Arama

Ersin Faikzade

Güncelleme: 14 Şubat 2013 Gösterim: 2.037 Cevap: 0
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2013       Mesaj #1
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Ersin Faikzade
MSXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

images?qtbnANd9GcTvXMD rfj1ubtPFhdeVFHEkfNDtkrGR3d1JreyelO3p3BQd6PR

Ersin Faikzade; uluslararası yardım gönüllüsü, ses sanatçısı ve yazar.

1982 yılında İzmir'de doğdu , İlk öğretim ve lise yıllarını Türkiye'de tamamlayan Faikzade, küçük yaşlardan itibaren müziğe duyduğu ilgisini aldığı eğitimlerle pekiştirerek tenor tekniğini geliştirmiştir.
Basında çıkan bir kaç haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.
2012 Dari Moreno Akdeniz Müzik Ödülü
24 mart 2012 'de Pakistan'da ''The Voice of Peace'' yani ''Barısın Sesi''
26 Mart 2011 de Dünya insan hakları komisyonu tarafından 'Excelleny Ambassador of Human Rights'(ekselans insan hakları elçisi)diplomat olarak ilan edilmiştir.

Yapmiş olduğu gönüllü çalışmalar ve insani projeler neticesinde 2009 Eylül'de Dünya iyi Niyet Elçisi seçilmiştir.
Biyografi, tarih, sağlık ve seyahat üzerine çeşitli yayınlarda yazıları çıkan Faikzade, özellikle Prenses Diana, Prenses Süreyya Esfandiary ve Farah Pehlevi üzerine yazdığı yazılarla tanınmaktadır. Yine bu konularda hazırladığı belgeseller ile internet üzerinden bir çok ülkeye ulaşmıştır. Çeşitli dillerde Ersin Faikzade'nin sanatçı kişiliği ve insanlık projelerinin ön plana çıkarıldığı bir çok fan sayfası ve blog açılmıştır.

Ersin Faikzade Türkiye’de Buca Engelliler Derneği, Multiple Sclerosis Derneği, Cüzzamla Savaş Derneği, Antalya Engel Tanımayanlar Derneği, Türk Eğitim Vakfı ve Anneler Derneğine üyedir. Uluslar arası düzeyde ise Avrupa Birliği Eski Gönüllüler, Princess of Walles, Diana, The World Friendship Force kuruluşlarının üyesidir.

Dünya ülkelerindeki sevenleri ona farklı lakaplar ile seslenmekte ,Pakistan'da ''Huzurun sesi'', Kanada 'da ''Orta Dogunun insanlıgı ile idolü'' ,Amerika'da ''Türklerin Elmas Cocugu'', İran'da ''Sevginin Sesi''

Biyografi Konusu: Ersin Faikzade nereli hayatı kimdir.