Arama

Ogame - Ogame Oyunu - Ogame Oyuncuları - Sayfa 3

Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 56.163 Cevap: 122
m,ramses - avatarı
m,ramses
Ziyaretçi
9 Kasım 2005       Mesaj #21
m,ramses - avatarı
Ziyaretçi
ben 12. evrendeyım
Sponsorlu Bağlantılar

şu msxlabs ıttıfagı bencede cok ıyı olur

bence 16. ewrende kuralım ısteyenler yazsın
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
9 Kasım 2005       Mesaj #22
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Ben biraktım ogame dünyasını bütün gününü ona bağlıyosun. Birde izinsiz bakıcılık yasak muhabbeti çıktı hiç sarmadı. Zaten önüme banlayarak geçebildiler. Tavsiye fazla kaptırmayın uyurken bile filo hesabı yapabilirisniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen I3uz_KaLpLi; 9 Kasım 2005 22:38
|RealLove - avatarı
|RealLove
Ziyaretçi
11 Kasım 2005       Mesaj #23
|RealLove - avatarı
Ziyaretçi
Ben 1. Evrendeyim Yaklaşık 7-8 Aydır Oynuyorum .
724457 ( toplam 10646 oyuncu içinde 11. siradasin ) Msn Wink Buda Sıralama Ve Puanım ... Merak Ettikleriniz Varsa Burdan Yanıtlayabilirim ... Ve Bırakmak İsteyen Arkadaşlara Tavsiye Filonuzu Kırdırın Yada Birine Dalın Daha Dert Etmezsiniz ... Elinizde Birşey Kalmayınca Malum ...
bukalemuninteractive - avatarı
bukalemuninteractive
Ziyaretçi
12 Kasım 2005       Mesaj #24
bukalemuninteractive - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bukalemuninteractive adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar hepimiz her ne kadar aynı evrende oynayamasakta ben 1 evrende MSXLABS ittifakını kurdum 7 - 8 aydır bu oyun icerisinde baya ilerledim isteyen olursa 1 evrende MSXLABS ittifakına katılabilirsiniz ittifak kuralları için şimdilik kuralsız diyorum çünki bu bir dostluk ittifakı olmalı bence ve tüm kararlar ortaklaşa alınmalıdır bu nedenle ittifak 10 kişilik üyelik barajını aşarsa hep birlikte ittifakımızın kurallarını oluşturabiliriz..

ufak bir hata sözkonusu olmuştu ve şimdi düzeltiyorum msxlab ittifakı yeniden ve daimi olarak ogame 1 evrende olacaktır
Son düzenleyen bukalemuninteractive; 13 Kasım 2005 00:24
mehmet - avatarı
mehmet
Ziyaretçi
13 Kasım 2005       Mesaj #25
mehmet - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bu nasıl bi oyun evrenler falan ilgi çekici geldi bende oynamak istiyorum bu oyunu nerden ve nasıl indireceğim? cvp larınız bekliyorum
kızılejder - avatarı
kızılejder
Ziyaretçi
15 Kasım 2005       Mesaj #26
kızılejder - avatarı
Ziyaretçi
bende arkadaşlar 11.evrendeyim 3000 puanım var
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
15 Kasım 2005       Mesaj #27
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mehmet adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Thinking saol kardeş ama bi sorun var oyunu nasıl oynucağıı bilmiyorum.Msn Grin

Ben ufak çapta yardımcı olayım. Oyun içinde binalarına kademe atlatarak üretimini hızlandırıyosun. Dikkat etmen gereken en önemli şeylerden biri solar enerjinin asla düşük olmaması. Örn: Solar 1 kd. Metal 1 kd. Kristal 1 kd. ve tekrar 1 kd solar enerji santrali yapman gerekir. Oyun online sürene baktığı için eğer 2-3 saat online oynuyacaksan hiç oynamamanı tavsiye ederim 18 saat online ile 51 nciliğe kadar yükselebildim .)) Başlarda metal ve kristal madenlerine yüklenerek gerekli maden ihtiyacını karşılayacak seviyeye gelebilirsin, en az 12 kademe diyebiliriz. İlerleyen safhalarda Deuterium yaparak diğer yapılarınıda yapmaya başlamanı öneririm.

Aslınabakarsak oyunu birilerinden öğrenmeden kavrayabilmen çok zor. Atacağın sömürgelere bile dikkat etmen gerekiyor. Oyun tamamen matematikselliğe dayandığı için artık eski oyuncular vurduğun birinden dönen filolalrını bile aysız vurabiliyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2005       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu Gidişle Beni Sömürürler! Günde 4 Saldırı Oluyor Bi Toparlanamadım Msn Happy
mehmet - avatarı
mehmet
Ziyaretçi
15 Kasım 2005       Mesaj #29
mehmet - avatarı