Arama

Ogame - Ogame Oyunu - Ogame Oyuncuları - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 56.235 Cevap: 122
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #11
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
6 ncı evrende hatrı sayılır bir yerlerdeydim yetkililere hakaretten banlandım. 17 de devam ediyorum. reklamlar insanı bunaltıyor bu yüzden opera kullanmaya başladım. yanlız demek istediğim bişey var oyun operatorleri tek kelimeyle rezalet arkadaş kollarlar hatta aktif kullanıcı adlarıda vardır yani vurduğunuz adamı 2 kere düşünüp vurun .))
Sponsorlu Bağlantılar
berkceza - avatarı
berkceza
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #12
berkceza - avatarı
Ziyaretçi
herkese slmlar ossun bende ogame oynuom daha yeniyim o reklamlar bana hiç gözükmüo nasıl mı??sölim:::internet explorer yerine ace explorer kullanıyorum hem daha hızlı açılıo siteler hemde reklamları önlüyo kesinlikle deneyin derim,,,bende bu arada 3.evrendeyim berkceza die yardınlarınızı bekliom,,,sakın saldırmayın haa,,tişekkürler şimdiden....
Sponsorlu Bağlantılar
NEGROMAN - avatarı
NEGROMAN
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #13
NEGROMAN - avatarı
Ziyaretçi
bizde yeniyizz ama GENERAL ler oyununda 7. liği oynamıştım.. butür oyunları seviyorumm..inş. daha iyi olacağım..ama yardımlarada açığız tabiii (:
SyNeRgY - avatarı
SyNeRgY
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #14
SyNeRgY - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
aquila adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar 6 evrendeyim 80k puanım var. koordinatlarim 4-288-6 isteyen benle temasa gecebilir.

gel bizim ittifağa adı Demon arat bulursun ben de 6.evrendeyimMsn Wink
MFSOS - avatarı
MFSOS
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #15
MFSOS - avatarı
Ziyaretçi
14 teyim
yardımsız gidebildiğim yere kadar gideceğim 1 hafta oldu kayıt olalı... puanım 19....puanım ilerledikten sonra bir ittifağa üye olmayı düşünüyorum... hepinize bol şanslar... Banana BananaBananaBananaBananaBananaBananaBananaBanana
SyNeRgY - avatarı
SyNeRgY
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #16
SyNeRgY - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tusubasa adlı kullanıcıdan alıntı

şey hoca ben 11.evrendeyim adım zikacu die 305 lerde falan yeni başladım bana detanyum gönderebilirmisin acep okadar 30000 miydi okadar puanı nasıl yaptın yaw?haMsn Sad bana bu oyunu öğreten mesaj atsanaMsn Grin)

ben 6 dayım sana bişi gönderemem o kadar puanı yapmak için beklemen laazım...Msn Wink
ibrahimarac - avatarı
ibrahimarac
Ziyaretçi
20 Ekim 2005       Mesaj #17
ibrahimarac - avatarı
Ziyaretçi
ben 8. evrendeydim 3 ay falan olmuştu başlayalı ama bıraktım ya kurtuldum illetten . uyku uyutmuyo bu oyun yaa ... aRTıK uYKuSuZ GeCeLeRe SoN Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2005       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende uyeyim oraya canım sıkılıyor mayın tarlası oynamaktandan bıkmıstım Msn Happy knigth oynuyorum ama oda sıktı uye oldum 1. evredeyim Msn Tongue ama oylesine oynuyorum sizin gibi işi ilerletmedim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2005       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1.ci Evren Açılalı Çok Fazla Oluyor... Oyunu Kapman Gelişmen Bizden İyi Bilmen Lazım.. Ben Hala Fazla Bilmiyorum ve 1.ci Evrende Orta Halli Bi Durumdaysan Çok Değerli Olabilir Gezegenin.. 1.ci Evrende Oynamak İsteyenler Olabilir.

Bu simulatörle savaş sonuçlarını hesaplayabilirsiniz...
>>Download<<

Hesaplayıcımızda mevcut...
>>Download<<

Durum izleme aparatı da bizden...
>>Download<<
freedomspy - avatarı
freedomspy
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #20
freedomspy - avatarı
Ziyaretçi
EVET YAW KEŞKE HERKES AYNI EVRENDE OLSAYDI BENDE 2 -- 3-- VE 12. EVRENLERDE OYNUYORUM ILGENENE OLURSA BANA PM ATSIN SAYGILARIMLA