Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 407

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 751.804 Cevap: 5.357
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #4061
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce slm vermek istiyorum ben bu sitede Sedef 21 adlı kuzenimden öğrendim ve çok sevdim

Sponsorlu Bağlantılar
darknessemperor - avatarı
darknessemperor
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #4062
darknessemperor - avatarı
Ziyaretçi
bir arkadasımdan program cd'si istemistim verdiği programın zipinin içinde sitenin adresi yazıyordu.girdim baktım gerçekten cok güzel bir site ve programlarındada virüs yok.dedim tamam mekan burası.site cok güzel birde su program kısmı aktifleşse artık asağı yukarı 5 6 aydır bekliyoruz. Msn Happy) gerçekten cok güzel bir site...
Sponsorlu Bağlantılar
ruhanna - avatarı
ruhanna
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #4063
ruhanna - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, sitenizle sanıyorum 2006 yılıydı tanıştığımda o zmnlardaki kullanıcı adım lindaydı uzun süre girmeyince galiba silinmiş,siteyi ilk google da görmüştüm o gün bugün burdan vazgeçemedim....
nimo1989 - avatarı
nimo1989
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #4064
nimo1989 - avatarı
Ziyaretçi
Bende bu siteyi 4 yıl önce msn göz kırpmaları için bulmuştum saolsun bana verdi.Ama üye olmamıştımMsn Brokenheart.7 gün önce de üye oldum dersim için.Çok memnunum.Bu siteyi kuranlara çok teşekkür ediyorum.Msn HeartMsn Grin
hsncabar1 - avatarı
hsncabar1
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #4065
hsncabar1 - avatarı
Ziyaretçi
Beyler bayanlar herkese selamlar.Bu siteyle tanışmam gerçekten uzun zaman aldı.Uzun bır süre siteye üye olmadan aklımdaki soruları sorarak geçindim.Ancak baktım gördümki çok güzel bir site her türlü içerik var (yani tam aradığım bir site Msn Happy) ve sonunda üye olmaya karar verdim.İyikide olmusum inş. siteye katkılarım dokunur.Aranısa hosgeldim Msn Happy
doğane - avatarı
doğane
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4066
doğane - avatarı
Ziyaretçi
Ben bi konuya bakarken tesadüfen karşılaştım ve çok beğendim.direk sık kullananlarıma ekledim tabiMsn Happy
accountant41 - avatarı
accountant41
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4067
accountant41 - avatarı
Ziyaretçi
Ben semih;
Sitenize daha önce üyeydim fakat uzun süre giriş yapmadığımdan sanırım kaydım silinmiş. Siteniz tek kelime ile harika .Söyleyecek başka bir şey bulamıyorum .
Saygılar
mavicadı - avatarı
mavicadı
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4068
mavicadı - avatarı
Ziyaretçi
MAVİYLE OLAN HERSEY BENM İLGİ ALANIM OLDUGUNDAN BU SİTEYLE TANIŞMAM ZOR OLMADIMsn Happy
multicastell - avatarı
multicastell
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4069
multicastell - avatarı
Ziyaretçi
sitenin ve girip çıkanların ahlak kurallarına riayet etmesi çok
detr1 - avatarı
detr1
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #4070
detr1 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben burayı daha önce çoğu kez ziyaret etmiştim. Hatta tasarımı sadece dikkat çekmekten öte, çok güzel. Uzun zaman geçtikten sonra dedim artık üye olayım. Madem takip ediyorum bende katılayım bu birikime, bu heyecana.

Selamlar saygılar...