Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 514

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 744.883 Cevap: 5.357
zeyno44 - avatarı
zeyno44
Ziyaretçi
9 Ocak 2013       Mesaj #5131
zeyno44 - avatarı
Ziyaretçi
slm ben şimdi üye oldum ama aslında çok eskı bir üyenizim giriş bilgilerini unutmuşum yeniden üye oldum burası eskiden harikabir yerdi inş yine öyledir uzun zaman oldu işler çocuklar derken baya bir zaman geçti nette dolanırken burayı özlediğimi fark ettim Msn Happy kısacası geri geldim tekrar slmMsn HappyMsn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ChaosXL - avatarı
ChaosXL
Ziyaretçi
9 Ocak 2013       Mesaj #5132
ChaosXL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zeyno44 adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben şimdi üye oldum ama aslında çok eskı bir üyenizim giriş bilgilerini unutmuşum yeniden üye oldum burası eskiden harikabir yerdi inş yine öyledir uzun zaman oldu işler çocuklar derken baya bir zaman geçti nette dolanırken burayı özlediğimi fark ettim Msn Happy kısacası geri geldim tekrar slmMsn HappyMsn HappyMsn Happy

Adın neydi.Ben tanıyabilirim.Ve haberin olsun 6 aydan fazla girmemişsin hesabın silinmiştir.
Sponsorlu Bağlantılar
az09az - avatarı
az09az
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #5133
az09az - avatarı
Ziyaretçi
Aslında ben msxlabsı ödevlerimi veya farklı tür bilgileri edinirken buldum.Şöyle oldu bi gün performans ödevi yaparken bu siteye girdim ve gercekten sasırtıcı ve güzel şeyler yazıyodu.2-3 hafta sonra tekrar bi performans yaparken bu siteden edindim bilgilerimi bu siteye üye olmaya kar verdim üye oldum fakat sonradan şifremi felan unuttum şimdide bu üyeliği kurarak siteye katıldım Msn Cool
KılıksızAdam - avatarı
KılıksızAdam
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #5134
KılıksızAdam - avatarı
Ziyaretçi
Diğer forumlardan farklı birşeyler olduğu için bu forumu seçtim ve pişman değilim , çok iyi bi forum emeği geçenlere teşekkürler Msn Up
ismailz - avatarı
ismailz
Ziyaretçi
10 Ocak 2013       Mesaj #5135
ismailz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

MsXLabs® - Mavi Karanlık®´a hoş geldiniz!

Sitemize kayıt olmak için ayırdığınız zamandan dolayı teşekkür ederiz. Umarız bizimle birlikte olduğunuz zamanlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.
Kendinizi kısaca tanıtıp, sitemizi nasıl bulduğunuzu belirtirseniz, bu bizi çok mutlu eder.
Etrafta sizi sıkça görebilmek dileğiyle..

Saygılar,

MsXLabs® - Mavi Karanlık® Ekibi

netten bir şey araştirriken baktim üye yeri var şuraya bi bakiyim dedim sonra siteye girdim begendim kaydoldum.
vampirelles - avatarı
vampirelles
Ziyaretçi
17 Ocak 2013       Mesaj #5136
vampirelles - avatarı
Ziyaretçi
bi konuyla ilgili araştırma yapıyodum ve şans eseri buldum ama her konuyla ilgili bir başlık açılması hoşumaza gitti
Erkolik - avatarı
Erkolik
Ziyaretçi
17 Ocak 2013       Mesaj #5137
Erkolik - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba ben kısaca Think,
MsX maceram uzun biraz ama kısa keseyim; MsX'i aslında ben bulmamıştım, o beni buluverdi işte; sıcak bir temmuz gecesi, bundan yaklaşık 3 yıl önce..
Ve buluştuğumuz o günden bu yana beraberiz..
Belki alışkanlık, belki tutku, belki de kimilerinin bana birkaç kere dediği gibi, MsX benim hayatımın vazgeçilmezi.. Hayatımda ve hep olması, arzularımdan biri..
Mükemmelliğin içinde mükemmelikle alay etmek gibi bir duygu MsX'te olmak..
Neyse, zamanla anlarsınız demeye çalıştıklarımı..

Sadece çok iyi bir forum abartmaya gerek yok Msn Happy
HayaLPeresT - avatarı
HayaLPeresT
VIP VIP Üye
19 Ocak 2013       Mesaj #5138
HayaLPeresT - avatarı
VIP VIP Üye
Yatağıma uzanmış hayal alemine dalıyordum ki
Bir fısıldı geldi kulağıma msxxx, msxxx diye seslendi..
Sonra ak sakallı bir dede geldi, sopasıyla masama vurdu bir anda pc çıktı karşıma.
Bana söyle dedi " Artık hep burda kalacaksın " Burası senin evin olacak dedi (:
Şaka bir yana Hayalperest olmak böyle birşey galiba...
4-5 yıl önce google da msn programı arıyordum... Bir baktım hala burdayım Msn Tongue
Kendimi burda unuttum ama hatırlanmak için bilgi paylaşıyorum Msn Wink
Esra207 - avatarı
Esra207
Ziyaretçi
23 Ocak 2013       Mesaj #5139
Esra207 - avatarı
Ziyaretçi
isteyerek girmedim öylesine bir şey yazmıştım arama motoruna çıkan ilk siteye tıkladım ve güzel bir site olduğunu gördüm hemen kayıt yaptım Msn Grin
vasat yorum - avatarı
vasat yorum
Ziyaretçi
23 Ocak 2013       Mesaj #5140
vasat yorum - avatarı
Ziyaretçi
Siteyi nasıl buldum ? msn ile ilgili bi şeyler arıyodum(aramızda kalsın) o şekilde yani.Tabiii sonradan çok beyendim Msn Grin