Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 417

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 749.311 Cevap: 5.357
zafer_terry - avatarı
zafer_terry
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #4161
zafer_terry - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, adım zafer 14 yaşında öğrenciyim, siteniz çok farklı Msn Happy, herkeze iyi forumlar
Sponsorlu Bağlantılar
TÜRKMENBEY - avatarı
TÜRKMENBEY
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #4162
TÜRKMENBEY - avatarı
Ziyaretçi
SELAM,
TürkiyemTürkiyemTürkiyemMsn HighfiveMsn Highfive
Sponsorlu Bağlantılar
Sayin degerli sanal sahibi üsdat ve üyeler sizin adresiniz ile tesadüfen tanisdim diyebilirim

cünkü bana coook acilen text (metin) ceviri programi ariyordum ve hala ariyorum Bütün sanal

alemindeki sayfalarda bulamadigim bazi hassasiyetleri siz üsdata aid olan bu adress'de karsiladim.

cok memnunum

BÜTÜN ARZULARINIZ GÖNLÜNÜZCE OLMASI DILEGI ILE

TÜRKMENbay
Msn Highfive

HALLO;
WER HILFT ZU MIR.................????

sehr Geehrte Damen und Herren................

Ich suche Verschiedene National sprache text übersetzer full programme......

Ich Brauche Dringelt diese text übersetzer full programme

Bitte Melden Sie an gegebene offene E.mail Adresse an

Wenn sie zu mir helfen kann

Ich bitte um Ihre Verständtnisse:

Ich wünsche Euch einen angenehmen 2009 Jahren

Ihre Regitiereter
TURKMENBay
Son düzenleyen NeutralizeR; 6 Mart 2009 13:49 Sebep: E-posta adresi belirtmek yasaktır
kenaneli - avatarı
kenaneli
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #4163
kenaneli - avatarı
Ziyaretçi
Sİteyle tesadufen tanıştim cok farklı selamlarMsn Sleepy
bugrik - avatarı
bugrik
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #4164
bugrik - avatarı
Ziyaretçi
Smiley32Smiley32site çok güzel bu siteyi açan arkadaşa teşekkürlerimi bildiriyorum Smiley32Smiley32
cHaTlAg_GiSs - avatarı
cHaTlAg_GiSs
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #4165
cHaTlAg_GiSs - avatarı
Ziyaretçi
ya bana kise tavsiye etmedi raslantı diyelim msn için bişe arıyodum galiba msn için bulamadım ama eğlenceli bir yer gib görünüyo ayy bilmiyom ne diyeceğimi bakacağız artıkın güzelmi die
Dj Green - avatarı
Dj Green
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #4166
Dj Green - avatarı
Ziyaretçi
Bu siteyi diyer forumları bulduğum gibi.Msn yoluylan buldum.Gerçekten harika bir site.Çok güzel paylaşımlar var.Forumdaki sesler tema herşey gerçekten harika!
Buraya üye olmaktan büyük bir onur duyuyorum.
CiKsLdy - avatarı
CiKsLdy
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #4167
CiKsLdy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

MsXLabs Hi-Tech Forum´a hoş geldiniz!

Sitemize kayıt olmak için ayırdığınız zamandan dolayı teşekkür ederiz. Umarız bizimle birlikte olduğunuz zamanlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.
Kendinizi kısaca tanıtıp, sitemizi nasıl bulduğunuzu belirtirseniz, bu bizi çok mutlu eder.
Etrafta sizi sıkça görebilmek dileğiyle..

Saygılar,

MsXLabs Hi-Tech Forum Ekibi

max ı henüz tanımıyorum sadece tavsiye üzerine üye oldum...
umarım dediğiniz gibi olur , hoş vakit geçiririm..Msn Happy
player1_mtn - avatarı
player1_mtn
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #4168
player1_mtn - avatarı
Ziyaretçi
Bi kaç dosya indirmek istedim herseferinde bu siteyle karşılaştım ve üye oldum
burayı bana birisi veya birileri tavsiye etmedi tesadüg diyelim
Bana gelince adım metin 21 yaşındayım üniversite okumayla meşgulumMsn Grin Sakarya dan katılıyorum user arkadaşlara başarılar dilerimMsn Grin
rahmi - avatarı
rahmi
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #4169
rahmi - avatarı
Ziyaretçi
LED Tv hakkında bilgi gerekiyordu arkadaşım sizin sitenin linkini gönderdi ama OLED tv hakkında bilgi göndermiş bakmak için geldim ama bu sektörde olduğum için yararlı olabilir her türlü elektronik parçanın ikinçi eli LCD panel olsun Boş plaket olsun entegreler soğutma fanları olsun mutlaka temin edilir TV tüpü bile ikinci eli mevcuttur
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #4170
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MachMood adlı kullanıcıdan alıntı

MerhaßaLar Yeniden ßurada oLmak gerçekten müthiş ßi duygu..Uzun zaman oLdu ßuraLarda oLmayaLı eskiLerden kim var onu da ßiLmiyorum v ßurada ki dostLugu, Ark. ortamını, İnsanLarın içten muhaßßetini,Saygı ve Sevgiyi sanaLda payLaşan ßu siteyi çok özLedim..Şu da ßi gerçek ki MsxLaßs gißi HarîkûLede ßi PayLaşım sitesi yok ve ßu yeride ondan ßaşkası doLduramaz.. ßu arada Site mükemmeLLige dogru gidiyor degişikLik ve gelişimLik Hat safada iyi ki varsın Msx İyi ki yeniden ßuradayım..İş yogunLugundan doLayı sık sık sitede oLamasamda payLaşımLarın hep zamanında oLması diLegiyLe..

Amanın Machmood' um gelmiş hoşgelmiş Tender...Eskilerden kim kalmış demişin...Sence ben yeterince eskimiş miyimdir Msn Cool ? Valla kullanıcı notlarındaki mesajını bile sakladım, silmedim Msn Happy Çok sevindim seni gördüğüme..Yeniden hoşgeldin Kiss Hug !!!!