Arama

Mary-Louise Parker

Güncelleme: 30 Temmuz 2013 Gösterim: 1.361 Cevap: 0
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
30 Temmuz 2013       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Mary-Louise Parker
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

9dvo

Mary-Louise Parker (doğum 2 Ağustos 1964 Fort Jackson , South Carolina , ABD Amerikalı aktris, Showtime'ın televizyon dizisi Weeds'de Nancy Botwin rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Altın Küre Ödülünü 2006 yılında aldı. Parker film ve dizilerde yer aldı, RED, RED 2, Fried Green Tomatoes, Boys on the Side, The West Wing, and Angels in America, Golden Globe ve Emmy Award En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülleri ve 2001'de En iti kadın oyuncu Tony Award ödülünü Broadway oyunu için aldı.

Mary-Louise Parker Röportaj...
Günün sonunda Twitter'a gireceğime, dişlerimi bir kavanoza koymayı tercih ederim.

"Özür dilerim ama..." şeklinde başlayan bir savunmayı kabul etmiyorum. Özür, özür gibi olmalıdır. Hayatta her şeyi affedebilirim; ancak, ısrarla savunulan bir şeyi affedemem. Bence, bu bir güçsüzlük göstergesidir.

Çıplak olmanın, dramatik bir tarafı var.

Kıskanç değilim; yanımdaki adamın, güzel kadınlara bakmasını isterim. Eğer bakmıyorsa, bir şeyleri gizliyor demektir.

Boş kafalı ve kendisini geliştirmemiş bir kadınla birlikte olursun ve işler yürümeyebilir. Başka bir boş kafalı ve kendisini geliştirmemiş kadınla tanışırsın ve seni çok mutlu edebilir. İşin sırrı, iki kişinin arasında oluşan ilişkinin kimyasında yatıyor.

Kendimi en çok işe yarar hissettiğim zamanlar, çocuklarıma çorba yaptığım zamanlardır.

Kızım, geçenlerde, havuza inanılmaz bir atlayış yaptı. Ona, "Çok cesursun." dedim. "Hayır, çok korktum." diye cevap verdi. Ben de, "İşte bu yüzden cesursun. Korkmasaydın, cesur olmazdın; aptal olurdun." dedim.

Kuralları, kendi ihtiyaçlarıma göre yeniden oluşturmayı seviyorum.

Bazen, son sözü biliyorsun; ancak, yazmaya gerek duymuyorsun.

Sıradanlık, hak ettiği değeri görmüyor.

Ne sandığım kadar iyiyim ne de sandığım kadar kötüyüm. Bunu, bana, çocuklarım öğretti.

Sınırlarını bilmeden kendilerini ortaya atan ve hiçbir fikri olmayan insanları ciddiye almamak gerekir.

Pişmanlık duyduğum bir şey yok. Fakat, pişmanlıktan daha kötü duygular yaratan şeyler var.

esquire.com.tr/

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Mary-Louise Parker nereli hayatı kimdir.
🌘 🚀