Arama

Rüyada Hz. Muhammed'i görmek nasıl yorumlanır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ekim 2012 Gösterim: 26.000 Cevap: 43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 11 yaşındayım ve 10 yaşımda iken HZ.Muhammed (s.a.v.) efendimizi rüyamda gördüm ve camideydik bana sarılıyordu kadir gecesiydi akşamdı ve ağlayarak uyandım ama yüzüne baktığımda nur gibi bembeyazdı ve o rüyayı çoğu kişiye anlattım bir sorun olurmu eğer olursa o yüce insanı rüyamda nasıl birdaha görürüm nolur yardım edin Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben r,ü,,yamda hz muhammed s.a.s grdüm ve kapıdan girip içeri ben ve abimle birlikte oturuyordum içeri girdi ve bir konuşma yapıp sonra giderken peygamber efendimizin elini öpmek istedim ve kendisine dedimki ya resulallah ver elini öpeyim bana bakıp bakıp sonra oradan ayrıldı sorunun cevabını yorumlarmısınız allaha emanet olun selamun aleykum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda hüngür hüngür agladiğimi ve bir türlü susamadığımı gördüm e tabi bir yandan da annemin bni susturmak istediğini gördüm annem bni sustamayınca yanımdan gittiğini gördüm fakat bir kaç saniye sonra geri geldiğini gördüm ve bana taşlı çooookkkk güzel bir şey getirdi bn bu ne dedim? o da bana bu hz. muhammed'in bir eşyası dedi ve uyandım. (NOT- ramazan ayındaydıkkkk oruç haftasıydıı rüyamı gördüğüm zamn )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;1550619]ben rüyamda peygamberimizi kapımızın önünde gördüm ve etrafı çok kalabalıktı her kes onu görebilmek için abdest almaya gidiolardı bnde onlarla birlikte abdest almaya gittim ve tekrar görmek için geri geldigimde peygamberimizin yüzü altın renginde ve çok güzeldi[/QUOTE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben de genç uzun saçlı olarak gördüm. yüzü de pek güzel değildi maden ocağından çıkmış gibi siyah lekeler vardı. bu ne anlama glir acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamun Aleyküm . Ben de 12 yaşında bir kızım . teyzemler kuzulukta oturuyor bende onlara kalmaya gitmiştim ( Rüyamda ) . Üst katta teyzemler bana şimdi Hz. Muhammed (s.a.v.) gelecek dediler . teyzemlerin birinde tam göbeğinin ortasında yuvarlak mavi bir renk oluştu arapça harffler vardı ve altındada hz. muhammed yazıyordu. birden etraf nurlandı. tam karşımada da hz. muhammed ortaya çıktı . Biraz kara yuvarlak yüzlü 20 - 30 yaşlarında giysi olarak üstünde bir kefen sesini fazla hatırlamıyorum ama yüzü hala ggözümün önünde duruyor. Bu olayı çok araştırdım . Annem bu rüyayı herkese anlatmamamı söyledi . lütfen sizde bir cevap yazın .
Etire ( e-) - avatarı
Etire ( e-)
Ziyaretçi
18 Mart 2012       Mesaj #37
Etire ( e-) - avatarı
Ziyaretçi
Ben daha deminki kız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rüyamda muhammed s.a.v gördüm mindel üzerinde yatıyo Bende ayağının ucunda bir kedi gibi pusmus yatıyorum koltukta 4,5 Tane Sahabe war Sahabelerin ve Peygamberimizin Yüzünü göremiyorum muhammed s.a.v bana Dedi ki : Sen benim Güvenliğimsin gibi bişey dedi ve ben ondan sonra uyandım Bu rüyayı yorumlar mısınız? Lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de Gördüm. Hendek savaşında beni. Koruyordu babam oluyordu yahudiler peşimizden koşuyor Hz Muhammet (sav) bize yardım. Ediyordu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam aleyküm öncelikle nasıl söylicemi bilmiyorum
nasıl başlicamı ben bazen icki icen bir insandım ve sonra icki yerine tiner icmek mükelefoldum birgece tiner ictim
daha sonra o nada uykum geldi uyumaya başladım daha sonra rüyamda h.z resul ekrem pygamber efendimizi gördüm ama yanında okadar cok kişi vardıki sanki herkez
orda onun yanında toplanmıştı ve bir anda babam gördüm orda babam 2001 yılında kaybetimiştim ve aglıyordum resulahı gördüm gün babam ve resurulah bana hadi gel gelmi yormusun diyorlardı babam bana eşek sıpası hadi gel dedi seni bekli yoruz kal bimden bir ses baba yer gök mellek ler aglı yor yeter artık hep illahi söylü yorsun yeri gögü aglatın gel yanımıza diyorlardı 20 =06=2012 tarihi yani bugün hastaneye gidim beynimden temorgrafi cektirdim sonucolrak ya ur yada migren var dediler eyer bu dogru olursa demek ben resurulah beni cegıyor babam la beraber kesin o nun yanındakilerde hz ömer ve hz ali ve hz ebu bekir di kesin şimdi bu yazıyı yazarken icime bir serinlik geliyor rüzgar okadar şidetli esiyorki işte arkaşlar size söylmek istedim bu bunun sonucu siz ce nedir bilen büyük üstatlarımdan bir cevap bekli yorum acilen lütfen