Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 512

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 749.225 Cevap: 5.357
ahmetede46 - avatarı
ahmetede46
Ziyaretçi
17 Aralık 2012       Mesaj #5111
ahmetede46 - avatarı
Ziyaretçi
BU SİTE ÖDEVİMDE BANA ÇOK YARDIMCI OLUYORDU BİR ŞEYİ ARAŞTIRSAM ilk olarak msx labs sitesi çıkıyordu bende dedim bu adamlar bu site için bu kadar emek harcıyorlar benimde bir katkım olsun dedim
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012       Mesaj #5112
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Nasıl tanıştığımız çok ta önemli değil iyiki buradayım...sigarayı bile bıraktım kendine tiryaki yaptı beni bu site....teşekkürler msx...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
plum - avatarı
plum
Ziyaretçi
17 Aralık 2012       Mesaj #5113
plum - avatarı
Ziyaretçi
canımın baya sıkıldığım bir anda hayatıma girdi tesadüfen pişmanmıyım hayır memnunmuyum evet seviyeli ve düzgün bir site olduğu için vazgeçemedim aralıklar verdim ama yine dönmesini bildim oda bizden memnunsa şahsen ben bırakmayı düşünmüyorum site kurucusuna modlara adminlere burdan tşkler ediyorum biz bir aileyiz.....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
17 Aralık 2012       Mesaj #5114
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Messenger'da bir sorunun çözümünü arıyordum ve MsX çıktı karşıma. Üye oldum, sonra gelen mailide sildiğim için Msn Grin nereye üye oldum diye çok aradım sonunda buldum, siteyi çok sevdim, kısaca; geçiyordum uğradım va kala kaldım. Yaklaşık 4 yıldır buradayım ve 2 yıldır yöneticiyim, zaman ne gösterir bunu bilemem.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
kosovalı hulya - avatarı
kosovalı hulya
VIP VIP Üye
17 Aralık 2012       Mesaj #5115
kosovalı hulya - avatarı
VIP VIP Üye
Aynen Yağmur arkadaşımız gibi bnimde msn de bi hata oldu onu araştırmak için buraya soru sormuştum ve üye oldum iyiki de üye olmuşum 2 senedir burdayım kimseyle bir münakaşam olmadı çok karışan biri değilim zaten Msn Grin sitedekiler benim hakkıda ne düşünüyorlar bilmem ama ben seviyorum bu siteyi Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
bloom - avatarı
bloom
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #5116
bloom - avatarı
Ziyaretçi
ben buraya dahaönce kayıt olan https://www.msxlabs.org/forum/members/779185-bloom22.html (bloom22) arkadaşım sayesende buldum arada sırada benim yerime o girip avatarımı düzenleyecek (şuan yanımda kendisi yazdıklarıma bakmakla meşgul...)neyse ikmizin fotoğrafları falan aynı olcak nese by....
NEXACA - avatarı
NEXACA
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #5117
NEXACA - avatarı
Ziyaretçi
siteyi makale ararken keşfettim. Zengin içeriği ile birçok makalede karşıma çıkmaya başladıktan sonra üye olmaya karar verdim.Özellikle interaktif bir forum oluşu dikkatimi çekti.Diğer forumlar gibi şişirme konulardan ziyade dolu dolu konulara sahip bir forumu var.
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
23 Aralık 2012       Mesaj #5118
iceslush - avatarı
VIP ETC
Köpekbalığı resimleri ve Metin2 konularını gördüm.Çok eğlenceli konular vardı, Thomas Anders,Modern Talking bile vardı ve çok iyi arkadaşlarım oldu.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
MaSTeR_07 - avatarı
MaSTeR_07
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #5119
MaSTeR_07 - avatarı
Ziyaretçi
Çok güzel bir araştırma yardımcısı bir site.Bu site sayesinde hem ben öğrendim hem ben yardım ettim.Çoğu proje ödevlerimde araştırma ödevlerimin yardımcısı oldu bu site.Bu siteye katkıları için çok teşekkür ederim Msn HappyMsn HappyMsn WinkMsn Embarrassed
ahmus11 - avatarı
ahmus11
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #5120
ahmus11 - avatarı
Ziyaretçi
ödev yaparken No Angel