Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 9

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.941 Cevap: 697
MMDMR - avatarı
MMDMR
Ziyaretçi
2 Nisan 2008       Mesaj #81
MMDMR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kakarotto adlı kullanıcıdan alıntı

siteye youtube tag'ı ekleye bilrimisininz bazı zamanlarda lazım oluyorda....

Sponsorlu Bağlantılar
Youtube Kodu Var Bildiğim Kadarıyla.

[*youtube]kod[/youtube]

* işaretini kaldırın

yiğit41 - avatarı
yiğit41
Ziyaretçi
2 Nisan 2008       Mesaj #82
yiğit41 - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben ilginç ve ters bir panel isetğinde bulunacağım ama kusura bakmayın. msn şifresi çalma, fake filan böyle bir panel açarsanız sevinirim. eğerki bu işlerden anlayan arkadaş varsa bana ö.m ile filan bi şekilde ulaşırsa sevinirim. iyi forumlar...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2008       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yiğit41 adlı kullanıcıdan alıntı

yaa ben ilginç ve ters bir panel isetğinde bulunacağım ama kusura bakmayın. msn şifresi çalma, fake filan böyle bir panel açarsanız sevinirim. eğerki bu işlerden anlayan arkadaş varsa bana ö.m ile filan bi şekilde ulaşırsa sevinirim. iyi forumlar...

read Okuyunuz: Site ve Forum Kuralları
yiğit41 - avatarı
yiğit41
Ziyaretçi
2 Nisan 2008       Mesaj #84
yiğit41 - avatarı
Ziyaretçi
kusura bakmayın uzun geldiği için okuyamadım. olmuyorsa napalım yapçak bişey yok yine de sağolun uyardığınız için...
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008       Mesaj #85
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
iRonx adlı kullanıcıdan alıntı

Sitemizle ilgili değil ama bize sitemizde sorun yaşamayacağımız bi upload sitesi önerebilirsiniz.

Saygılar...

https://www.msxlabs.org/forum/flash-video-dunyasi/43556-flash-dosyalarini-y-kleyebileceginiz-upload-siteleri.html

Forumda bu mevcut belki işine yarar Msn Wink
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
MMDMR - avatarı
MMDMR
Ziyaretçi
3 Nisan 2008       Mesaj #86
MMDMR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı
Ordaki adreslerin hepsini denedim. Ya açılmıyor yada kısa sürede dosyayı siliyor. Neden MsX upload diye bişey kurulmuyor...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Nisan 2008       Mesaj #87
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Maşallah forumumuz bayağı büyük. Ama şahsen ben pek az konuyla ilgileniyorum. O yüzden forumun kullanmadığım bölümlerini görmem işime yaramıyor.

Kullanmadığım forumları daraltmak mümkün olsaydı keşke diyordum, mümkünmüş Msn Happy. Ancak daraltılmış olsa bile, anladığım kadarıyla yine içindeki içerik sayfayla beraber yükleniyor. Diyeceğim o ki, flaştan geçilmeyen sitemizde, bu daraltılmış forumlar sayfayla beraber yüklenmese, sadece genişletildiğinde bir flaş sistemiyle üstten yüklense hem benim hem de sunucuların yükü biraz hafifler diye tahmin ediyorum.

Bunun uygulanabilir olması ve daha sonra da tarafınızdan uygun görülmesinden sonra ricam, bu daraltılabilen bölümleri biraz daha artırmanız. Mesela Legend Forumları sayfasını açtığımda Resim Galerisi gibi ikinci basamak büyük bölümler de daraltılıp aynı sistem eklenirse o kadar çok sevinirim ki...
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
14 Nisan 2008       Mesaj #88
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceler arkadaşlar öncelikle yaptığınız tğm bu güzel çalışmalara içtenlikle teşekkür ediyorum. benim ki çok ufak bir istek sadece yetkili arkadaşlardan bir mesajda düzeltme yapıldığında bu düzeltmenin niye yapıldığına dair sebebi yazsanızda bu kurallara aykırı bir şey ise öğrensek daha faydalı olacağına inanıyorum. ilginize, azminize ve çalışmalrınaz teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Nisan 2008       Mesaj #89
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Maşallah forumumuz bayağı büyük. Ama şahsen ben pek az konuyla ilgileniyorum. O yüzden forumun kullanmadığım bölümlerini görmem işime yaramıyor.

Kullanmadığım forumları daraltmak mümkün olsaydı keşke diyordum, mümkünmüş Msn Happy. Ancak daraltılmış olsa bile, anladığım kadarıyla yine içindeki içerik sayfayla beraber yükleniyor. Diyeceğim o ki, flaştan geçilmeyen sitemizde, bu daraltılmış forumlar sayfayla beraber yüklenmese, sadece genişletildiğinde bir flaş sistemiyle üstten yüklense hem benim hem de sunucuların yükü biraz hafifler diye tahmin ediyorum.

Bunun uygulanabilir olması ve daha sonra da tarafınızdan uygun görülmesinden sonra ricam, bu daraltılabilen bölümleri biraz daha artırmanız. Mesela Legend Forumları sayfasını açtığımda Resim Galerisi gibi ikinci basamak büyük bölümler de daraltılıp aynı sistem eklenirse o kadar çok sevinirim ki...

Her bir alt forumu ayrı ayrı gizleyebilmek gereksiz kod fazlalığına neden olacaktır. Sadece ilgili olduğunuz bölümleri görmek istiyorsanız o forumun adresini sık kullanılanlara ekleyip forumun diğer sayfalarına gitmek yerine o sayfayı periyodik olarak yenileyerek dolaşabilirsiniz sitede.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #90
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Forumumuza bir de "İngilizce Sözlük" eklesek nasıl olur??