Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 19

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 124.196 Cevap: 697
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
24 Ağustos 2008       Mesaj #181
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Mesela günlüklerde veya diğer konularda,Herhangi bir siteye upload etmeden bilgisayarımızdan direk resim vs.yüklemek güzel olurdu.Bu özellik şimdilik sadece profil ayarlarında geçerli.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Ağustos 2008       Mesaj #182
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
VIP üyelerin ek yükleme yetkileri var.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #183
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Forumda başka video sitelerinin de modüllerine yer verilse-tanıtılsa, paylaşımlarımız için daha elverişli olur.Mesela dailymotion.
Teşekkürler,Saygılar...
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
27 Ağustos 2008       Mesaj #184
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Forumda başka video sitelerinin de modüllerine yer verilse-tanıtılsa, paylaşımlarımız için daha elverişli olur.Mesela dailymotion.
Teşekkürler,Saygılar...

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Foruma Google ve Metacafe video'larını kolayca ekleyebilmeniz için yeni etiketler eklendi.

[google]-7361015495437172452[/google]
[google]-7361015495437172452[/google]
Adres satırındaki docid= bölümünden sonra yer alan rakamları kopyalamalısınız, & karakterine kadar.

[metacafe]811146/boxing_mohamed_ali_video[/metacafe]
[metacafe]811146/boxing_mohamed_ali_video[/metacafe]
Adres satırındaki watch/ bölümünden sonra yer tüm yazıları en sondaki / karakterine kadar kopyalamalısınız.

Hıh 2
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
karayel - avatarı
karayel
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #185
karayel - avatarı
Ziyaretçi
Hızlı cevap gönder'irken, yazı tipini de değiştirebilmek istiyorum..

İfadeler, bağlantı kaldır, renk, resim gibi butonlarla gelişmiş moda dönmeye gerek kalmıyor. Bunların arasına yazı tipleri de eklenemez mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
karayel adlı kullanıcıdan alıntı

Hızlı cevap gönder'irken, yazı tipini de değiştirebilmek istiyorum..

İfadeler, bağlantı kaldır, renk, resim gibi butonlarla gelişmiş moda dönmeye gerek kalmıyor. Bunların arasına yazı tipleri de eklenemez mi?

Profilinizden Kullanıcı Paneli'nden ayarladığınız yazı karakteri otomatik olarak tanımlıdır ve "Hızlı Cevap" seçeneğiyle gönderilen yanıtlar seçtiğiniz yazı karakterinde gönderilir. Ancak yazı boyutu yer almaz.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #187
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Metacafe ve googlevideo'dan video eklendiğini biliyorum ama dün dailymotion'dan başka bir yerde bulamadığım bir video için bayağı bir uğraştım.O yüzden başka sitelerin modüllerinin de Msx e tanıtılması talebinde bulundum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Metacafe ve googlevideo'dan video eklendiğini biliyorum ama dün dailymotion'dan başka bir yerde bulamadığım bir video için bayağı bir uğraştım.O yüzden başka sitelerin modüllerinin de Msx e tanıtılması talebinde bulundum...

Her video ve yayınlanmakta oldukları site için kod tanımı yapılması yerine yoğunlukla tercih edilen video siteleri için kodlar tanımlandı. Ki bu da yeterli.
Diğer video eklemeler için flash kodları kullanılabilir.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008       Mesaj #189
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Dailymotion'dan video eklemek için sayfa kaynağını göster .swf uzantılı video linkini bul flash kodları ile ekle...

Örnek;
[flash=http://www.dailymotion.com/swf/x1oxkw?]width='500' height='400' [/flash]

[html][flash=http://www.dailymotion.com/swf/x1oxkw?]width='500' height='400' [/flash][/html]
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #190
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Dailymotion'dan video eklemek için sayfa kaynağını göster .swf uzantılı video linkini bul flash kodları ile ekle...

Örnek;

[flash=http://www.dailymotion.com/swf/x1oxkw?]width='500' height='400'[/flash]

[html][flash=http://www.dailymotion.com/swf/x1oxkw?]width='500' height='400'[/flash][/html]

Çok makbule geçti Ruff sağolasın.