Arama

Emine Acar

Güncelleme: 19 Eylül 2008 Gösterim: 16.237 Cevap: 0
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
19 Ekim 2006       Mesaj #1
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
''25 Aralık 1964 Bursa doğumluyum. İlkokuldan bu yana çok güzel karakalem, kuruboya ve suluboya resimler yapıyordum. Lise yıllarında yağlıboya tekniği ile resim hocam sayesinde tanıştım. Okulda bir yıl boyunca yağlıboya eğitimi aldım. Çok sevmeme rağmen uzunca bir süre bu işle ilgilenemedim. Fakat başka sanatçıların yaptığı eserleri izlemekten çok keyif alırdım. Bir süre sonra kendime ayıracak bolca vaktim oldu. Hobi olarak bu işe tekrar başladım. Evimin duvarına bir tablo yaptım. Dekor olarak iki tablomu ilçemizdeki el sanatları sergisine istediler. Burada kaymakam ve çevremizdekiler tarafından teşvik edildim. Sonrasında Lütfi Kırdar Sergi Salonu'nda, turistik yerlerin resimlerini konu alan tablolarım olduğu için Turizm Fuarında standda tablolarımı sergiledim. Bunlar benim ilk deneyimlerimdi. Artık profesyonel anlamda bu çalışmaları sürdürmeyi düşünüyorum. Çok yakında kişisel sergim olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda fazla bir eğitim almadım. Fakat bu bana engel olmamalı diye düşünüyorum. Eğer insan isterse herşeyi başarabilir.''

.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Kral_Aslan; 19 Eylül 2008 23:34
Biyografi Konusu: Emine Acar nereli hayatı kimdir.
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....