Arama

MsXLabs.org - Teknik Problemler - Sayfa 2

Güncelleme: 31 Temmuz 2009 Gösterim: 27.231 Cevap: 94
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #11
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue BooL adlı kullanıcıdan alıntı

ben chat Box u neden göremiyorum vede en son yazılan mesajları görmem mi engellendi

son zamanlardakı sistem yogunlugu nedeni ile chat box belırlı sure dahılınde tum kullanıcılar ıcın kapanıyor kişiye veya şahsa özel bir durum yok
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ocak 2007       Mesaj #12
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son 4-5 gündür yaşanan yavaşlık ve kesinti problemlerinden dolayı üzgünüz.

Sponsorlu Bağlantılar
Üç sunuculu yayın dönemimize çok kısa bir süre sonra geçeceğiz.

Her şey hazır olduğunda duyuracağız, sabrınız için teşekkürler.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Ocak 2007       Mesaj #13
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Üç sunuculu yayın dönemine geçmiş olmamıza rağmen, hala sunuculardan birisi donanımsal olarak tam anlamıyla hazır değildir. Bu hafta sonu üçüncü sunucuyu da tam performans çalışacak hale getireceğiz ve bundan sonra kesinti, yavaşlama yaşamayacağız.

Son günlerde yaşadığımız kesintilerle ilgili bu konu altında izlenimlerinizi paylaşabilirsiniz.
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #14
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
TAHMİN EDEBİLİYORUM SUNUCU DEĞİŞTİRME OLAYININ KARMASIKLIĞIBI WEBTASARIM YAPAN VE KENDİNE AİT SİTELERİ OLAN ARKADAŞLARIM VAR AMA BENCE NE OLURSA OLSUN 2 GÜN NON-STOP KAPALI KALMAK HİÇ MANTIKLI DEĞİL GERÇİ YAPTIĞINIZ YÜKSELTME VE GÜNCELLEME İÇİN UYARI KOYMUSSUNUZ BELLİ Bİ SÜRE DAHA BÖYLE OLACAK DİYE AMA NE OLURSA OLSUN 48 SAAT ÇOK UZUN VE ZATEN 2 HAFTADIRDA SÜREKLİ Bİ BAĞLANTI KOPUKLUĞU OLUYODU SİTE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL İSTERSE 10 GÜN KAPALI KALSIN BEN 10 GÜN AÇILDIMI DİYE BAKAR 11.GÜN TEKRAR GİRERİM ASIL SORUN SU UMARIM GERÇEKTEN DEDİĞİNİZ GİBİ OLUR VE BİZDE GEREKSİZ BAĞLANTI KOPMALARI VE ÜZÜCÜ DURUMLARLA KARSILASMAYIZ BURASI Bİ ALIŞKANLIK ÇÜNKÜ...

EMEĞİNİZ VE KULLANICILARA GÖSTERDİĞİNİZ SAYGINIZDAN ÖTÜRÜ YAPILAN HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER...

FOREVER MSXLABS..

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Ocak 2007       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Elbette normal şartlarda bu kadar uzun sürmez, taşıma-yükseltme-ekleme işlemleri. Hesapta olmayan sorunlar, geciken siparişler vs...

Sabrınız için tekrardan teşekkürler. Amacımız; yoğunluk ne kadar fazla olursa olsun, sizlere kesintisiz ve hızlı bir site sunabilmek.
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #16
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
ve tabi herşeyden önemlisi en büyük sıkıntı maddiyat olduğuna göre haklısınız ben burda olmaktan mutluyum nasılsa herşey bizim daha rahat bağlantı kurabilmemiz için o yüzden yapılan herşeyi saygı ve sabırla karsılıyorum ilk kayıt olduğum günden bugüne 1 ay 3 gün geçti ama tek söylediğim söz keşke daha önce katılsaydım oldu adminlerin bu kadar ölçülü olması bi başka yardımcı ve siteyi önemli kılan etken olsa gerek tekrar saolun herşey içinMsn Up

...
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #17
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Oh Be En Sonunda Geldik Siteye Rofl YAŞASIN MsX
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Smiley35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
100103kofim prv
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evimizin kapısı açıldı sonunda bir kaç istisna hariç...