Arama

The Lord of The Rings: The Battle for Middle Earth I

Güncelleme: 13 Ekim 2013 Gösterim: 78.206 Cevap: 29
aLiveNight - avatarı
aLiveNight
Ziyaretçi
9 Ekim 2008       Mesaj #1
aLiveNight - avatarı
Ziyaretçi
LOTR20Battle20for20Middle20Earth201

Sponsorlu Bağlantılar

Kod:
 İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 2000 Professional, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Professional

İşlemci Hızı: 1.3 GHz

RAM: 256 MB (512 MB tavsiye edilen)

Boş Alan: 4 GB

Ekran Kartı Hafızası: 32 MB
Strateji sevenler ve tabiki de "Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi)" hayranları için birebir diyebileceğim bir oyun.Benim oyunlarla pek aram olmaz ama bu oyunu tek geçerim açıkcası tabi "CrySiS"i göz önüne almazsak Msn Happy.

Oyun tabiki de filmden az da olsa saptırılmış.Tabi bazılarının kafasından şu soru geçecek; "Sanki film, kitabın aynısı idi." Evet doğru, "Peter Jackson" filmi çok saptırmıştı.Mesela "Witch-King" ile "Gandalf" karşılaşır ve "Witch-King" "Gandalf"ın sopasını kırar ve tam öldürecekken, "Thoden" Rohirrimleri ile Gondor surlarının önüne gelerek "Witch-King"in "Gandalf"ı sözde öldürmesini engeller. İşte bu sahne filmde olabilecek en ama en saçma sahne.Çünkü; "Gandalf" "Ak" kalıbını aldığı zaman silah işlemez bir hale geliyordu yani alın kılıcı "Gandalf"a batırmaya çalışın, yapamazsınız Msn Happy. Ve "Gandalf" bir yarı tanrı, "Witch-King" ise yüzüğün peşine takılıp "Sauron"un hizmetkarı haline gelmiş bir karakter. Ve ve ve en önemlisi böylesine saçma bir sahne "John Ronald Reuel Tolkien"in kaleminin altında kitapta geçmemektedir. Her neyse oyunda ki bazı eşitsizlikler;

-"Aragorn,Legolas,Gimli" çıkartınca 4-5 tane ülkeyi ardı ardına yıkıp gelebiliyorsunuz.
-"Saruman" aslında büyücülerin başı olmasına rağmen çok güçsüz yapılmış, "Aragorn"un 2 kılıç hamlesinde ölüyor.
-"Gandalf"ı çıkartınca ölümü imkansız gibi bir şey oluyor.
-Rohan'ın "Ent"leri çok güçlü, rank 10 ateşli okçularınız olmadığı sürece hızlıca entleri öldürmek imkansız.
-"Boramir" ve "Faramir" çok güçsüz, 2 adet "berserker"in yanına gelince bir bakıyorsunuz ki ölmüşler.

Ve daha onlarca. Ama "The Battle for Middle Earth I"in "1.03 Patch" ile giderilen bir çok özelliği var.Hemen örnek olarak belirteyim;

-"Aragorn"un güçleri çok az olsada azaltılmış.
-"Saruman", "Gandalf"ın yarısı kadar da olsa güçlendirilmiş ama yine "Aragorn"a dayanamıyor.
-"Gandalf"ın defansı çok azda olsa azaltılmış.
-"Ent"ler eskisi kadar güçlü değiller.
-"Boramir" ve "Faramir" oldukça güçlendirilmişler, 20 değil hatta 30 adet "Berserker" gelsin hepsini indiriyorlar.

Tabiki de "The Battle for Middle Earth I"in kısacası "Bfme"nin yapılmış olan modları var.Ve en çok bilinenler;

-Elvenstar Mod,
-Osmanlı Mod Msn Happy,

Bu modların indirilmesi ve ne gibi özellikler getirdiğini çok yakında paylaşacağım, ben en iyisi oyundan resimlere geleyim;

scrn imageSM 2

Middle20earth big201

battle for middle earth 1

bfme201

762e

adsz3gz0

moria

Resimlerden bol bol koydum Msn Happy Daha da koyacağım, çok kısa bir zaman içinde oyunla ilgili tüm yamaları ekleyeceğim Msn Happy.

Son düzenleyen RuffRyders; 10 Ekim 2008 01:33 Sebep: Sayfa Düzeni
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
domakin adlı kullanıcıdan alıntı

brader neden indirilmiyo resımlerın altındakı donwoada tıkladık ındmedı solermsın nasıl ınecegınu

Önemli Not: Konu Bilgilendirme Amaçlıdır Sitemizde Kesinlikle Crack, Warez, Serial... Bulunmaz!..
Bakınız: Forum Kuralları

Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen RuffRyders; 29 Ağustos 2009 22:04 Sebep: Yazım hatası
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Önemli Not: Konu Bilgilendirme Amaçlıdır Sitemizde Kesinlikle Crack, Warez, Serial... Bulunmaz!..
Bakınız: Forum Kuralları

...

Alıntı
arif123 adlı kullanıcıdan alıntı

ya indirmeyi bulamadim

nerden indirlio

Son düzenleyen RuffRyders; 29 Ağustos 2009 22:04 Sebep: Yazım hatası
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nerden indirilo soyleyin ltfen
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #5
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

nerden indirilo soyleyin ltfen

İndirme linki vermiyoruz sadece oyun tanıtımını veriyoruz.
Dehşetaliminyum - avatarı
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #6
Ziyaretçi
kardeş yukarıdaki resimler oyunun hangi bölümdden oynanıyor skirmishmi? yoksa so play mi? yada hangisi

bu oyunda bide nasıl karakterle savaşıyoruz onu içine girip onu kulannmak yain nasıl? bende oyun varda hala çözemedim
Son düzenleyen Dehşetaliminyum; 17 Nisan 2010 10:07 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010       Mesaj #7
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Dehşetaliminyum adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş yukarıdaki resimler oyunun hangi bölümdden oynanıyor skirmishmi? yoksa so play mi? yada hangisi

bu oyunda bide nasıl karakterle savaşıyoruz onu içine girip onu kulannmak yain nasıl? bende oyun varda hala çözemedim

Strateji oyunununda böyle bişey pek mümkün değil Msn Happy Return of The King oynunu tavsiye ederim... Resimler Camping
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #8
Ziyaretçi
ben demekki lord of th e ring kralın dönüşünde görmüştüm o zaman onda karakter içerisine giriş yapılıyordu. demekki o strateji değilMsn Dunno çok tşkler boşyere uğraşmamı sağladın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 2 oynadım ama 1 oynamadım nolur biri 1 koysun Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler oyun oynuyorum ama bi 2 dakka sonra defeat diye game over diyor ve beni diskalifiye ediyor herseyi denedim acaba bilen var mı