Arama

MsXLabs.org - Teknik Problemler - Sayfa 3

Güncelleme: 31 Temmuz 2009 Gösterim: 27.233 Cevap: 94
alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #21
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Umarım bu yeni sunucu gerçekten iyi bir perfornmas gösteririr. Biraz işlem uzun sürsede hak veriyorum sizede. Ama bence msxlabs ta çok geçmişte kalmış mesajların silinmesi lazım böylece forum içi gezinme kolaylaşır. Msxlabs'ın milyonlarca üyesi var ve milyonlarca mesajI var. Başka hiç bir forum bu kadar yükü kaldıramaz. Size tşk ediyor çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN. UMARIM SIKINTILAR YOK OLUR MESAJLAR ARASI VE FORUMA GİRERKEN HIZLI GEÇİŞLER YAPARIZ.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alperalp2007 adlı kullanıcıdan alıntı

Umarım bu yeni sunucu gerçekten iyi bir perfornmas gösteririr. Biraz işlem uzun sürsede hak veriyorum sizede. Ama bence msxlabs ta çok geçmişte kalmış mesajların silinmesi lazım böylece forum içi gezinme kolaylaşır. Msxlabs'ın milyonlarca üyesi var ve milyonlarca mesajI var. Başka hiç bir forum bu kadar yükü kaldıramaz. Size tşk ediyor çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN. UMARIM SIKINTILAR YOK OLUR MESAJLAR ARASI VE FORUMA GİRERKEN HIZLI GEÇİŞLER YAPARIZ.

Henüz milyonlarca üyemiz yok, milyonlarca konu ve mesajlarımızın olmadığı gibi.
Ama olacak!
:lips:

alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #23
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Umarım çok yakında olur. Ama önemli olan üye sayısı değil üyelerin foruma verdikleri değer. 10 üye olacağına 1 tane altın üye olsun daha iyi. Bu arada foruma katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Umarım siteyle ilgili problemler giderildikten sonra bir daha böle sıkıntılar yasanmaz msxsiz hayat düşünemiyorum çünkü msx e baglanmısım ben ....

Turkiye Turkiye Turkiye MSX TurkiyeTurkiyeTurkiye
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Şubat 2007       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Dual Xeon 3.6 işlemcili 2 web sunucusu ve bir database sunucusu hizmettedir.

Donanımsal bir sorun ya da bölgesel-genel ağ sorunu yaşanmadığı sürece site, tüm özellikleriyle birlikte artık daima hızlı olacaktır. Kapasite artırma çalışmaları şimdilik sona ermiştir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok Teşekkürederiz çalışmalarınızdan iyi sonuçlar aldık sitede gayet hızlı ve güzel bir şekilde dolaşabiliyorum..sayfalarda güzel açılıyor bi sorun yok..emeklerinize teşekkürler sayın admin..saygılar..
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
11 Şubat 2007       Mesaj #27
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Gerçekten de beklediğimize değdi. Maaşallah pek hızlı Msn Happy

Sabreden Derviş Muradına ermiş
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #28
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
saolun valla szlerde olmasanız
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
14 Şubat 2007       Mesaj #29
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
SİTE ŞİMDİ ÇOK DAHA GÜZEL VE GERÇEKTEN DAHA HIZLI OLDU..YAPILAN ÇALISMALAR VE HARCANAN EMEK İÇİN TEŞEKKÜRLER

FOREVER
MSXLABS
....

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Mart 2007       Mesaj #30
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Dünden beri üçüncü sunucumuzdaki bazı donanımsal problemlerden dolayı yaşanan aksaklıklar, tamamen giderilmiştirler.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.