Arama

Bilgisayarım neden açılmıyor? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Ekim 2014 Gösterim: 23.240 Cevap: 45
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya agalar benim bilgisayar ekranı geliyor her şey tamam ama masa üstündeki bilgisayarım açılmıyor ne yapmalıyım ben internet kafede çalışıyorum yardım edebilecek varsa sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
yaşammm - avatarı
yaşammm
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #22
yaşammm - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımı açınça hemen hata veriyor chkdsk çalştr diyo çalıştırıyorum ama olmuo yine aynı oluo cmd çalıştrm chkdsk. exe. yazıorum yinede olmuo.. yardım lütfen...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayar bi anda renk değiştirmeye başladı sonra dondu kapatıp actımda ekran gri beyaz oldu birdahada düzelmedi sorun ne bilen var mı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şartel atıktan sonra bilgisayar açılmadı monitörün sol üst köşesinde mavi ışık yanıp sönüyor ne yapabilirm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım casper ilk açilişta casper yazisi görünüyor uzun süre bekledikten sonra ekran hafif karariyor ve ardından boot device press key çikiyor enter dedimi altlayarak yazi devm ediyor delete yapiyom casper yazisi çikiyor ardndan tekrar ayni yazi anlayamadim yardimci olurmusunuz tşk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, windows xp sürümü kullanıyorum. Fakat bugün bilgisayarı açtığımda Windows başlayamadı. Yazılım veya donanım yarım kalmış vs. yazıyordu. Eğer eski ayarlara dönmek istiyorsanız eski ağ bağlantılarım gibi birşey yazıyordu. Tıkladığım zaman tam masaüstü açılacakken yine başa sarıyor. Nedenini hala anlayamadım. LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER Msn Sad
Error 4o4 - avatarı
Error 4o4
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #27
Error 4o4 - avatarı
Ziyaretçi
kardeş büyük ihtimal power'in yandı yeni bir tane al 40-100 lira arasında ve sonra format at bende de olmuştu Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Pc acilmiyo kasadan sadece uzun bip sesi geliyo ekrana bisey glmyo 1kere gelmiyo surekli uzun bip sesi geliyo 2saniye aralkla uzun bip sesi ltfn yrdm
nötrino
Yasaklı
1 Şubat 2012       Mesaj #29
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Pc acilmiyo kasadan sadece uzun bip sesi geliyo ekrana bisey glmyo 1kere gelmiyo surekli uzun bip sesi geliyo 2saniye aralkla uzun bip sesi ltfn yrdm

Açılışta,kasadan uzun bip sesi geliyorsa;büyük ihtimalle ram sorun oluşturuyordur.Ram kontrolü yapın.Tam olarak ram yerine oturmamış olabilir ya da ramlerin yerlerini değiştirerek tekrar deneyin.
51çakır - avatarı
51çakır
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #30
51çakır - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım açılmıyor ekrana şöyle bir yazı çıkıyor:

broadcom undi pxe-2.1 v10 7.5
copright (c) 2000-2007 broadcom corpation
copright (c) 1997-2007 broad corpation
all rights reseved
pxe-e61:media test failure check cable