Arama

Beşir Atalay

Güncelleme: 31 Ağustos 2009 Gösterim: 38.532 Cevap: 2
TiglonBoYs - avatarı
TiglonBoYs
Ziyaretçi
20 Temmuz 2008       Mesaj #1
TiglonBoYs - avatarı
Ziyaretçi
58. VE 59. HÜKÜMET DEVLET BAKANI

Sponsorlu Bağlantılar
KESKİN - 1947, Mehmet - Memduha - Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Master ve Doktora - İngilizce - Sosyolog, Prof.Dr., Öğretim Üyesi - Erzurum Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi, DPT Sosyal Planlama Daire Başkanı, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Kırıkkale Üniversitesi Kurucu Rektörü, Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi Koordinatörü - Devlet Bakanı - Evli ve 3 çocuk babası.

Biyografi Konusu: Beşir Atalay nereli hayatı kimdir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QU
OTE]beşir atalay nereli[/QUOTE]
Sponsorlu Bağlantılar
İÇİÇLERİ BAKANI BEŞİR ATALAY NERELİDİR?
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Biyografisi

Beşir Atalay 59. Hükümet - Erdoğan Hükümeti'nde ve öncesindeki 58. Hükümet - Gül Hükümeti'nde Devlet Bakanı (bağlı kurumları arasında DİE, TİKA, RTÜK, TRT, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu) ve AKP Ankara milletvekillerindendir.

1947'de günümüzde Kırıkkale (il)'inde bulunan Keskin ilçesinin Armutlu köyünde doğmuştur.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, aynı okulda master ve doktora yapmıştır. Erzurum Atatürk Üniversitesi öğretim üyesi, DPT Sosyal Planlama Daire Başkanı, Marmara Üniversitesi öğretim üyesi, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Kırıkkale Üniversitesi Kurucu Rektörü, Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi Koordinatörü sıfatlarını taşımaktadır. İngilizce bilir ve evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: Wikipedia
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: