' pozlar...

Özel hayatında zor günler geçiren Gülben Ergen'in bir yandan da albüm telaşı sürüyor.

Sözlerini Mustafa Sandal'ın yazdığı, bestesini Mısır asıllı Amr Mostafa Mohammed'in yaptığı 'Şıkır Şıkır' isimli parçayla yaza damgasını vurmaya hazırlanan Ergen, yeni albümü için objektif karşısına geçti. Sandal'la birlikte spor kıyafetler içinde poz veren Ergen'i Nihat Odabaşı görüntüledi. Ünlü şarkıcı, 'Şıkır Şıkır' isimli parçasına Kilyos sahillerinde klip çekti.
Kaynak
...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:49
kutsal54 - avatarı
kutsal54
9 Haziran 2011       Mesaj #196
kutsal54 - avatarı
'Şıkır Şıkır' 4 Günde Zirveye Çıktı!

Sandal ve Ergen'in "Şıkır Şıkır" adlı şarkısı büyük ilgi gördü. İkilinin çalışması, dijital satış listelerinde 4 günde zirveye çıkarak 1 numara oldu..
Sözü Mustafa Sandal, müziği Amr Mostafa'ya ait olan şarkının klibi ilk kez internette yayınlanmış ve Facebook'da paylaşım rekoru kırmıştı. "Şıkır Şıkır", TTNet'in yasal satış platformunda ise, haftanın en çok satan şarkısı oldu. Mustafa Sandal kısa zamanda yakalanan bu başarıyla ilgili, "Gülben'le iyi bir işe imza attık ama şarkının bu kadar kısa sürede satış listelerinde 1 numara olacağını tahmin etmiyorduk, çok mutluyuz" şeklinde konuştu.
kutsal54 - avatarı
kutsal54
23 Temmuz 2011       Mesaj #197
kutsal54 - avatarı
Ad:  q16z.jpg
Gösterim: 1660
Boyut:  62.8 KB
Ergen açık açık konuştu...

Ünlü sanatçı Gülben Ergen sanat hayatı başta olmak üzere dünden bugünü yaşadıklarını Gazeteci Muammer Yaşar’a anlattı.

Hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığını dile getiren Gülben Ergen;” Ben kavgcı biri değilim ağzımdan çıkan her kelimeye hakim ve sahip biriyim. Ama nedense söylediklerim değil söylemediklerim gündem oluşturuyor ve mahşetlere taşınıyor. Ben de etten kemikten yaratılmış bir kulum. Sanat dünyası içinde olmam demek halktan vatandaşlardan ve korumdan komşumdan kopacağım anlamına gelmez.Ben başarılı her sanatçı arkadaşımı alkışlarım. Ama nedense bazıları bazılarını hep taşlıyor. Ya elinizmi kırılır dilinizmi sürtüşür. Başarılıdır bu arkadaşımız demek zormu? Bunu hala anlamadım. Sanırım insanlar yaşlandıkça çocuk gibi oluyor. Bizim bazı sanatçılarımız da yaşlandıkça çocuklaşıyor”diye konuştu.

İŞTE GÜLBEN ERGEN’İN SORULARIMIZA YANITI

Muammer Yaşar: Sizi hangi iş daha çok mutlu etti?
Gülben Ergen: Türkiye de bir numara değilim elbette ama çok iyi yerlerde olduğumu biliyorum. Örneğin Sana ile yaptığımız anlaşmada tüm Türkiye’yi karışkarış dolaşarak sevenlerimle hasret giderdim ve en başarılı konserler serimin başında gelir. Şarkı söylemek benim hayatımın olmazsa olmazı.

Muammer Yaşar: Haldun Dormen gibi usta sanatçıyla oynamak nasıl bir duygu?
Gülben Ergen: Haldun Dormen ile oynadğım yapıtda En iyi kadın oyuncu ödülünü alırken Altın Kelebek’te, böyle söyledim ben. Sinema ve tiyatro çok farklı ve güzel bir iş Ancak tiyatro bilgim eğitimim yok. Evlendikten sonrada kendimi yine sanata ve aileme verdim. Ben öyle gözü çok yukarılarda gezen biri değilim. Rızkımı kazanayım, insanlara yardım edeyim. Ve vatanım içerisinde rahatça yaşayım yeterli. Şarkıcılık, ses rengini iyi tanıyıp, elinizdeki kumaşın en güzel yerini sunmaktır. Ben kumaşımın en güzel nakışlı, tınısı en doğru ve en haddince olan bölümlerini sunup, albümlerime şarkı seçiyorum. Çünkü benim dinleyicilerim şarkıdan ve eserlerden çok iyi anlayan iyiyle kötüyü çabuk ayıran bir topluluk. Sanat hayatımda beni en çok annem eleştirdi. Eğer bir Nilüfer’le, Muazzez Abacı’yla mukayese ediyorsak, hakikaten benim sesim vasat. Kendi kimliğimde bakıyorsak bu böyle değil. Ben bu ülkede hiçbir zaman bir numarayım demedim. Sadece iyi bir sanatçıyım dedim ve bunu kabul ettirdim.
Muammer Yaşar : TGRT döneminde Dadı, Marziye gibib dizilerde oynadınız bu sizin sanatınızı nasıl etkiledi?
Gülben Ergen: O dönem benim için çıkış dönemimdi. Rol aldığım bu iki dizi olmasaydı. Sanat hayatımda istediğim çıkışı yamalayamazdım. O 2 diziyle yolum açıldı. Ve albümlerim satış rekorları kırdı.. Bunun ardından Gülbence proğramım beni bir çok alanda yarış içerisine soktu. Keşke böyle bir yarış içine girmeseydim. , para kazanacağım, dergim çıkacak, hoşuma gitti. Çok da ısrar etti yayın grubu. Peki demeseymişim keşke. Ama her işte bir hayır olduğuna inanıyorum. Çalışmayı çok seviyorum. Çalıştıkça tazelendiğimi hissediyorum. Yorgun durmayı, kafamın karışık olmasını çok seviyorum. Belki benim bu kadar yoğun olmam işime gelmeyen gerçeklerle çok yüz yüze getirmiyor beni, ben bu durumdan mutluyum. Yoğunluk bana hep artı olarak dönecek çünkü. Bu kadar çok yerde görünmek, hiç öyle avantaj değil. Ölçü kaçtığı an bu çok tehlikelidir. Verdiğiniz röportajlarda göz bebeklerinizin ifadesi, hırs mı dolu, neşe mi anlaşılır. etti daha sonra. Bunlar mutlaka bende çok derin yaralar açtı. Ama hayata karşı beni içine kapanık değil de, daha güçlü ve dobra haline getirdi. Kimin ne zaman ne olacağını Allah bilir. Yarın bir trafik kazası geçirebilirim. Yüzüme ya da vücuduma bir zarar geldiği zaman ben mahvolurum. Radyo programı yaparım o zaman da. Bu işi yapmıyor olsaydım da, aklımla becerimle, inanılmaz bir pazarlamacı olurdum.

HİÇ BİR ZAMAN ÖZEL BİR GÖRÜNTÜ VERMEK İÇİN ÇABA HARCAMADIM

Ben sanatımla aile yaşantımla gündemde olmayı çok seven biriyim., Özel birr yırtmacı, bir dekolteyi taşımak çok farklıdır. Göstermek, duruşla çok alakalıdır. Şöyle yaparsam da göğüs dekoltem var (eğiliyor) böyle yaparsam da. Bir televizyon programı için başkadır, profesyonel fotoğraf çekimlerinde çok başkadır. Kaset kapağında var mı böyle bir şey? Açalım içini. Var mı burada öyle bir şey? Sadece omuzum gözüküyor, bunda benim bir suçum yok. Sabun kokan bir çekicilik bu. ölçülü ve düzeylidir. Ben hiçbir zaman, bunlarla fiyatımı artırmadım. Akıllı röportajlarımla, doğru şarkılarla, iyi dizilerle, reytingimi artırdım. Türk halkı istiyor ki, bu dizi 65 bölümdür birinci oluyor. Evet, bu bir Amerikan sit–com’u. Türkçeye çevriliyor ve biz bunu oynuyoruz ve o çiçekli bornozların moda olacağı kırk yıl geçse aklıma gelmezdi. İnsanlar gülmek istiyor ya! Bu eğitimciyi falan geçiniz yani. Evet çocuklara öğrettiği çok fingirdek şeyler de var. Gidiyor, küçücük çocuğun saçlarına bigudi yaptırıyor, ucuzluktan kıyafet alırken ‘Sen onu kurtar, ben bunu kurtarayım’ diyor. Evin sahibiyle kırıştırıyor; ama evin sahibiyle evlendiği için çocuklar çok mutlu oldular. Ben zor âşık olurum. Çok müthiş bir süzgecim vardır. Geçer geçer, bir daha
Çok kazanıyor çok harcıyorum
Gece gündüz çalışıyorum ve çok kazanıyorum diyen Gülben Ergen;” Niye ben çok para kazanıyorum ya! Benim çok vergim var ya! Ben ne kadar çok para harcıyorum siz biliyor musunuz? Sigortalara yatırıyorum, yanımda çalışanların maaşı var, kuaförüm var, makyözüm var, şoförüm var, benzin param var, muhasebecim var, menajerim var, onun yüzdesi var, buranın elektriği, telefonu, suyu var. Annemin cep telefonu var, benim var. Evin doğalgazı var, evde çalışan kadın var, temizlikçi var, cam silici var. 50 bin tane ödemem var benim. Ben bunların altından tek başıma kalkıyorum. Bir tane evim, iki tane arabam var. Bir de şu küçük ofisim var. Bütün bu düzeni devam ettirmek zorundayım. Şık ve iyi giyinmek zorundayım. Size niye bir şey ikram etmiyoruz biz? Güzel, iyi şeyler içmelisiniz, yiyip içip gitmelisiniz. Yani, her şey, her şey masraf. Bu masrafın altından kalkmalıyım. Ayrıca para biriktirmeliyim. Ben mutluyum hiç demedim. Ben mutsuzluklarımla mutlu olmayı öğrendim Çok eleştiriliyorum etrafımdaki insanlar, çalışanlar, dostlarım, akrabalarım tarafından. İkincisi, hakkımda çok yazı yazılıyor. Metin Güneş’le ilgili yazılanlar beni çok yoruyor. Ben daha ağzımı açmadım bu konuda. Açtığım zaman güzel şeyler konuşacağım. Yok, o çok ucuz bir kaygı. Onu aştığımı düşünüyorum. Ben kendime sahibim. Ayrıca kendimi ifade edemediğim televizyon programlarını izlediğimde çok üzülüyorum. Onun haricinde annem 50 bin tane şeye kızıyor. Hiçbir şekilde Gülben Ergen’i kabul etmiyor ki annem. Bir Gülben’le birlikte o. Doğru Gülben’le. Ya onun bir soyadı var. Ya bu kadın bir şöhret oldu, ne yapalım bu işi yapıyor. Hiç bunları kabul etmiyor. Babaannenin elini öp, teyzenlere git, dayını ara. Akşama sünnet var oraya gel. Bilmem kimi aradın mı? Bir tanesini aradım, beş tanesini arayamadım yani. Unutuyorum, aklımdan gidiyor, annem hepsine kızıyor. Yazılanlardan dolayı annem de çok üzülüyor. Etraf çok dolduruşa getiriyor. Bir ödül aldığım zaman çok fazla arayan olmuyor da, aaa böyle bir yazı çıkmış diye, annemi arayan olduğu zaman annem sinirleniyor. Acısını da benden çıkartıyor. Rakamı şu anda bilemiyorum. Evet, TGRT’de çalıştığım parayla ev aldım. İki yıl hizmet verdim oraya. Marziye ile TGRT ilk defa birinci oldu. Çok büyük artılar kazandı, logosunu yeniledi. İki yıl da sabah programı yaptım, çok yoruldum. Dağıttıkları lüzumsuz harcamaları soruyorsanız size katılıyorum. Ama kendi adıma ben çok hak ettim. Şimdi onlar da hatalarını anladılar ve bütçelerini küçülttüler.

Son düzenleyen _Yağmur_; 5 Ağustos 2013 10:36 Sebep: link yenilendi.
kutsal54 - avatarı
kutsal54
12 Ağustos 2011       Mesaj #198
kutsal54 - avatarı
Gülben Ergen'in Albümü Hazır!

Gülben Ergen’in, merakla beklenen albümünün son hazırlıkları da tamamlandı.

Gülben Ergen’in, merakla beklenen albümünün son hazırlıkları da tamamlandı. Bu mutluluğu sevenleriyle paylaşan sanatçı, oldukça heycanlı olduğunu belirtiyor. Ergen, albüm kartonetlerininde basıldığını ve cdlerinin paketlendiği dile getirdi.
Nihat Odabaşı’nın yönetmenlğinde, Serdar Ortaç şarkısı olan “Yarı Çıplık”a klip çeken Gülben Ergen, albüm fotorafları içinde, klibinde kullanığı saçı, makyajı ve kostümüyle aynı konsepti kullandı. Sanatçının yeni albümünün, konserinde ki sahne rengi ve albüm fotoraflarıda yine beyaz ağırlıklı. Herşeyin tek tek içine çok sindiğini belirten Gülben Ergen, şimdi ise heycanla albümünü önümüzdeki günlerde sevenleriyle buluşturmayı bekliyor.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:49 Sebep: Kırık link.
kutsal54 - avatarı
kutsal54
15 Ağustos 2011       Mesaj #199
kutsal54 - avatarı
Gülben Ergen - Hayat Bi Gün Albümü 22 Ağustos'da tüm müzik marketlerde...

Albümdeki Eserler
  1. Masal Olalım
  2. Vıdı Vıdı
  3. Massuzcuktan
  4. Şıkır Şıkır – feat. Mustafa Sandal
  5. Tesadüf
  6. Yarı Çıplak
  7. Dünyaları Versem
  8. Yok Acelem
  9. Tesadüf (Akustik Versiyon)
  10. Şıkır Şıkır
Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:49 Sebep: sayfa düzeni
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
23 Ağustos 2011       Mesaj #200
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Her albümüyle büyük başarılara imza atan Gülben Ergen, on şarkıdan oluşan heyecan verici bir müzik çalışmasına imza attı. 1,5 yılda hazırlanan "Hayat Bi gün" isimli onuncu stüdyo albümü, Seyhan Müzik etiketiyle raflarda yerini alıyor. Unutulmaz, geniş kitlelere mal olmuş, sayısız hit şarkının sahibi Gülben Ergen, müzikal çizgisinin dışına taşmadan hazırladığı yeni albümünde umutlarını, hüzünlerini ve sevinçlerini dinleyicisi ile paylaşıyor.

Taşkın Sabah'ın müzik direktörlüğünde hazırlanan albümde Fettah Can, Ersay Üner, Eflatun, Serdar Ortaç, Mustafa Sandal gibi değerli söz yazarı ve bestecilerin eserleri bulunurken, miks ve masteringini Tarık Ceran yaptı.

Hayranlarının merakla beklediği bu albümde, Gülben Ergen'in Mustafa Sandal ile düet yaptığı, dijital platformlarda ve Ttnet'te 3 milyondan fazla tıklanarak indirilen ve dinlenilen 2010 yazının hiti "Şıkır Şıkır" da yer alıyor.

Albümün ilk video klibi, söz ve müziği Sedar Ortaç'a ait olan "Yarı Çıplak" şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekildi.

"Hayat bi gün sadece kendi için yaşayamayacağını gösterir insana... Sözlerini, sevgisini, ışığını paylaşması gerektiğini öğretir... Bu şarkılarda benim yüreğimde ses bulup size akan umutlarım, yok olup gideceğini bildiğim hüzünlerim, bi o kadar da sevinçlerim var."

Gülben Ergen
1. Masal Olalım
2.
Vıdı Vıdı
3.
Massuzcuktan
4.
Şıkır Şıkır feat. Mustafa Sandal
5.
Tesadüf
6.
Yarı Çıplak
7.
Dünyaları Versem
8.
Yok Acelem
9.
Tesadüf (Akustik Versiyon)
10.
Şıkır Şıkır
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.